• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Lubin

(23)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 514 351 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Lubin

    • 455 196 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 430 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 Pokojowe, 54m2, Lubin, os, Polne

    Lubin

    • 350 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI - BEZPOŚREDNIKÓW Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,68m² ( 3 pokoje, w tym salon z aneksem kuchennym); - balkon, - piwnica 4,37m², zabezpiecz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 510 264 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN Nieruchomości Głogów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 690 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 350 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kaźmierzów

    • 3 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Polkowice

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    WGN POLKOWICE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Mieszkanie

    Polkowice

    • 315 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Skalników w Polkowicach. Mieszkanie o powierzchni 53,9 m2 składa się z przedpokoju, 3 oddzieln...

  • Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice
    1 / 7
    Mieszkanie Lisowice gm. Prochowice

    Lisowice

    • 419 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 6 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oaza Spokoju z Własnym Ogrodem! Nowoczesne Apartamenty w Lisowicach k. Prochowic Szukają Państwo idealnego kompromisu między życiem w mieście a bliskością natury? Prezentujemy Pańs...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Skalników

    Polkowice » ul. Skalników

    • 358 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zaprojektuj swoje wymarzone wnętrze - przestronne 62 m² z loggią w sercu PolkowicSzukasz bazy pod idealne mieszkanie dla rodziny lub dochodową inwestycję? Ta oferta przy ul. Skalni...

  • Sprzedam mieszkanie Polkowice Wołodyjowskiego 3 pokoje 1 pię
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie Polkowice Wołodyjowskiego 3 pokoje 1 pię

    Polkowice

    • 345 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach przy ulicy Wołodyjowskiego w bloku 4 piętrowym na 1 piętrze. 44.8m2. Nowe okna drzwi i wszystkie instalacje. Wszystkie pokoje przystosowane do...

  • Mieszkanie Polkowice ul. Legnicka

    Polkowice » ul. Legnicka

    • 240 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: Przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie na 4. piętrze!Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 44,53 m², położonego na IV piętrze budynku. Miesz...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Skalników

    Polkowice » ul. Skalników

    • 275 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ładnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 53,90m2, położonego na IV piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie Polkowice Gwarków ul. Skalników

    Polkowice » ul. Skalników

    • 299 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Wyjątkowa Oferta Mieszkania na 10 piętrze przy ul. Skalników w Polkowicach o pow. użytkowej 62,10 m² oferującego komfort i wygodę, idealne dla rodzin oraz osób szukających przestrz...