• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Nawsie Brzosteckie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Byczyna

(1)
  • Na Sprzedaż mieszkanie 3 pok, pow. 80 m2, Byczyna

    Byczyna

    • 295 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy Państwu na Sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 80,50 m2 znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy w miejscowości Byczyna w samym Centrum. Mieszkanie składa się z trzech...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 364 654 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 288 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Przestronne mieszkanie z balkonem!
    1 / 9
    Przestronne mieszkanie z balkonem!

    Kępno

    • 350 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 460 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 438 750 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 490 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 2 500 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 414 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż-3 pokoje Wiosny Ludów
    1 / 15
    Mieszkanie na sprzedaż-3 pokoje Wiosny Ludów

    Kępno

    • 380 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie w bloku
    1 / 7
    Sprzedam mieszkanie w bloku

    Praszka

    • 262 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w bloku przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie jest jasne, suche i ciepłe. Latem przed upałem chronią metalowe rolety zewnętrzne zamontowane we wszystkich o...

  • na sprzedaż mieszkanie do remontu
    na sprzedaż mieszkanie do remontu

    Wieluń

    • 320 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku na os. Wyszyńskiego w bardzo dobrej lokalizacji. Stan prawny w pełni ur...

  • Syndyk sprzeda spółdzielcze prawo własnościowe do lokalu mieszkalnego, Wieluń, oś. Wyszyńskiego - 80
    Syndyk sprzeda spółdzielcze prawo własnościowe do lokalu mieszkal...

    Wieluń

    • 318 160 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 4 419 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez SR dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XIV Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, sygn. akt LD1M/GUp-s/35/2026...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Nowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe Nowe

    Kępno

    • 2 700 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Posiadam do wynajęcia nowe 3 pokojowe mieszkanie w Kępno.Nikt wcześniej nie mieszkał.Bardzo niskie koszty eksploatacji.Ompletna kuchnia wraz ze sprzętem AGD pozostałe do uzgodnieni...