• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Rybnik

(31)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 279 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 8 719 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 215 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 887 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 229 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 239 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 325 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 229 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 299 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 997 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 255 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 1 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rybnik

    • 155 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik
    1 / 8
    Wynajmę mieszkanie Centrum Rybnika umeblowane 37 m2 Rybnik

    Rybnik

    • 1 249 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 2-pokojowe typu M-3 o powierzchni użytkowej 37 m2 w ścisłym centrum Rybnika z balkonem! Świeżo po remoncie (nowe meble, nowo urzą...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • dwupokojowe idealne pod inwestycję TYLKO W NASZYM BIURZE

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 5 358 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie m-3 52m2

    Jastrzębie-Zdrój

    • 260 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnościowe ( odrębna własność ) m-3 typ szwedzki. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Dubielec przy KWK "Zofiówka". W skład mieszkania wchodzi:2 pokoje, kuchni...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czerwionka-Leszczyny

    • 249 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 199 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 712 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 192 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czerwionka-Leszczyny

    • 220 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 490 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 145 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Czerwionka-Leszczyny

    • 155 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Suszec

    • 199 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • umeblowane na 1 pietrze

    Jastrzębie-Zdrój

    • 275 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jastrzębie-Zdrój

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowe

    WYMIENIONA INSTALACJA ELEKTRYCZNA-po remoncie

    Jastrzębie-Zdrój

    • 189 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Wynajmę kawalerkę
    1 / 6
    Wynajmę kawalerkę

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę od zaraz kawalerkę w Jastrzębiu-Zdroju w Zdroju. Obok parku w nowym budynku, ocieplonym. Obok sklepy, przystanki, szkoły, banki... Metraż 40; 2 pokoje; Mój numer: [tel]

  • M3 Marusarzówny
    1 / 8
    M3 Marusarzówny

    Jastrzębie-Zdrój

    • 169 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    NOWA NIŻSZA CENA ! M3 (35,60M2) MARUSARZÓWNY OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - dwa pokoje na Oś.VI ul.Marusarzówny, okna PCV, w pokojach na podłodze...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kaszubska
    1 / 3
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Centrum, Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 209 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, 43 metrowe z pięknym widokiem na zieleń w centrum Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie położone na 3 piętrze w wieżowcu przy ulicy Kaszubskiej w bl...

  • KLIMATYCZNE MIESZKANIE TYPU LOFT

    Jastrzębie-Zdrój

    • 330 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 227 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • 1 / 4
    Dobre na start

    Jastrzębie-Zdrój

    • 135 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 3 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Pionierów, Kurpiowska
    1 / 13
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Pionierów, Kurpiowska

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 500 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie z balkonem typu M-3 na ul. Kurpiowskiej w centrum Jastrzębia-Zdroju. Duży pokój z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc...

  • Urządź się po swojemu

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Renata Sapija
    Agent nieruchomości

  • Nowe

    Mieszkanie po generalnym remoncie,2 pokoje-idealne pod inwestycję...

    Jastrzębie-Zdrój

    • 219 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 258 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza
    1 / 7
    Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój Osiedle Przyjaźń, Górnicza

    Jastrzębie-Zdrój

    • 165 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu m-2, położonego na dogodnym drugim piętrze przy ul.Górniczej w niskiej zabudowie w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z balkonem,...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. 1000-Lecia

    Jastrzębie-Zdrój » os. 1000-lecia

    • 219 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią, położone w czteropiętrowym bloku na 1 piętrze w spokojnej części osiedla 1000-leci...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Kusocińskiego

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Kusocińskiego

    • 259 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Kusocińskiego . Mieszkanie znajduje się na II piętrze niskiego bloku. W pobliżu pełna in...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

    Jastrzębie-Zdrój

    • 269 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie w Jastrzębiu-Zdroju znajdujące się w niskim bloku na cichym i spokojnym osiedlu. (ul. Malchera) W pobliżu pełna infrastruktura :...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Śląska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Śląska

    • 258 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Śląskiej . Mieszkanie znajduje się na IV piętrze wysokiego bloku z windą (winda zatrzymuje się...

  • Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój ul. Kaszubska

    Jastrzębie-Zdrój » ul. Kaszubska

    • 208 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Kaszubskiej . Mieszkanie znajduje się na II piętrze wysokiego bloku z windą (winda zatrzymuje się na każ...

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...

  • UMEBLOWANE GOTOWE DO WYNAJĘCIA

    Jastrzębie-Zdrój

    • 1 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Pawłowice

    • 285 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam,sprzedam mieszkanie w Pawłowicach śląskich. Lokal jest po gruntownym remoncie,ściany i podłogi były kute do żywego betonu,duży balkon,osobno łazienka i ubikacja,widna kuchnia...

  • UMEBLOWANIE W CENIE / BALKON

    Jastrzębie-Zdrój

    • 245 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Katarzyna Bzura
    Agent nieruchomości