• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Kcynią

(29)
  • 3 POKOJE PARTER 62 M2 NAKŁO NAD NOTECIĄ
    1 / 8
    3 POKOJE PARTER 62 M2 NAKŁO NAD NOTECIĄ

    Nakło nad Notecią

    • 399 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Szubin

    • 279 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Novator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kopanina

    • 690 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 4 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Laskowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gołańcz

    • 330 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Nieruchomości Furman oddział w Wągrowcu
    Biuro nieruchomości

  • 3 POKOJE 46 M2 SZUBIN
    1 / 6
    3 POKOJE 46 M2 SZUBIN

    Szubin

    • 289 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w Łachowie koło Szubina

    Łachowo

    • 241 040 zł cena
    • 3 013 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie . Prezentujemy Państwu działkę na sprzedaż koło Szubina . Działką o powierzchni ponad 3000 tys m2 . Działka ma ładny kształt . Lokalizacja jest oazą spokoju i cisz...

  • Sprzedam łąkę, działkę 10395m2 koło Szubina
    1 / 5
    Sprzedam łąkę, działkę 10395m2 koło Szubina

    Wolwark

    • 64 000 zł cena
    • 10 395 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę, działka 10395m2 koło Szubina miedzy wioską Wolwark a Słupy. Łąka znajduje się ok 10 km od Szubina. Do łąki jest dojazd droga polną. Ziemia rolna. Cena 63000 zł. W p...

  • Sprzedam pół domu
    Sprzedam pół domu

    Osiek nad Notecią

    • 199 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam pół domu bez zadłużeń w Osieku nad Notecią ul Leśna 52, cena od lekkiej negocjacji. Możliwość dzierżawy działki 160m2.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Wąsosz

    Wąsosz

    • 700 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działką o powierzchni 5000 m2 w cenie 700 000 zł. Na działce znajduje się hala o długości 47 m i szerokości 10 m, w której mieści się mieszkanie o...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Knieja

    Knieja

    • 46 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój? Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Kania

    Kania

    • 57 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Murowaniec

    Murowaniec

    • 270 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka rod Kruszyn Krajeński
    1 / 5
    Działka rod Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 94 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam fajna działka blisko Bydgoszczy dojazd gminnym autobusem. Z domkiem 37m . Calo roczna kominek. Budynek jest na fundamencie lanym z pustaka dziurawki 18cm plus docieplenie. Je...

  • Dom parterowy, garaż na 2 auta, super ogród
    1 / 19
    Dom parterowy, garaż na 2 auta, super ogród

    Łochowo

    • 1 150 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PIĘKNY DOM W ŁOCHOWIE Z 2SYPIALNIE I GABINET 113M2
    1 / 17
    PIĘKNY DOM W ŁOCHOWIE Z 2SYPIALNIE I GABINET 113M2

    Łochowo

    • 1 199 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 966 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 12
    Dom bliźniak

    Drzewce

    • 1 140 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Bogusław Ojczenasz
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Drzewce

    • 570 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Łochowo

    • 3 500 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Novator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda dom wolnostojący – 55% ceny oszacowania

    Białe Błota

    • 339 350 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości Aldony Pawłowskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży prawo własności nieru...

  • Działka Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota
    1 / 13
    Działka Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota

    Kruszyn Krajeński

    • 87 200 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/112- powierzchnia 1210m2 , blisko lasu, dwa jeziora . Cisza i spokój - 2,4km od tras...

  • Działki Kruszyn Krajeński
    Działki Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 420 zł cena
    • 3 056 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Kruszyn Krajeński ul.olszynowa 3 dzialki po 1000m2 Warunki zabudowy. Blisko tereny natura 2000. Cena za 1m2 145zl Przy całości rabat Tel [tel]

  • Dom na dużej działce
    1 / 14
    Dom na dużej działce

    Augustowo

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    500 m od głównej drogi do Bydgoszczy i Inowrocławia (35 min) – za płotem las i cisza | 480 000 zł 500 metrów od asfaltu. 35 minut do Bydgoszczy i Inowrocławia. A za płotem – las,...

  • Działka ROD Formet! Nad Brdą !
    1 / 3
    Działka ROD Formet! Nad Brdą !

    Lisi Ogon

    • 55 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Tylko u NAS! TEN NUMER TELEFONU DZIAŁA !! [tel] !!! Działka Rekreacyjna ROD Formet! Nad Brdą! Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 315 m², położona w kompleksie ROD „Form...

