działka na sprzedaż
28 cze 2023

Działki na sprzedaż Łomża

woj. Podlaskie pow. Łomża gm. Łomża
Odświeżone 2 lata temu, środa, 28 czerwiec 2023 07:18
204 000 zł 1 200 m2
204 000 zł 1 200 m2 170 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 200 m2
Cena za metr 170 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K29400309

Opis

Do sprzedania 6 działek budowlanych w Łomży, na ulicy Szosa do Mężenina. Działki 12a w kształcie prostokąta. Cena 170zł/m2.
  • Data aktualizacji: 2023-06-28
  • ID ogłoszenia: K29400309
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Łomża, cena: od 173 400 do 234 600 zł, powierzchnia: od 1020 do 1380 m2
P
Paweł osoba prywatna
Zadzwoń

Paweł osoba prywatna

Tel: 501... Pokaż numer telefonu
Wyślij wiadomość