działka na sprzedaż
16 lut 2022

Działka Łabowa

woj. Małopolskie pow. nowosądecki gm. nowosądecki
Dodane 4 lata temu, środa, 16 luty 2022 21:30
120 000 zł 1 227 m2
120 000 zł 1 227 m2 98 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 227 m2
Cena za metr 98 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K20339612

Opis

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 12 ar, w Łabowej.

Malownicza działka, którą wyróżnia :
- mało zabudowane sąsiedztwo,
- piękne widoki na pasma górskie,
- gwarantowany spokój, gdyż działka jest otoczona z dwóch stron lasem,
- atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu stacja narciarska, przystanek, sklep.
- ok. 15 min do Nowego Sącza. Dojazd drogą gminną asfaltową, do samej działki ok. 30 m drogi nieutwardzonej (możliwość urządzenia).

Prąd w sąsiedniej działce, w pobliżu sieć kanalizacyjna oraz wodociąg lokalny lub własna studnia (do zrobienia).

Działka lekko pochylona, z możliwością wyrównania, kwestia do uzgodnienia ze sprzedającym.
Kształt - nieregularny kwadrat (dołączony na zdjęciu).

Do wglądu mapa do celów projektowych, osadzony na mapie projekt domu Archon.

Działka idealna dla osób poszukujących działki na dom blisko miasta, w atrakcyjnej lokalizacji i niezwykłym zaciszu.

Cena 120 000 zł

Zapraszamy do kontaktu

M Nieruchomości
Agata Parjaszewska
Pokaż numer telefonu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 17
  • Data aktualizacji: 2022-02-16
  • ID ogłoszenia: K20339612
  • Źródło: M Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Łabowa, cena: od 102 000 do 138 000 zł, powierzchnia: od 1043 do 1412 m2
MN
M Nieruchomości Biuro nieruchomości · 17 ogłoszeń