działka na sprzedaż
24 lip 2024

Działka Kadzidło

woj. Mazowieckie pow. ostrołęcki gm. ostrołęcki
Dodane 1 rok temu, środa, 24 lipiec 2024 23:20
115 000 zł 600 m2
115 000 zł 600 m2 192 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 600 m2
Cena za metr 192 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36722899

Opis

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Kadzidło, powiat ostrołęcki.
Powierzchnia 600m2, nr działki na Geoportal 564,565,566. Działka znajduje się w samym centrum Kadzidła przy ulicy Kurpiowskiej .
Dla osoby zainteresowanej do wglądu projekt na budowę domu jednorodzinnego z wjazdem od ulicy 1-Maja.

Media:-- prąd na działce podłączony do budynku.
-- woda, i gaz w drodze głównej..
Działka zabudowana budynkiem pod handel i usługi na życzenie osoby zainteresowanej samą działką , budynek będzie rozebrany i usunięty.
Cena 115 000 zł do negocjacji.
Teresa Łysiak.
Kurpie Nieruchomości Ostrołęka
tel. Pokaż numer telefonu

e-mail. [email]
UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 38
  • Data aktualizacji: 2024-07-24
  • ID ogłoszenia: K36722899
  • Źródło: Kurpie Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Kadzidło, cena: od 97 750 do 132 250 zł, powierzchnia: od 510 do 690 m2
KN
Kurpie Nieruchomości Biuro nieruchomości · 38 ogłoszeń

Kurpie Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika