• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowe Budkowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Słońsk

(1)
  • Mieszkanie na sprzedaż bezczynszowe 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż bezczynszowe 3 pokojowe

    Słońsk

    • 299 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m², położone na 1. piętrze przy ul. Winnej w Słońsku. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna na miedzianą. Zosta...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie na sprzedaż 62m centrum, Dębno

    Dębno

    • 299 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Dębno, mieszkanie, 3 pok. na sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m2, położone na wysokim parterze 3 kondygnacyjnego budynku zlokalizowanego w spokojnym mieście Dę...

  • Mieszkanie 3-pokojowe, 63m, Słubice, ul. Kopernika
    1 / 14
    Mieszkanie 3-pokojowe, 63m, Słubice, ul. Kopernika

    Słubice

    • 429 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 5 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3-pokoje -centrum Słubic-spółdzielcze własnościowe
    1 / 13
    3-pokoje -centrum Słubic-spółdzielcze własnościowe

    Słubice

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3-pokojowe w Centrum Słubic
    1 / 14
    Mieszkanie 3-pokojowe w Centrum Słubic

    Słubice

    • 490 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie os. Wimar -  3-pokojowe wysoki standard
    1 / 14
    Mieszkanie os. Wimar - 3-pokojowe wysoki standard

    Słubice

    • 599 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Sarbinowo

    • 1 134 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    EMHouse
    Biuro nieruchomości

  • Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania
    1 / 12
    Apartament w domu nad jeziorem (100 m) - do zamieszkania

    Wysoka

    • 422 500 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Dom nad jeziorem z niezależnym apartamentem Budynek znajduje się na rozległej rekreacyjnie zabudowanej działce. Jest ona niezależną częścią kilkuhektarowego kompleksu leśno - pa...

  • Apartament 3 pokojowy z ogrodem nad jeziorem
    1 / 16
    Apartament 3 pokojowy z ogrodem nad jeziorem

    Lubniewice

    • 560 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament z ogrodem nad jeziorem w miejscowości Lubniewice, powiecie Sulęcińskim, województwie lubuskim. (tylko 30 minut od Gorzowa Wlkp., 25 km). Lubniewice są niewielką miejsc...