• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Siary
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Zambrów

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zambrów

    • 239 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 559 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Wynajmę mieszkanie

    Łomża

    • 1 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie2 pokojowe umeblowane 1300 plus woda i prad

  • Sprzedam mieszkanie deweloperskie Czyżew

    Czyżew

    • 207 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Czyżewie na ul Jaśminowej , oddanie budynku wiosna 2023. Idealne jako mieszkanie na start lub pod wynajem .

  • Sprzedam Mieszkanie

    Łomża

    • 350 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu południe ks Anny z oddzielną kuchnio łazienka połączono z wc z dużym balkonem i piwnico Mieszkanie po remoncie generalnym 5 lat temu spoko...

  • Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią , kawalerka 3...

    Ostrów Mazowiecka

    • 223 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie w mieście Ostrów Mazowiecka dwupokojowe kawalerka 38 m2 w Ostrowi Mazowieckiej , położone przy ulicy Tadeusza Kościuszki w centrum miasta. Ciche , ciepłe ,...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Łomża

    • 370 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 982 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 416 327 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 252 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży . Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej, NOVA PARK III . Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździ...

  • Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 353 024 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Łomża rynek pierwotny ul. Akademicka

    Łomża » ul. Akademicka

    • 399 543 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 745 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Ostrów Mazowiecka rynek pierwotny ul. płk. Dyplomowane...

    Ostrów Mazowiecka » ul. Ludwika

    • 420 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 9 768 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Aleja Bohaterów to inwestycja, charakteryzująca się nowoczesną, niewysoką wielorodzinną zabudową, która na co dzień cieszy nie tylko estetyką, ale i funkcjonalnością. W dwóch etapa...

  • Sprzedam 2 ustawne pokoje z osobną widną kuchnią w centrum
    1 / 8
    Sprzedam 2 ustawne pokoje z osobną widną kuchnią w centrum

    Łomża

    • 267 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od właściciela. Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne i funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Dwornej. Mieszkanie ma okna na dwie strony (południowy wschód i północny zac...

  • Sprzedam mieszkanie 44m2
    1 / 9
    Sprzedam mieszkanie 44m2

    Ostrów Mazowiecka

    • 319 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m² z balkonem oraz przynależną piwnicą. Lokal idealny zarówno dla pary, singla, jak i małej rodziny. Mieszkanie jest...

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Łomża

    • 375 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam M3 49m2 2pietro ciepłe środkowe dobry rozkład dwustronne dobra lokalizacja blisko przedszkole szkoły sklepy przychodnie szpital kościół

  • Mieszkanie Łomża Centrum ul. Dworna

    Łomża » ul. Dworna

    • 2 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dobra komunikacja z miastem. Optymalna lokalizacja. Duża liczba miejsc parkingowych. W bliskiej okolicy tereny zielone, rekreacyjne. Cisza i spokój. Jeżeli szukasz mieszkani...

  • Mieszkanie Łomża ul. Wiejska

    Łomża » ul. Wiejska

    • 295 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w Łomży, przy ul. Wiejskiej 5 , [i]po generalnym remoncie w 2019 r., odświeżone w 2026r. - [/i] umeblowane !!!, wyposażone !!!,...

  • Mieszkanie Łomża ul. Zawadzka

    Łomża » ul. Zawadzka

    • 2 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny styl z wygodą i doskonałą lokalizacją ? Ten 44,79 m apartament na ul. Zawadzkiej 54 to idealna propozycja właśnie dla Ciebie....