mieszkanie na sprzedaż
14 maj 2026

DOM W ZIELONEJ CZĘŚCI - WARSZAWA BIELANY

Warszawa Bielany ul. Loteryjki
woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Dodane 6 godzin temu, Czwartek, 14 maj 2026 03:20
1 649 000 zł 144 m2
1 649 000 zł 144 m2 11 452 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 144 m2
Cena za metr 11 452 zł/m2
Pokoje 4
Piętro Parter
ID oferty K37534187

Opis

Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością natury i świetnym dojazdem do centrum miasta.

Zaledwie kilka minut do stacji Metro Młociny, Bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego, Spokojna i zielona okolica, z dala od zgiełku,
Dom stworzony dla Twojej rodziny
Lokal mieszalny usytuowany w domu w zabudowie bliźniaczej został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności, przestrzeni i wygodzie. Duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie, a prywatny ogród daje możliwość relaksu i odpoczynku na świeżym powietrzu.

Rozkład pomieszczeń:

Parter – strefa dzienna
przestronny salon z wyjściem do ogrodu, oddzielna kuchnia z oknem, WC, przedsionek i hol z miejscem na szafę w zabudowie.
I piętro – strefa prywatna
3 sypialnie, duża, komfortowa łazienka, komunikacja.
II piętro - dodatkowa przestrzeń
2 pokoje (idealne na gabinet, pokój hobby lub sypialnie), łazienka,kotłownia.
Powierzchnia:125 m² ogródka – idealny na taras, plac zabaw lub ogród kwiatowy,11,5 m² miejsca postojowego przed domem, niezadaszonego.
Atuty osiedla:
Kameralne i spokojne osiedle domów jednorodzinnych, Wysokiej jakości materiały i nowoczesne wykończenie, Wszystkie media miejskie, Funkcjonalny i rodzinny układ pomieszczeń.
To miejsce, w którym możesz cieszyć się ciszą i zielenią, a jednocześnie w kilkanaście minut znaleźć się w centrum Warszawy. Osiedle Bielany to doskonały wybór dla rodzin, które szukają własnego domu z ogrodem, nie rezygnując z miejskich udogodnień.