• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Aleksandrowo

(1)
  • Sprzedam z powodu wyjazdu cena jak za mieszkanie
    1 / 5

    Nowe

    Sprzedam z powodu wyjazdu cena jak za mieszkanie

    Aleksandrowo

    • 240 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Witam z powodu checi wyjazdu za granice niestety musze swoje ranczo sprzedac (jest ciut zaniedbane ze wzgledu na psy bo mi sie nie chcialo itd...) najlepej aby sie wyrobic z moja p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka Kadzidło

    Kadzidło

    • 115 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki. Powierzchnia 600m2, nr działki na Geoportal 564,565,566. Działka znajduje się w samym centrum K...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Baranowo

    • 270 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kurpie Nieruchomości Ostołęka
    Biuro nieruchomości

  • Dom Żebry-Chudek

    Żebry-Chudek

    • 529 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niedużego, przytulnego domu o powierzchni 130m2. Dom podpiwniczony, wybudowany z pustaka, pokryty blachodachówką, okna PCV. Nieruch...

  • 1 / 3
    Działka Baranowo

    Baranowo

    • 88 395 zł cena
    • 1 065 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferuję do sprzedaży działki budowlane w Baranowie, powiat ostrołęcki. Działki po podziale, powierzchnia 1083 m2 . Wjazd z ulicy Bartniej na drogę szerokości 8 m w Ulicę Chabrową...

  • Dom Durlasy

    Durlasy

    • 340 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju i możliwości urządzenia domu według własnego...

  • Działka Kadzidło ul. Lokalna

    Kadzidło » ul. Lokalna

    • 190 000 zł cena
    • 2 531 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki . Tematem sprzedaży jest działka pod zabudowę mieszkaniową. Powierzchnia 2531m2 nr działki na Geoport...

  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 115 000 zł cena
    • 1 758 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Możesz zbudować dom marzeń blisko miasta, a cieszyć się bliskością przyrody. Możesz też mieć dom i staw... Na sprzedaż jest bowiem działka budowlana: - 1758m2 - k...

  • Rezydencja z potencjałem komercyjnym | rzeka | las

    Białobrzeg Bliższy

    • 2 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Miejsce, które nie musi udawać wyjątkowości, również tej inwestycyjnej.Tu wszystko ma swój rytm: rzeka płynie wolniej, powietrze p...

  • Działka Strzałki

    Strzałki

    • 135 000 zł cena
    • 3 368 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana na obrzeżach Gostynina z własnym stawem - wyjątkowe miejsce dla miłośników przyrody. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki, której...

  • Działka Kruki

    Kruki

    • 123 600 zł cena
    • 824 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki o powierzchni 824 m2 (wym.23,42 (23,25) x 36,90 (34)) , oraz druga działa o powierzchni 1152 m2 (wym. 23x46) położone w atrakcyjnej miejscowości Kruki w gminie...

  • Dom Baranowo

    Baranowo

    • 627 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 180 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 150 m, położony w miejscowości Baranowo, powiat ostrołęcki. Nieruchomość usytuowana jest na działce z dogodnym dojazdem drogą asfal...