  • Działka budowlano-usługowa LISI OGON
    1 / 2
    Działka budowlano-usługowa LISI OGON

    Lisi Ogon

    • 169 000 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlano-usługowa! Działka w sąsiedztwie węzła Bydgoszcz Miedzyń! Teren płaski. Do ulicy utwardzonej 200 m. Media w ulicy: woda, kanalizacja, prąd, gaz. M...

  • Działka Łochowo gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka Łochowo gm. Białe Błota

    Łochowo

    • 620 000 zł cena
    • 3 254 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    N a sprzedaż super działka w Łochowie - linia lasu przy działce. Powierzchnia- 3254m2 , kształt- prostokąt. Jeden z dłuższych boków działki przylega do linii lasu....

  • Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota

    Ciele

    • 197 000 zł cena
    • 1 421 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Ciele, gmina Białe Błota, o powierzchni 1421m2. Wymiary działki: Front działki to 35m, głębokość 37m, tylnia...

  • Dom Murowaniec gm. Białe Błota
    1 / 11
    Dom Murowaniec gm. Białe Błota

    Murowaniec

    • 1 295 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 302 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowaniec gm. Białe Błota komfortowy dom 2011r. z pięknym ogrodem. Dobry dojazd do Bydgoszczy piękna okolica. Sprzedam komfortowy dom w Murowańcu pod Bydgoszczą, wybudowany wed...

  • Dom Białe Błota
    1 / 14
    Dom Białe Błota

    Białe Błota

    • 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Kruszynie Krajeńskim gm. Białe Błota. Przestronne 6 pokoi w spokojnej lokalizacji z ogrodem i świetnym dojazdem do Bydgoszczy co jest dodatkowym atutem, Po...

  • Działka Białe Błota, Lechicka
    1 / 6
    Działka Białe Błota, Lechicka

    Białe Błota

    • 1 116 345 zł cena
    • 11 751 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ MIESZKANIOWĄ Powierzchnia działki 11751 m2 Dogodna lokalizacja, grunt graniczy z lasem Dojazd - asfalt Media - woda i prąd w granicy d...

  • Dom Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota
    1 / 12
    Dom Kruszyn Krajeński gm. Białe Błota

    Kruszyn Krajeński

    • 645 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 418 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kup nowy dom pod Bydgoszczą-spełniaj marzenia Swojej Rodziny. Nowy dom w zabudowie bliźniaczej Kruszyn Krajeński- 146 m2 (użytkowa - 127m2) , projekt indywidualny. D...

  • Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota
    1 / 7
    Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota

    Łochowo

    • 388 000 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, położona w miejscowości ŁOCHOWO, gmina Białe Błota. Grunt położony w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Dla działki zostały wydane warunki z...

  • Dom Białe Błota sprzedam
    Dom Białe Błota sprzedam

    Białe Błota

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny, w miejscowości Białe Błota w bardzo dobrym punkcie blisko las ,szkoła przedszkole przystanek ,sklepy sprzedam

  • Lokal usługowy 52m2 w Białych Błotach wynajmę
    1 / 4
    Lokal usługowy 52m2 w Białych Błotach wynajmę

    Białe Błota

    • 2 850 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Białych Błotach o powierzchni 52m2 na parterze w pawilonie przy ul Szubińskiej- droga krajowa. Lokal składa się z głównej dużej sali oraz toalety i pokoju...

  • Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota, Czesława Miłosza
    1 / 6
    Działka budowlana Łochowo gm. Białe Błota, Czesława Miłosza

    Łochowo

    • 249 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Dwie piękne działki budowlane - 975 m² każda - ul. Czesława Miłosza Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atra...

  • Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 57 500 zł cena
    • 1 044 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Barcin Wieś. Opis ogłoszenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki w Barcinie Wsi. Działka zlokalizowana jest w pięknym otoczeniu -...

  • Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin
    Działka budowlana Barcin Wieś gm. Barcin

    Barcin-Wieś

    • 58 750 zł cena
    • 1 068 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Dom Łochowo rynek pierwotny ul.

    Łochowo

    • 630 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 5 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    !! DOM W CENIE MIESZKANIA - NOWOCZESNE OSIEDLE Z PRYWATNYM PARKIEM !!!! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak PCC !!ATUTY:-dogodna lokalizacja - 12 km do centrum Bydgoszczy!...

  • 1 / 4
    Dom Łochowo rynek pierwotny ul.

    Łochowo

    • 710 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Łochowo rynek pierwotny ul.

    Łochowo

    • 799 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak