• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Poniatowa

(5)
  • Poniatowa. Mieszkanie 44 m2, dwa pokoje!! 260 tyś.

    Poniatowa

    • 260 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PONIATOWA ul. Młodzieżowa: polecamy mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,00 m² zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie nadaje się zarówno do natychmiastowego zamie...

  • Ładne 2 pokojowe, 2 piętro po remoncie.

    Poniatowa » ul. Żeromskiego

    • 316 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    $$ Mieszkanie ZAREZERWOWANE $$** Świetna lokalizacja w mieście - wszędzie blisko **** Zamieszkaj w urokliwym miasteczku położonym wśród lasów tuż nad zalewem**PONIATOWA ul. Żeromsk...

  • Poniatowa - ul. Słoneczna - 2-pokoje blisko Zalewu

    Poniatowa

    • 200 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    M2 z potencjałem nad Zalewem - Poniatowa, ul. SłonecznaSpokój, cisza i doskonałe położenie: blisko wody, a zatem w pobliżu terenów rekreacyjnych i spacerowych, a także punktów usłu...

  • Mieszkanie 39 m2 ul. Brzozowa w Poniatowej.

    Poniatowa » ul. Brzozowa

    • 245 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 39 m2 do odświeżenia w bloku w atrakcyjnej części miasta w sąsiedztwie terenów zielonych, rekreacyjnych idealnie nadających się do odpoczynku i rekreacji oraz zabawy d...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Poniatowa

    • 235 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam kawalerkę z meblami i agd

    Kraśnik

    • 210 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie po generalnym remoncie nie wymaga napraw budowlanych wolne od zaraz. Blisko las, brak okna w okno widok na obiekty sportowe, las i zieleń. Niski czynsz. Słoneczne i cie...

  • Mieszanie do sprzedaży na ulicy Pogodnej z widokiem na Wioskę Dzi...

    Kraśnik

    • 286 200 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Bardzo słoneczne, jasne mieszkanie z widokiem na Wioskę Dziecięcą w Krasniku Fabrycznym do sprzedaży (ulica Pogodna). Mieszkanie jest do remontu z wyjątkiem okien (wymienione rok...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puławy

    • 394 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Puławy

    • 440 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nałęczów

    • 360 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Puławy Mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia
    1 / 10
    Puławy Mieszkanie 2 pokoje do wynajęcia

    Puławy

    • 1 800 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Puławy do wynajęcia mieszkanie 2 pok. z wystawą okien południowo-wschodnią duży balkon(6m2,).Umeblowanie:kuchnia w zabudowie,lodówka, zmywarka,kuchenka i piekarnik elektryczny, roz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe niepodległości Kraśnik
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe niepodległości Kraśnik

    Kraśnik

    • 329 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 50m2, 2 piętro w kraśnik fabrycznym. Lokalizacja bardzo dobra, 2 pokoje + kuchni korytarz łazienka z balkonem. Osobne wejścia. Mieszkanie jest po remoncie.

  • Kraśnik 49 m2, SCHRON w budynku, widok z okien na parki
    1 / 16
    Kraśnik 49 m2, SCHRON w budynku, widok z okien na parki

    Kraśnik

    • 305 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio . Przestronne piękne mieszkanie 48,80 m2 w samym centrum Kraśnika Fabr. z najpiekniejszym widokiem na 2 parki. Budynek posiada SCHRON . Wysokie na 2,8 m , wymiary :...

  • SPRZEDAM
    SPRZEDAM

    Kraśnik

    • 285 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE ODDZIELNA KUCHNIA ŁAZIENKA Z PRYSZNICEM PO REMONCIE NOWA ISTALACJA ELEKTRYCZNA KUCHNIA W ZABUDOWIE MIESZKANIE CZESCIOWO UMEBLOWANE CICHA OKOLICA UL KOSZAROWA TE...

  • mieszkanie na sprzedaż
    mieszkanie na sprzedaż

    Kraśnik

    • 27 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20m2 ul Koszarowa. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym bloku. Środkowa klatka. Mieszkanie w bardzo dobrym...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Opole Lubelskie

    • 1 500 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne mieszkanie do wynajęcia na 2 piętrze w centrum miasta polecam

  • Mieszkanie 48m2
    1 / 6
    Mieszkanie 48m2

    Kraśnik

    • 245 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 105 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszanie w dobrym stanie. Duże pokoje. Duża kuchnia. Do odnowienia parkiet w obu pokojach. Okna plastikowe. W mieszkaniu są dwie szafy wnękowe. Zapraszam do kontaktu telefo...

  • Sprzedam mieszkanie w Puławach. Osiedle Niwa Gościńczyk
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie w Puławach. Osiedle Niwa Gościńczyk

    Puławy

    • 412 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na Osiedlu Niwa Gościńczyk. W skład mieszkania wchodzi duży salon, duży balkon, duża kuchnia, sypialnia, łazienka , oddzielne WC, ko...

  • Mieszkanie 2-pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2-pokojowe

    Puławy

    • 195 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Szanowni Państwo, Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Puławach przy ul. Niemcewicza. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszka...

  • Mieszkanie na wynajem - dostępne od marca
    1 / 10
    Mieszkanie na wynajem - dostępne od marca

    Puławy

    • 1 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przytulna kawalerka (osobom niepalącym), na 1-szym piętrze, podzielona na dwa pokoje (salon z aneksem kuchennym + sypialania), mały korytarz, + schowek pod postacią sz...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 3
    Wynajmę mieszkanie

    Puławy

    • 2 100 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę słoneczne mieszkanie 2 pokoje i kuchnia łazienka i WC oddzielnie balkon piwnica umeblowane pralka lodowka 2100 Ścisłe centrum nowoczesny ocieplony blok W okolicy szpital ap...

  • Mieszkanie Puławy, Kamila Norwida
    Mieszkanie Puławy, Kamila Norwida

    Puławy

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 46,6 m, położone na spokojnym osiedlu w kameralnym, dobrze utrzymanym bloku. Mieszkanie rozkładowe na dwie strony świata. Układ pomie...