• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Widzino
  • Lipka
  • Ziębice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Niechcice

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Niechcice

    • 270 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Bełchatów
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 327 420 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 340 544 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 339 796 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 326 400 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 326 944 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 327 284 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 327 896 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 325 448 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 925 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 340 816 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 340 340 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 256 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 489 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 344 903 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 839 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 345 216 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 7 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Indomo Nieruchomości Kornelia Kołodziej
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 310 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 5 962 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    PPHU "Kałuccy"Domus Nieruchomości Jacek Kałucki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 360 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 9 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piotrków Trybunalski

    • 320 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Bełchatów

    • 230 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam mieszkanie 38 m mieszkanie do zamieszkania

  • Dwupokojowe mieszkanie.I piętro. Bezczynszowe!Możliwe raty!
    1 / 16
    Dwupokojowe mieszkanie.I piętro. Bezczynszowe!Możliwe raty!

    Piotrków Trybunalski

    • 245 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Do sprzedania mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na pierwszym piętrze składające się z: - przedpokoju , - Łazienki - salonu + aneks Kuchenny -i dodatkowego pokoju. W p...

  • Sprzedam mieszkanie z garażem w cenie! Kocierzowy

    Kocierzowy

    • 263 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 62m²,usytuowane na parterze w jednopiętrowym blokuw miejscowości Kocierzowy gm. Gomunice. Mieszkanie składa się z:• dwóch pokoi,•...

  • Mieszkanie idealne na start
    1 / 10
    Mieszkanie idealne na start

    Bełchatów

    • 255 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 40 m², 2 pokoje, po generalnym remoncie – idealne na start lub pod inwestycje. Na sprzedaż oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m²,...

  • Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na os. Binków
    1 / 16
    Oferujemy dwupokojowe mieszkanie na os. Binków

    Bełchatów

    • 279 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, które opisujemy, to doskonała propozycja dla osób poszukujących lokum w atrakcyjnej lokalizacji. Oto kilka dodatkowych informacji, które mogą Cię zainteresować: 1. Roz...

  • Piotrków Trybunalski ul. Kostromska 64 / 26 PARTER
    1 / 16
    Piotrków Trybunalski ul. Kostromska 64 / 26 PARTER

    Piotrków Trybunalski

    • 299 999 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m² parter w bloku Piotrków Trybunalski, Śródmieście, ul. Kostromska 64 Balkon, piwnica Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela !!...

  • Mieszkanie Piotrków Trybunalski
    1 / 5
    Mieszkanie Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski

    • 155 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,90 m położone na parterze kamienicy przy ul. Sulejowskiej w Piotrkowie Trybunalskim. To nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, idea...

  • Sprzedam mieszkanie
    Sprzedam mieszkanie

    Bełchatów

    • 260 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38 m oś dolnośląskie Bełchatów

  • 2 pokoje z klimatyzacją w Bełchatowie
    1 / 2
    2 pokoje z klimatyzacją w Bełchatowie

    Bełchatów

    • 299 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na os. Dolnośląskim w Bełchatowie, w kameralnym, niskim bloku. Lokal znajduje się na 4. (ostatnim...

  • 2 pokoje, loggia, 4 piętro – os. Okrzei, Bełchatów
    1 / 9
    2 pokoje, loggia, 4 piętro – os. Okrzei, Bełchatów

    Bełchatów

    • 247 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Bełchatowie na osiedlu Okrzei, usytuowane na 4. piętrze w niskim bloku. Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z salonu z wyjś...

  • dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio sprzedam - Bełchatów
    1 / 6
    dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio sprzedam - Bełchatów

    Bełchatów

    • 222 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam dwupokojowe rozkładowe mieszkanie 39 m2 z balkonem na osiedlu Budowlanych w Bełchatowie. W mieszkaniu wymienione okna i nowe dobrej jakości drzwi wejściowe. Klatka schodo...