• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Istebna
  • Sól
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Kobiernice

(1)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kobiernice

    • 292 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie własnościowe po gen.remoncie.Świetna lokalizacja

    Andrychów

    • 250 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie własnościowe po generalnym remoncie do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja blisko parku kościoła przychodni szkoły sklepów przystanku miejskiego basenu.

  • Mieszkanie Andrychów

    Andrychów

    • 240 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 36 m2, zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku przy ul. Lenartowicza w Andrychowie. Budynek ocieplony z nową elewacją. Zadbana i...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Andrychów

    • 349 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 6 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Andrychów ul. al. Włókniarzy

    Andrychów » al. Włókniarzy

    • 269 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIeszkanie bardzo dobrze zlokalizowane, spokojnie a zarazem wszystko w pobliżu. Mieszkanie dwustronne, okna salonu wychodzą na zieloną część - bez samochodów. Bardzo ładne rozm...

  • Mieszkanie Andrychów ul. Włókniarzy

    Andrychów » pl. Włókniarzy

    • 315 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 944 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    MIeszkanie w spokojnej części Andrychowa ale zarazem w bezpośredniej bliskości centrum. W pobliżu przedszkola, żłobek, sklepy i przystanek autobusowy. Powierzchni 53,14m2...

  • Mieszkanie Andrychów, Włókniarzy
    1 / 4
    Mieszkanie Andrychów, Włókniarzy

    Andrychów

    • 252 900 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Super cena, czysta księga wieczysta, widok na spokojną część osiedla. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie, położone w bardzo dobrej lokalizacji w Andrychowie. Mieszkanie...

  • Mieszkanie Andrychów
    1 / 12
    Mieszkanie Andrychów

    Andrychów

    • 570 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni 65.8 mkw w Andrychowie. Mieszkanie jest bardzo przytulne, gustownie urządzone ( wszystkie meble zostają ) o wysokim standardzie...

  • Parter 38 m² | balkon | centrum Kęt
    1 / 9
    Parter 38 m² | balkon | centrum Kęt

    Kęty

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż mieszkanie 38 m² na parterze, idealne dla emerytów lub osób, które nie lubią chodzić po schodach. Mieszkanie znajduje się w ka...

  • 2 pokoje z balkonem | os. Wyszyńskiego Kęty
    1 / 12
    2 pokoje z balkonem | os. Wyszyńskiego Kęty

    Kęty

    • 315 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 703 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    KRYSTIAN STAŃCZYK Agent prowadzący [tel] Na sprzedaż mieszkanie 47,5 m² Kęty, os. Wyszyńskiego Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone na 4. piętrze w blok...

  • Mieszkanie w górach blisko Szczyrku.
    1 / 16
    Mieszkanie w górach blisko Szczyrku.

    Porąbka

    • 499 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący [tel] Kochasz narty i sporty wodne? Chciałbyś mieszkać w bliskiej okolicy gór i jeziora? 20 km od Szczyrku. 2 km do Jeziora Międzybrodzkiego....

  • Sprzedam udziały w mieszkaniu
    1 / 2
    Sprzedam udziały w mieszkaniu

    Kęty

    • 89 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 3 424 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry Sprzedam 2/3 udziałów w mieszkaniu w Ketach .Os 700 lecia Mieszkanie jest do remontu. Posiada piwnice i dużą loggię. Pokój z aneksem kuchennym plus pokój, z obu poko...

  • Bezczynszowe mieszkanie
    1 / 16
    Bezczynszowe mieszkanie

    Andrychów

    • 369 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 050 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania z niskimi kosztami oraz własnym garażem i ogródkiem? Albo spokojnego i przytulnego miejsca dla rodziny? A może jesteś inwestorem i szukasz nieruchom...