• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kalisz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Ostrów Wielkopolski

(7)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 484 104 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 310 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 1 200 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 239 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 878 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 389 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 323 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 341 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 89 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostrów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 317 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum

    Kalisz

    • 270 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kaliniec, 3 pokoje,  430 000zł
    1 / 7
    Mieszkanie Kaliniec, 3 pokoje, 430 000zł

    Kalisz

    • 430 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje z garderobą po generalnym remoncie
    3 pokoje z garderobą po generalnym remoncie

    Kalisz

    • 459 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 766 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy
    1 / 9
    Tani dom Domasławice - Dolina Baryczy

    Domasławice

    • 290 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 2 762 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości GLOBHAUS
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zduny

    • 306 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 435 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOŚĆ! TYLKO W NASZYM BIURZE! BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i o...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i ogródkiem jak również 2 miejscam...

  • Os. Amelia - 3pokoje z ogródkiem
    1 / 11
    Os. Amelia - 3pokoje z ogródkiem

    Kalisz

    • 630 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 9 403 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 66.68m2. Lokal mieszkalny mieści się na parterze, w niskim budynku mieszkalnym przy ul. Czę...

  • Mieszkanie 3 pokojowe 54m² BEZCZYNSZOWE+OGRÓD+GARAŻ
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe 54m² BEZCZYNSZOWE+OGRÓD+GARAŻ

    Ostrzeszów

    • 295 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 463 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 54 m², znajdujące się w spokojnej okolicy, przy ul. Wiejskiej w Ostrzeszowie. Lokal składa się z 3 jasny...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 1 800 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, idealnego dla rodziny, pary lub studentów ceniących świetną lokalizację. Lokal o powierzchni...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 410 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 542 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, znajdujące się na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Serbinowskiej. Mieszkanie składa się półotwartej kuchni, salonu, 2...

  • Mieszkanie Nowe Skalmierzyce ul. Kaliska

    Nowe Skalmierzyce » ul. Kaliska

    • 530 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 6 974 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76,5 m, usytuowane na wysokim parterze, co zapewnia większą prywatność oraz komfort codziennego...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 370 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 066 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,37 m, położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Robotniczej. Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję. W SKŁA...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 4 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego apartamentu o powierzchni 130 m2. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wysokim komforcie mieszkańców, oferując funkcjon...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 2 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Kalisza w pobliżu Ronda Westerplatte. Mieszkanie idealn...

  • Mieszkanie Kalisz

    Kalisz

    • 355 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne, komfortowe jasne , położone w spokojnej i cichej okolicy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44 m, położone na osiedlu Bogumiła i Barbary. Lokal posiada balk...

  • Mieszkanie Kalisz, Stawiszyńska
    Mieszkanie Kalisz, Stawiszyńska

    Kalisz

    • 462 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 329 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. Stawiszyńska Przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji bu...

  • Mieszkanie  trzypokojowe na 1 piętrze z loggią
    1 / 11
    Mieszkanie trzypokojowe na 1 piętrze z loggią

    Kalisz

    • 740 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe dwustronne mieszkanie (wschód–zachód) o powierzchni 67 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca Riverside. Lokal jest środkowy, c...