mieszkanie na sprzedaż
1 lip 2024

4 pokoje, Metro Politechnika, przedwojenny budynek

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Odświeżone 1 rok temu, Poniedziałek, 1 lipiec 2024 12:52
2 550 000 zł 78 m2
2 550 000 zł 78 m2 32 693 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 78 m2
Cena za metr 32 693 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 1
ID oferty K36673613

Opis

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w tętniącej życiem części Południowego Śródmieścia ta oferta powinna Cię zainteresować.
Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem najmu oraz codziennego życia części Śródmieścia Południowego. Doskonała komunikacja miejska to dodatkowy atut tej oferty.

Na lokal o powierzchni użytkowej 78 m2 składają się :
⦁ Duży pokój z aneksem kuchennym
⦁ 3 osobne pokoje sypialne
⦁ Dwie łazienki z WC
⦁ Korytarz z miejscem na szafy
⦁ Garderoba
⦁ Balkon

Mieszkanie jest pełne miejsca, co zawdzięcza .
Korzystny dwustronny rozkład z widokiem na wschód i zachód zapewnia nam bardzo dużo naturalnego światła. W salonie wyjście na balkon, z którego mamy widok na wewnętrzny dziedziniec. Do lokalu przynależy piwnica.

Stan nieruchomości jest bardzo dobry, przeszło generalny remont. Można w nim zamieszkać praktycznie od razu.
⦁ Wyjątkowy charakter budynku z XIX wieku
⦁ Instalacje wymienione
⦁ Meble i sprzęt kuchenny nowy
⦁ Piękny parkiet w całym mieszkaniu

Budynek: Zadbany budynek z 1860 roku wybudowany metodą tradycyjną (cegła). Mieszkanie usytuowane na 1 z 3 pięter. Budynek po całkowitej renowacji. Klatka schodowa czysta i zadbana. Sąsiedzi spokojni.
Forma własności: Pełna własność z Księgą Wieczystą, bez obciążeń.

Lokalizacja : ul. Poznańska, Śródmieście.
Okolica obfituje w restauracje, kawiarnie, lokale usługowe i obiekty kulturalne

W najbliższym sąsiedztwie jest wszystko potrzebne do życia : apteka, bazarek osiedlowy, plac zabaw, poczta, sklepy, przedszkole, przychodnia, szkoła, żłobek. Połączenia komunikacyjne pomogą w przedostaniu się w praktycznie każdą część miasta za sprawą licznych przystanków autobusowych, linii tramwajowych o zwiększonej częstotliwości przejazdów, oraz dwóch stacji metra w zasięgu 10- minutowego spaceru.