mieszkanie na sprzedaż
1 lip 2024

3 pokoje, spokojna okolica, blisko metra

woj. Mazowieckie pow. Warszawa gm. Warszawa
Odświeżone 1 rok temu, Poniedziałek, 1 lipiec 2024 12:45
699 999 zł 54 m2
699 999 zł 54 m2 12 963 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 54 m2
Cena za metr 12 963 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 5
ID oferty K36673612

Opis

Jeżeli szukasz nieruchomości dla siebie lub mieszkania inwestycyjnego w spokojnej i zielonej okolicy na Bielanach, ta oferta powinna Cię zainteresować.
Lokal znajduje się w atrakcyjnej pod kątem najmu oraz codziennego życia części Bielan. Doskonała komunikacja miejska to dodatkowy atut tej oferty.

Na lokal o powierzchni użytkowej 54,90 m2 składają się :
⦁ Osobna kuchnia z oknem
⦁ Duży pokój z wyjściem na balkon
⦁ Dwie osobne , wygodne sypialnie
⦁ Łazienka z wc
⦁ Przedpokój z miejscem na szafy
⦁ Balkon

Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie daje możliwość dużo możliwości aranżacji.
Korzystny rozkład z widokiem na ciche podwórko oraz zielony skwer między blokami. Orientacja okien na północ oraz wschód zapewni odpowiednią ilość światła przez większość dnia. kolejnym atutem mieszkania zasługującym na uwagę jest przestronny balkon.
Standard do odświeżenia.
⦁ Na podłodze parkiet
⦁ Okna plastikowe
⦁ Łazienka oraz kuchnia do odświeżenia

Budynek: Zadbany budynek z 1970 roku. Mieszkanie usytuowane na 7 z 12 pięter. Budynek po całkowitej renowacji. Klatka schodowa czysta i zadbana. Sąsiedzi spokojni.
Forma własności: Pełna własność z Księgą Wieczystą [ bez obciążeń]
Niski czynsz ok 800zł.
Do dyspozycji miejsce na parkingu za szlabanem ( parking dla mieszkańców).

Lokalizacja : ul. Starej Baśni, Bielany.
Okolica jest bardzo spokojna i zielona.

W najbliższym sąsiedztwie jest wszystko potrzebne do życia : apteka, bazarek osiedlowy, plac zabaw, poczta, sklepy, przedszkole, przychodnia, szkoła, żłobek. Jest dobre połączenie komunikacją miejską dzięki pobliskim przystanku autobusowym i stacji metra ( Stare Bielany ).