• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Gwiazdowo

(1)
  • MIESZKANIE NA WYNAJEM | GWIAZDOWO | KOŁO KOSTRZYNA | 2 POKOJE |...

    Gwiazdowo

    • 1 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE NA WYNAJEM | GWIAZDOWO | KOŁO KOSTRZYNA | 2 POKOJE | 35,28 m² | KOMFORTOWY UKŁAD | NOWE MIESZKANIE- ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ ! Na wynajem przytulne i funkcjonalne m...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Swarzędz

    • 2 250 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Swarzędz

    • 480 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 163 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kruszewnia

    • 498 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Everest Select Properties Jacek Król
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 9
    2-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 319 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji
    1 / 8
    2-pokojowe mieszkanie z ogrodem, 0% prowizji

    Kostrzyn

    • 305 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 7 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż

    Swarzędz

    • 400 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, Mam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, 49 m. kw. Znajduje się na III piętrze. Jest balkon, piwnica. Okna od strony zachodniej. Mieszkanie po generalnym remoncie, goto...

  • Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców
    Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe – Swarzędz, os. Kościuszkowców

    Swarzędz

    • 405 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    UWAGA! Nie jestem zainteresowany ofertami pośrednictwa w sprzedaży. Oferuję na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe (z KW) o powierzchni 49,5 m², położone w Swarzędzu na...

  • Mieszkanie Kruszewnia gm. Swarzędz, Husarska
    Mieszkanie Kruszewnia gm. Swarzędz, Husarska

    Kruszewnia

    • 598 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 10 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szukasz miejsca, które łączy spokój podmiejskiej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powie...