• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łukta
  • Kraśniewo
  • Elbląg
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Kościan

(4)
  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 14
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 395 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie spółdzielcze o powierzchni 63,6 m², położone w Kościanie na osiedlu Piastowskim, na 2. piętrz...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 14
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 290 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,30 m² (do tego piwnica 6,25 m²), zlokalizowane na Osiedl...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 11
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 335 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - os. Jagiellońskie, Kościan Na sprzedaż świetnie usytuowane mieszkanie o powierzchni 52,30 m², położone na 4 piętrze w czteropiętrowym...

  • Mieszkanie Kościan,
    1 / 11
    Mieszkanie Kościan,

    Kościan

    • 310 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,7 m², usytuowane na IV piętrze w zadbanym, 4-piętrowym...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 3 Pok.os.Poznańskie Poznań/Czapury Bez PCC Gotowe

    Czapury

    • 294 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 6 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    BEZ PCC ! POLECAM NA SPRZEDAŻ bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie w STANIE DEWELOPERSKIM, położone na II piętrze w nowym budynku na os. Poznańskim tuż przy lesie na pograniczu Po...

  • Mieszkanie Leszno, Austriacka
    1 / 13
    Mieszkanie Leszno, Austriacka

    Leszno

    • 631 275 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe, prestiżowe osiedle w Lesznie, w najlepszej i najbardziej pożądanej lokalizacji miasta. OSIEDLE LNIANE zlokalizowane w miejscu dawnej Roszarni w Lesznie, to inwestycja skł...

  • Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,
    Mieszkanie Henrykowo gm. Święciechowa,

    Henrykowo

    • 260 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 3 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości w Henrykowie - 5 minut od Leszna. Nieruchomość to idealna opcja dla osób poszukując...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Czapurach na Osiedlu Poznańskim Zapraszam do zapoznania się z reklamą w formie: 1. WIRTUALNY SPACER (KLIKNIJ LUB KOPIUJ)– [url] 2. FILM (KLIKNI...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Komorniki

    • 415 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe w świeżo oddanym bloku

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w świeżo oddanym bloku w Czapurach! Bliskość natury! Wolne od 01.06.2024r NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. WIRTUALNY SPACER (...

  • 2 pokojowe mieszkanie na wynajem tuż przy lesie Czapury

    Czapury

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE P...

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM - 3 POK - NOWY BLOK - OSIEDLE POZNAŃSKIE LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się w Czapurach na Osiedlu Poznańskim tuż przy lesie. W najbliższej...

  • MOSINA (GW), CZAPURY MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Czapury

    • 345 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowa...

    Czapury

    • 1 950 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    NOWE MIESZKANIE- szukamy pierwszego lokatora! Mieszkanie umeblowane i wyposażone | Poznań Starołęka - Czapury - OKAZJA NOWE formy REKLAMY – wyprzedzamy STANDARDY: 1. Fotografie...

  • Mieszkanie Sprzedaż, Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie na sprzedaż Mosina, Czapury

    Czapury

    • 345 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Ujazdowo gm. Włoszakowice,
    1 / 13
    Mieszkanie Ujazdowo gm. Włoszakowice,

    Ujazdowo

    • 340 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy Ujazdowa, zaledwie 15 m...

  • Apartament 90 m² | Centrum| Garaż| Wysoki standard

    Leszno » ul. Skarbowa

    • 897 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 967 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament premium w centrum miasta | ul. Skarbowa | 90,75 m² | miejsce w garażu | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 90,75 m², położ...

  • Nowe 3‑pok. mieszkanie 57,5 m² z balkonem

    Leszno

    • 486 319 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie 57,53 m² | 1. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m² | Leszno / Święciechowa | bez PCCSzukasz ustawnego mieszkania w nowym budynku, które możesz szybko wyposażyć i zamie...

  • Mieszkanie Leszno Podwale,
    1 / 6
    Mieszkanie Leszno Podwale,

    Leszno

    • 365 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PRZESTRONNE MIESZKANIE, PIERWSZE PIĘTRO! Oferujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,5 m², znajdujące się na PIERWSZYM piętrze wielorodzinnego b...

  • Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,
    1 / 10
    Mieszkanie Wojnowice gm. Osieczna,

    Wojnowice

    • 298 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 886 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Witamy w 3-pokojowym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze w spokojnej dzielnicy Wojnowic. To idealne miejsce dla rodziny, z...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 8
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 420 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NOWE mieszkania 2 i 3-pokojowe Strykowo od 46 m² do 61 m² Blisko jeziora, kupujący nie płaci prowizji. Na sprzedaż nowe mieszkania w nowoczesnym budynku w Strykowie, zlokalizowane...

  • Mieszkanie Komorniki,
    1 / 13
    Mieszkanie Komorniki,

    Komorniki

    • 499 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,13 m², położony w spokojnej części podpoznańskich Komornik, z bardzo dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz dogodnym dojazde...

  • Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,
    1 / 6
    Mieszkanie Strykowo gm. Stęszew,

    Strykowo

    • 428 400 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 469 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Marzysz o wygodnym, przestronnym mieszkaniu w jednej z najbardziej cenionych części Leszna? Ta propozycja zdecydowanie zasługuje...

  • przestronne, 64m2 , jasne mieszkanie - ul. Rejtana
    1 / 12
    przestronne, 64m2 , jasne mieszkanie - ul. Rejtana

    Leszno

    • 435 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Leszno - ul. Rejtana 3-pokojowe mieszkanie , IV piętro, duży balkon -- pow. 64m2 -- cena: 435.000 zł oferujemy 3-pokojowy lokal mieszkalny w Lesznie. powierzchnia: 64 m2 - czwa...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 12
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 369 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 508 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Szukasz swojej własnej, przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni? To właśnie tutaj! Położone w świetnej okolicy - w Lesznie na ul...

  • Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska
    1 / 15
    Mieszkanie Plewiska gm. Komorniki, Fabianowska

    Plewiska

    • 799 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 11 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania. Oryginalny układ mieszkania, oraz wysoki standard wykończenia - ta nieruchomość ma w sobie "t...

  • Mieszkanie Leszno,
    1 / 15
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 429 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po remoncie- Leszno, ul. Prochownia Szukasz miejsca, do którego możesz wejść i od razu poczuć...

  • Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna
    1 / 15
    Mieszkanie Dopiewiec gm. Dopiewo, Polarna

    Dopiewiec

    • 620 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 12 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i w pełni urządzone mieszkanie położone przy ul. Polarnej w Dopiewcu. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do życia - bez remontów,...

  • Plewiska mieszkanie do wynajecia
    Plewiska mieszkanie do wynajecia

    Plewiska

    • 3 600 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w Plewiskach słoneczne czesciowo umeblowane dwu poziomowe na osiedlu Zielarskim podana cena za wynajem jest z czynszem i do negocjacji zainter...

  • Mieszkanie Komorniki ul. Krokusowa

    Komorniki » ul. Krokusowa

    • 890 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 271 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny apartament w szeregowcu o powierzchni ok. 80 m² z garażem (16,5 m²) w bryle budynku oraz trzema balkonami, położony na kameralnym Osiedlu Zac...

  • Mieszkanie Leszno,
    Mieszkanie Leszno,

    Leszno

    • 375 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na trzecim piętrze zadbanego bloku w Lesznie, w rejonie ulicy bliskiej centrum. Mieszkanie znajduje się na popul...