• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Sulejów

(4)
  • Działka Sulejów

    Sulejów

    • 240 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę o pow. 1100m2 z domem murowanym o pow. ok 35m2 z 4 tarasami w gminie Sulejów. Teren ogrodzony i zagospodarowany z licznymi nasadzeniami. W budynku na...

  • Działka Sulejów

    Sulejów

    • 240 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Sulejów

    Sulejów

    • 240 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę
    1 / 2
    Sprzedam działkę

    Sulejów

    • 195 000 zł cena
    • 2 230 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę zlokalizowaną w Sulejowie, bezpośrednio przy ul. Rycerskiej (nr 101], częściowo zalesioną, o powierzchni ok. 2230 m2 (wymiary ok. długość 134 m, szerokość 16 m). W...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana 1100 m2 Witów, projekt, pozwolenie, prąd

    Witów

    • 85 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Witów. Powierzchnia 1100 m2 Kształt - kwadrat Działka ogrodzona z 2 stron. Bezpośrednio za działką puste pole z widokiem na kośc...

  • 1 / 4
    Działka Justynów gmina Aleksandrów koło Sulejowa

    Piotrków Trybunalski

    • 30 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam sprzedam działkę budowlaną w Justynowie gmina Aleksandrów koło Sulejowa powiat piotrkowski. Cena w ogłoszeniu dotyczy działki o powierzchni 1500 m2. Działka znajduje się w ob...

  • sprzedam działkę- Milejów, powiat piotrkowski

    Janówka

    • 275 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Milejowie (na portalu jest oznaczona jako Janówka) w gminie Rozprza. Działka przy drodze asfaltowej, w bliskiej odległości od Piotrkowa oraz drogi krajowej Piot...

  • Działka, ziemia, grunty, teren o pow. 58.900 m2 w Wiadernie.
    1 / 3
    Działka, ziemia, grunty, teren o pow. 58.900 m2 w Wiadernie.

    Wiaderno

    • 690 000 zł cena
    • 58 900 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka, grunty rolne o powierzchni 58.900 m2 (klasa 3 i 4) (teren płaski) i wymiarach 51m x 1155m (w jednym kawałku). 7 km od Tomaszowa Mazowieckiego, do trasy S8 - 4km , i 5km od...

  • 1 / 2
    Działka w bardzo atrakcyjnym miejscu !

    Mniszków

    • 1 361 312 zł cena
    • 71 648 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękny teren, położony w bardzo atrakcyjnym miejscu. Jego kształt i powierzchnia stanowi o jego dużym potencjale. Z uwagi na swoje położenie 22 km od Piotrkowa Trybunalskiego, 8...

  • Atrakcyjna działka w centrum Piortkowa Tryb.-nowa super cena
    1 / 2
    Atrakcyjna działka w centrum Piortkowa Tryb.-nowa super cena

    Piotrków Trybunalski

    • 908 960 zł cena
    • 6 692 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Moja oferta obejmuje trzy sąsiednie działki:35/1,37/1 i 38/1,które chcę sprzedać tylko łącznie.Działka 35/1 ma powierzchnię 4677 m kw,jest nie zabudowana,porośnięta zielenią i posi...

  • Działkę sprzedam, pow. 0.8021 ha.
    1 / 2
    Działkę sprzedam, pow. 0.8021 ha.

    Piotrków Trybunalski

    • 1 150 000 zł cena
    • 8 021 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość * .... Piotrków Trybunalski. Ulica *…. Ronalda Reagana Numer ewidencyjny działek: 1. 106201_1.0020.220/3 2. 106201_1.0020.221/3 Cena ….1150.000zł. Powierzchnia...

  • sprzedam działkę blisko wody nad zalewem sulejowskim Swolsze
    1 / 16
    sprzedam działkę blisko wody nad zalewem sulejowskim Swolsze

    Swolszewice Małe

    • 600 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż Wyjątkowej Działki nad Jeziorem Sulejowskim z Licznymi Udogodnieniami Zachęcamy do zakupu przepięknej działki o powierzchni 600 m², położonej zaledwie 70 metrów od lustra...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ALEKSNDRÓW ŁÓDZKI
    DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ ALEKSNDRÓW ŁÓDZKI

    Aleksandrów

    • 190 000 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż o powierzchni 898m2 położona w Aleksandrowie Łódzkim dojazd drogą asfaltową ul. Głowackiego do działki kilka metrów od drogi . Działka posiada prąd / warunki z...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Przygłów

    • 120 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Przygłów na ul. Poprzecznej. Działka wielkości 34 ary. Więcej informacji pod numerem telefonu: [tel].

  • Działka nad Zalewem Sulejowskim – Karolinów | Blisko plaży i
    1 / 8
    Działka nad Zalewem Sulejowskim – Karolinów | Blisko plaży i

    Karolinów

    • 47 000 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 269 m² położona w malowniczej miejscowości Karolinów, zaledwie kilka kroków od brzegu Zalewu Sulejowskiego. ​To idealna pro...

  • Działkę sprzedam - blisko Zalew Sulejowski
    Działkę sprzedam - blisko Zalew Sulejowski

    Piotrków Trybunalski

    • 1 300 000 zł cena
    • 8 021 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona w bardzo perspektywicznej części Piotrkowa Tryb., ul. Ronalda Reagana. Blisko Zalewu Sulejowskiego. Nieruchomość składa się z dwóch działek. Wymiary nierucho...

  • Sprzedam ziemię Owczary/Mniszków
    Sprzedam ziemię Owczary/Mniszków

    Owczary

    • 111 600 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w kształcie prostokąta położona w miejscowości Owczary (gm. Mniszków/Sulejów, okolice Podklasztorza) o wielkości 0,93 ha (szer.ok.17,5m.) Posiadam też do sprzedania p...

  • Działka Wolica

    Wolica

    • 125 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow.1240m2 (25x50) położona w gm. Kleszczów- miejscowości Wolica. Dla terenu uchwalony MPZP- przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową, jedn...

  • Działka Wolica

    Wolica

    • 125 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Wolica

    Wolica

    • 125 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Nowe

    Działka Piotrków Trybunalski ul. Zalesicka

    Piotrków Trybunalski » ul. Zalesicka

    • 590 000 zł cena
    • 8 539 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 8539 m2 , zlokalizowana w południowo-wschodniej części Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Zalesickiej . - wymiary działki: ok. 19,7...