• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Limanowa

(2)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Limanowa

    • 3 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Limanowa

    • 2 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Arka
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Bezczynszowe mieszkanie na wynajem w Nowym Sączu

    Nowy Sącz

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem przy ul. Szurmiaka w Nowym Sączu. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30m2 na parterze. Do posesji przynależy; ogród, parking z bramą...

  • Przytulne mieszkanie na wynajem w Nowym Sączu

    Nowy Sącz

    • 1 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowanie na osiedlu Szujskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie położone na 1 piętrze o powierzchni 43m2. Idealnie na...

  • Mieszkanie po generalnym remoncie do wynajęcia

    Nowy Sącz

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Gołąbkowice o powierzchni 50m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie urządzone w nowoczes...

  • NA WYNAJEM MIESZKANIE W DOMU DWURODZINNYM – NOWY SĄCZ

    Nowy Sącz

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 położone w domu dwurodzinnym zlokalizowanym przy ul. Waryńskiego w Nowym Sączu. Nieruchomość ideal...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 325 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Przydworcowym, mieszczące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 50,85m2 w którego skład wchodzą; dwa pokoje, kuchnia,...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 296 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 55m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku przy ul Sienkiewicza w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: łazienka z toaletą...

  • Mieszkanie 2 pokojowe 1600+czynsz+media

    Dobczyce

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Dobczycach. Posiadam do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 1-szym piętrze w Dobczycach 56m2 na osiedl...

  • 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 259 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Szkolnej w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze o powierzchni 38,2m2. Główn...

  • Mieszkanie na sprzedaż 50 m2 ul. 5-tej Kresowej Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 379 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy do zaoferowania Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. 5-tej Kresowej w Nowym Sączu. Nieruchomość jest położona na parterze w bloku o powierzchni...

  • Komfortowe mieszkanie 46,48 m2 z wyposażeniem Nowy Sącz.
    1 / 11
    Komfortowe mieszkanie 46,48 m2 z wyposażeniem Nowy Sącz.

    Nowy Sącz

    • 440 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 566 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nietuzinkowe Mieszkanie 2 pokojowe z jasną kuchnią łazienką i przedpokojem o pow. 46,48 m2, III piętro w budynku 4 piętrowym z lat 70. Z pełnym wyposażeniem gotowe do zamieszkania....

  • Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji-Nowy Sącz, Barskie

    Nowy Sącz

    • 320 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam bez pośredników własnościowe, częściowo umeblowane i wyposażone, przytulne mieszkanie 35 m2 na IV piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu, w pobliżu Galerii T...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 264 986 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 267 776 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę
    1 / 5
    Wynajmę

    Tylmanowa

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne okolice Tylmanowej Cześć Domu do wynajęcia dopiero od 01.09.2026 na max 4 lata Dom znajduje się na górze Piękne widoki blisko do Szczawnica Krościenko Lacko mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przedstawiam Państwu eleganckie 2 pokojowe mieszkanie na wynajem położone na 8 piętrzę przy ulicy Batalionów Chłopskich w Nowym Sączu. Mieszkanie pełna własność ulokowane jest w...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Znajduje ono się w nowym bloku na osiedlu SADYBA przy ulicy 29-go Listopada. STANDARD Mieszkanie jest nowe, u...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Invest Home prezentuje na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42.16m2 przy ulicy Kraszewskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym wejściem. Je...

  • Komfortowe i wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m2
    1 / 14
    Komfortowe i wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m2

    Nowy Sącz

    • 1 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Komfortowe mieszkanie 50 m² | Balkon | Garaż podziemny | 2 pokoje | Os. Błonie | OD ZARAZ | BEZ POŚREDNIKÓW Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Nowym Sączu przy...

  • Mieszkanie Nowy Sącz Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Nowy Sącz Centrum

    Nowy Sącz

    • 360 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 557 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność. Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 79,24m2 zlokalizowane na poddaszu w bloku w ścisłym Centrum Nowego Sącza. W skład mieszkania wchodzą: sypialnia...

  • Mieszkanie Nowy Sącz , Naściszowska
    1 / 14
    Mieszkanie Nowy Sącz , Naściszowska

    Nowy Sącz

    • 419 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Świetna propozycja dla rodziny szukającej komfortowego mieszkania blisko centrum miasta. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie składające się z trzech pokoi, osobnej k...

  • Mieszkanie z ogródkiem! Stała cena z mediami!Gołąbkowice
    1 / 7
    Mieszkanie z ogródkiem! Stała cena z mediami!Gołąbkowice

    Nowy Sącz

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej na wynajem o powierzchni 50m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Długoszowskiego w Nowym Sączu - Osiedle Gołąbkowice. O...

  • Sprzedam mieszkanie 41 m WÓLKI
    1 / 11
    Sprzedam mieszkanie 41 m WÓLKI

    Nowy Sącz

    • 399 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 9 732 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie na osiedlu strzeżonym. Osiedle Wólki Osiedle zamknięte - brama, szlaban. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( salon plus sypialnia z garderobą) W mieszkaniu m...

  • Mieszkanie Nowy Sącz os. Barskie, Broniewskiego Władysława
    1 / 7
    Mieszkanie Nowy Sącz os. Barskie, Broniewskiego Władysława

    Nowy Sącz

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 49,42m2, położony na IV piętrze w budynku mieszkalnym w Nowym Sączu zlokalizowanym na os. Barskie przy ul. Broniewskiego w okolic...

  • Mieszkanie na I piętrze po remoncie, Nowy Sącz
    1 / 12
    Mieszkanie na I piętrze po remoncie, Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 494 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opcja 1: Mieszkanie przy ul. Sienkiewicza w Nowym Sączu to w 100% przygotowany gotowiec inwestycyjny po generalnym remoncie. Idealne pod najem długoterminowy, korporacyjny lub dla...

  • ##NOWY SĄCZ, UL. MATEJKI -2 POK.44M2,III P.-290000 TYS##
    1 / 8
    ##NOWY SĄCZ, UL. MATEJKI -2 POK.44M2,III P.-290000 TYS##

    Nowy Sącz

    • 290 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    NOWY SĄCZ, UL. MATEJKI - Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe, 44 m2,balkon, piwnica, 3 piętro w budynku 4 piętrowym z 1967 r., dwustronne. Grodzka S-lnia Mieszk. Mieszkani...

  • Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna
    Mieszkanie Dobczyce, Turystyczna

    Dobczyce

    • 532 525 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. PODSTAWOWE INFORMACJE: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hal...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 229 488 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 29 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 306 858 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 315 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Aleje Batorego Na sprzedaż mieszkanie własnościowe (wspólnota Posesja) o powierzchni 42 m2 położne na parterze w bloku IV piętrowym. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 280 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Pragnę przedstawić 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,10m2 położone na IV/IV piętrze znajdujące się w doskonałej lokalizacji os. Kochanowskiego. W pokojach i przedpokoju par...