mieszkanie na sprzedaż
28 kwi 2022

Mieszkanie Nowy Sącz

woj. Małopolskie pow. Nowy Sącz gm. Nowy Sącz
Dodane 4 lata temu, Czwartek, 28 kwiecień 2022 11:30
296 000 zł 55 m2
296 000 zł 55 m2 5 382 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 55 m2
Cena za metr 5 382 zł/m2
Pokoje 2
Piętro 2
ID oferty K21003275

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 55m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku przy ul Sienkiewicza w Nowym Sączu.

W skład mieszkania wchodzą:
łazienka z toaletą
2 pokoje
osobna kuchnia
przedpokój
2 balkony
piwnica

Mieszkanie jest do generalnego remontu, na podłogach parkiet i deski, okna drewniane, w korytarzu boazeria drewniana.

Do mieszkania przynależy piwnica 15m2 i ogródek. Mieszkanie posiada swoją księgę wieczystą.

Cena 296 000zł

Zapraszamy do negocjacji oraz zaproponowania swojej ceny

M Nieruchomości
Pokaż numer telefonu

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 35
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 55 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Nowy Sącz
  • Mieszkanie położone na 2 piętrze
  • Data dodania: 2022-04-28
  • Data aktualizacji: 2022-05-04
  • ID ogłoszenia: K21003275
  • Źródło: M Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Mieszkania na sprzedaż Nowy Sącz, cena: od 251 600 do 340 400 zł, powierzchnia: od 47 do 64 m2
MN
M Nieruchomości Biuro nieruchomości · 17 ogłoszeń

M Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika