• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Warzymice

(2)
  • 3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice
    1 / 17
    3 pokoje z ogrodem 96 m² | Parking | Warzymice

    Warzymice

    • 889 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących ko...

  • Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy
    1 / 13
    Przytulne mieszkanie dla rodziny w cichej okolicy

    Warzymice

    • 649 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 386 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 1. piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie jest gotowe do wp...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 66,80mkw 3 pokoje, podział na 2 lokale, CH Turzyn

    Szczecin » al. Bohaterów Warszawy

    • 480 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Już w sprzedaży, atrakcyjna nieruchomość w samym Centrum Szczecina, tuż przy Galerii Handlowej Turzyn. 3-pokojowe mieszkanie powstało z połączenia 2 mieszkań:Kawalerki oraz 2-pokoj...

  • Topowa lokalizacja, 3 pokoje pl. Lotników

    Szczecin

    • 549 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie topowej lokalizacji!Na powierzchnie 64,14 mkw. składa się: -słoneczny salon, z którego mamy bezpośrednio wyjście na spory balkon -sypialni...

  • 3 POKOJE/ 90m2/POGODNO

    Szczecin » pl. Mickiewicza

    • 799 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    3 POKOJE/ 90m2/POGODNOZapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w bliskiej odległości Uniwersytetu Szczecińskiego i ryneczku Pogodno.Lokal znajduje się na...

  • 3 POKOJE/ Wojska Polskiego / 92 m2

    Szczecin » ul. Aleja Wojska Polskiego

    • 670 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy – ul. Wojska PolskiegoNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na drugim piętrze 4-piętrowej kamienicy. Nieruchomość cha...

  • Apartamentowiec na Osowie, ogród 200 m2

    Szczecin » ul. Wymarzona

    • 995 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 16 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości klasy Premium. Nowoczesny, wykończony z najwyższą starannością apartamentowiec o powierzchni 60,43 m², zlokalizowany na parterze...

  • Rozkładowe 3-pokojowe + 10 m² komórka lok.

    Szczecin » os. Kasztanowe

    • 449 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 611 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,81 m², zlokalizowane na 4. piętrze w ocieplonym 4 piętrowym budynku z 1990 r na Osiedlu Kasztanowym w Szczecinie.Loka...

  • Pogodno,45m2,3pokoje,po remoncie, wyposażenie, AGD

    Szczecin » ul. Rostworowskiego

    • 459 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze...

  • Blok wielka płyta, 3 pokoje, TYLKO 7 440 PLN/mkw.
    1 / 7
    Blok wielka płyta, 3 pokoje, TYLKO 7 440 PLN/mkw.

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Na powierzchnię 61,83 mkw. składa się: -salon z bezpośrednim wyjściem na balkon -sypialnia -sypialnia -oddzielna...

  • Stan Deweloperski zielona okolica!!!
    1 / 3
    Stan Deweloperski zielona okolica!!!

    Szczecin

    • 637 908 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zaprojektuj według własnego projektu odbierz klucze już i na wiosnę zamieszkaj u siebie! Nowoczesne osiedle z placem zabaw ,jeziorko ,niska zabudowa dookoła zieleń ,cisza, spokój....

  • Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking
    1 / 14
    Apartament Hanza Tower | 22 piętro | parking

    Szczecin

    • 7 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 22. piętrze prestiżowego apartamentowca Hanza Tower w Szczecinie. Budynek liczy 27 pięter i oferuje s...

  • 3-pokoje z dużym garażem w cenie ul. Hoża

    Szczecin » ul. Hoża

    • 670 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 635 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z dużym garażem – Szczecin, ul. Hoża Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Szczecinie przy ul. Hożej. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wy...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazowiecka
    1 / 2
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Mazowiecka

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 882 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    | Tarasy na dachu z widokiem na panoramę miasta | Cichobieżna winda w budynku | Przestronne i funkcjonalne wnętrza | Znakomita lokalizacja w ścisłym Centrum | Dwupoziomowe Apartame...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Centrum, al. Jana Pawła II

    Szczecin

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż 2 mieszkania / gotowiec inwestycyjny w ścisłym Centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Metraż 65 m2 na który składają się : - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchen...

  • 3 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem

    Szczecin » ul. Lewandowskiego

    • 899 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 12 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż mieszkanie na nowym, nowoczesnym osiedlu.Na 70,14 mkw. składa się:- salon z aneksem kuchennym o powierzchni 31,90 mkw. z wyjściem na taras,- sypialnia o powier...

  • 3. pokoje + 18m2 strych, po remoncie, przy Hanza

    Szczecin » Śródmieście » ul. Odzieżowa

    • 495 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprz...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w dobrej lokalizacji

    Szczecin » ul. Kasprzaka

    • 599 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania bardzo blisko centrum. Tylko 8-10 minut tramwajem na Bramę Portową.Na 68,33 mkw. składa się:- sypialni z dużą szafą,- salonu z komin...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 994 565 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 14 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL E.3.10, taras: 12,30 m, balkon: 9,15 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 934 408 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 13 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL A4.03, taras: 14,86 m, ogródek: 15,88 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( pł...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 854 260 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 15 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.5.08, balkon: 12,4 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 969 361 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 147 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.03, taras: 12,20 m, balkon: 9,32 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 815 710 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 13 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL C4.05, taras: 9,03 m, ogródek: 9,64 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płat...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 985 999 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 14 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL D.4.02, balkon: 11,oo m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 933 969 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 311 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.3.02, taras: 23,26 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 1 050 802 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 13 647 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , Planowany termin realizacji: III kwartał 2024 ETAP 1 - LOKAL G5.05, dwa balkony: 7,15 m + 3,74 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 752 923 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.5.06, balkon: 11,60 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • Pogodno mieszkanie na poddaszu do remontu.

    Szczecin

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,34 m2 w bardzo zadbanej i odświeżonej kamienicy przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze -poddaszu...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. al. Bohaterów Warszawy

    Szczecin » al. Bohaterów Warszawy

    • 500 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaTRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Słowacka
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Słowacka

    Szczecin

    • 2 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dostępne do wynajęcia od 1 czerwca, możliwość wcześniejszej prezentacji! Przedmiotem oferty jest wynajem przestronnego mieszkania 3 pokojowego z antresolą, znajdującego...

  • Gotowe do wprowadzenia + miejsce w garażu
    1 / 15
    Gotowe do wprowadzenia + miejsce w garażu

    Szczecin

    • 680 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie jest dla Ciebie, jeśli szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz, a jedynym Twoim zmartwieniem będzie wybór kawy jaką wypijesz na balkonie, lub obserwowani...

  • Po generalnym remoncie 3 pokoje ,balkon !!
    1 / 16
    Po generalnym remoncie 3 pokoje ,balkon !!

    Szczecin

    • 739 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 920 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Na całkowitą powierzchnię 62,48 m2 wchodzi : -salon z aneksem kuchennym 26,60 m2 -...