• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Rybnik

(21)
  • M4 Rybnik centrum - podjazd dla niepełnosprawnych

    Rybnik

    • 235 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania trzypokojowego w Rybniku przy ulicy Dworcowej. Mieszkanie znajduje się na parterze. Lokal składa się...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem!

    Pawłowice

    • 399 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,63 m2, położone na parterze wraz z przynależnym ogrodem o powierzchni 100 m2. Mieszkanie składa się z: - wiatrołap...

  • umeblowane trzy pokoje z dużym balkonem

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 450 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 343 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na 6. piętrze bloku z windą (winda staje na piętrze). Mieszkanie wykończone było &bd...

  • LUKSUSOWE wolne od zaraz

    Jastrzębie-Zdrój

    • 365 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • SŁONECZNE 3 POKOJE POD LASEM

    Jastrzębie-Zdrój

    • 239 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • UKŁAD SZWEDZKI- kuchnia z oknem, osobne wc

    Jastrzębie-Zdrój

    • 235 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Nowe

    Idealne dla osób z ograniczeniami ruchowymi-podjazd dla wózków

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • sprzedane EKSKLUZYWNE PO REMONCIE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 295 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Wynajmę dużą kawalerkę w Jastrzębiu Zdroju
    Wynajmę dużą kawalerkę w Jastrzębiu Zdroju

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 250 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Wynajmę kawalerkę z ogródkiem w Jastrzębiu Zdroju przy ul. 1Maja . Od zaraz cena to 1250 plus media. Kontakt : [tel]. Poszukiwana osoba spokojna ceniąca ciszę spokój...

  • TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE – 1 PIĘTRO | WRZOS...

    Jastrzębie-Zdrój

    • 379 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.
    1 / 14
    M-4 48 m2,balkon, 2p.niski blok, Jastrzębie-Z. ul.Wiejska.

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 900 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Nowa oferta. Umeblowane M, gotowe do zamieszkania, bez nakładów finansowych. Mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, p...

  • Nowe

    sprzedane GOTOWE DO WPROWADZENIA-po generalnym remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 389 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Podmiejska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 550 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie, 65metrowe w bardzo dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta przy ulicy Podmiejskiej z widokiem na zieleń. Mieszkanie położone w bloku dwup...

  • cena do negocjacji

    Jastrzębie-Zdrój

    • 209 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Harcerska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Harcerskiej na 6 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 56 m² w 10-piętrowym blok...

  • M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro
    1 / 5
    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro

    Pawłowice

    • 249 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    M 4 (60,51 m2) układ szwedzki idealne I piętro wolne od zaraz Oferta na wyłączność biura Do sprzedaży mieszkanie M 4 ( 60,51 m2) usytuowane na I piętrze czteropiętrowego bloku ....

  • SPRAWDŹ MOŻE TO MIESZKANIE DLA CIEBIE- po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 345 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 161 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 350 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie niski blok na 1 piętrze, centrum ul Wrzosowa, przynależna duża komórka

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum
    1 / 4
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Centrum

    Jastrzębie-Zdrój

    • 305 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 546 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    N a sprzedaż mieszkanie po remoncie typu M-4,w centrum miasta w Jastrzębiu Zdroju o pow. 55,7m2. Okna PCV, duży balkon, do mieszkania przynależy komórka. Mieszkanie znajduje si...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wielkopolska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Wielkopolska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje, kuchnia, przedpokój, łazien...

  • Sprzedam mieszkanie m4 do remontu
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie m4 do remontu

    Jastrzębie-Zdrój

    • 260 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 56 m 2 w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Małopolskiej * Nieruchomość w atrakcyjnej cenie, * Przestronny salon z kuchnią i wyjściem na duży balko...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 259 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe na 4 piętrze przy ulicy Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie mieści się w wieżowcu wyposażonym w 2 windy zatrzymujące się na każdym piętr...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny
    1 / 15
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Chrobrego, Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 395 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Kompleksowo wyremontowane M4 - 63 m², 10. piętro, ul. Marusarzówny, os. VI, Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 10...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Łowicka
    1 / 5
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Łowicka

    Jastrzębie-Zdrój

    • 199 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 44 m2 usytuowane na II piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Łowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Zofiówka, Wodeckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Zofiówka, Wodeckiego

    Jastrzębie-Zdrój

    • 179 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 3 255 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 56 metrowe typu M-4 ul. Wodeckiego w Jastrzębiu Zdroju. Nieruchomość z przeznaczeniem do remontu. Wygodny parter, blok po termomodernizacji zabezpieczony...

  • IDEALNE DLA RODZINY 1 piętro

    Jastrzębie-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Pomorska
    1 / 8
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój, Pomorska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 252 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-4, położone na czwartym piętrze przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, osob...

  • Mieszkanie Gorzyce ul. Piaskowa

    Gorzyce » ul. Piaskowa

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam gustownie urządzone 3 pokojowe bezczynszowe mieszkanie w cudownej lokalizacji Gorzyce woj. śląskie . Nieruchomość znajduje się na I Piętrze niskiego czterolokalow...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Szkolna

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Szkolna

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 54 m² z balkonem - 1 piętro | Jastrzębie-Zdrój | ul. SzkolnaNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m², położone w Jastrzębiu-...