• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kcynią

(29)
  • Przetarg - obręb Dobieszewo

    Dobieszewo

    • 800 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 2 235 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kcynia, dnia 22 kwietnia 2026 r.INFORMACJAInformuję, że na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu wywieszone zostało „Ogłoszenie o drugim publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na zbyci...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY PIERWSZA LINIA BRZEGOWA!! WĄSOSZ
    1 / 10
    DOM WOLNOSTOJĄCY PIERWSZA LINIA BRZEGOWA!! WĄSOSZ

    Mąkoszyn

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Działka rekreacyjna Szubin
    1 / 15
    Działka rekreacyjna Szubin

    Szubin

    • 199 000 zł cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Gotowa działka ROD z komfortowym domkiem | 630 m² | blisko lasu | szybki dojazd z Bydgoszczy Szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz...

  • Mieszkanie Bogdanowo gm. Oborniki, Widokowa
    1 / 15
    Mieszkanie Bogdanowo gm. Oborniki, Widokowa

    Bogdanowo

    • 425 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 - pokojowego w Bogdanowie, o powierzchni 45,63 m2. Na powierzchnię 45,63 m2 składa się: -pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,13...

  • Działka budowlana Kopanina gm. Kaźmierz, Kamienna
    1 / 12
    Działka budowlana Kopanina gm. Kaźmierz, Kamienna

    Kopanina

    • 304 700 zł cena
    • 2 770 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Kopanina k/Kaźmierza Powierzchnia: 2770 m2 Cena: 304 700 zł (110 zł/m2) Działka ma re...

  • Działka budowlana między dwoma jeziorami
    1 / 3
    Działka budowlana między dwoma jeziorami

    Wymysłowo

    • 55 000 zł cena
    • 617 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka jak w tytule z dostępem notarialnym do jeziora Głuszyńskiego i Czarny Bród. Odległość do obu jezior około 150 metrów. Miejscowość Wymyslowo-Stawiska. Dojazd asfaltowy, prąd...

  • Działka budowlana Bogdanowo
    Działka budowlana Bogdanowo

    Bogdanowo

    • 275 000 zł cena
    • 935 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bogdanowie koło Obornik Wlkp. Powierzchnia działki 935m2. Wszystkie media doprowadzone do działki. W razie zainteresowania proszę o kontakt.

  • Mieszkanie Nakło nad Notecią
    1 / 15
    Mieszkanie Nakło nad Notecią

    Nakło nad Notecią

    • 429 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 6 043 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą. Na sprzedaż przestronne trzy pokojowe mieszkanie w centrum Nakła nad Notecią przy uli...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 13
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 108 770 zł cena
    • 1 490 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1490 m2, położona w Występie...

  • Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią
    1 / 12
    Działka budowlana Występ gm. Nakło nad Notecią

    Występ

    • 123 469 zł cena
    • 1 739 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1739 m2, położona w Występie...

  • Lokal użytkowy Osiek nad Notecią gm. Wyrzysk, Dworcowa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Osiek nad Notecią gm. Wyrzysk, Dworcowa

    Osiek nad Notecią

    • 990 000 zł cena
    • 389 m2 powierzchnia
    • 2 545 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Stacja Paliw z potencjałem inwestycyjnym - Osiek nad Notecią, 5331 m², tylko 990 000 zł Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę...

  • Działka budowlana Szubin Zamek
    1 / 6
    Działka budowlana Szubin Zamek

    Szubin

    • 99 900 zł cena
    • 743 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka Szubin, ul.Wiejska - 743m2 z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego - wylane fundamenty. Możliwość budowy domu na bazie wybranego przez siebie projektu...

  • Kawalerka gotowa do zamieszkania, wysoki standard
    1 / 16
    Kawalerka gotowa do zamieszkania, wysoki standard

    Szubin

    • 275 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 10 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Osiedle Harmonia, zlokalizowane przy ul. Kościuszki i Młyńskiej w Szubinie, to nowoczesny kompleks mieszkaniowy stworzony z myślą o wygodzie. Nowe mieszkania do sprzedaży w Szubini...

  • Działka 498 m2 w Słupach gm. Szubin – Sprzedam
    1 / 2
    Działka 498 m2 w Słupach gm. Szubin – Sprzedam

    Słupy

    • 9 960 zł cena
    • 498 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam Oferuję bezpośrednio do sprzedaży działkę o powierzchni 498 m2 w miejscowości Słupy w cenie 20 zł za m2. Dla nieruchomość tej Sąd Rejonowy w Szubinie IV Wydział Ksiąg Wieczys...

  • Domek na sprzedaz
    1 / 16
    Domek na sprzedaz

    Wapno

    • 280 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom murowany z cegly czesciowo podpiwniczony ocieplony. Dzialka ogrodzona panelami furtka + dwie bramy jedna do garazu druga do wiaty.Dobudowka 2 pomieszczenia w jednym na lato ka...

  • 1.4 ha działka blisko plaży w Wąsoszu.ZAMIANA
    1 / 2
    1.4 ha działka blisko plaży w Wąsoszu.ZAMIANA

    Mąkoszyn

    • 47 zł cena
    • 14 366 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka otoczona lasem państwowym z jednej strony z drugiej sąsiaduje z trzema domami .na działce naturalne staw .media prąd woda w granicy działki nr.107/1 25km od bydgoszczy .b...

  • nowe mieszkania, osiedle Harmonia, metraż od 25-50m2

    Szubin

    • 179 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 6 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Nowe mieszkania na osiedlu Harmonia, ul.Kościuszki 1 w Szubinie, wielkość od 25 do 50m2, w stanie deweloperskim lub wykończone. Na zdjęciach podwórko raz zdjęcia z mieszkania dewe...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Paterek

    • 595 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • 2 POKOJE 47,65 M2 NAKŁO NAD NOTECIĄ!!
    1 / 13
    2 POKOJE 47,65 M2 NAKŁO NAD NOTECIĄ!!

    Nakło nad Notecią

    • 279 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Czeszewo

    • 399 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 1 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości