• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Działoszyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Gryfino

(2)
  • TANIO MIESZKANIE 1PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY DZIAŁKA REKREACYJNA
    1 / 8
    TANIO MIESZKANIE 1PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY DZIAŁKA REKREACYJNA

    Gryfino

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [tel] tel.SPRZEDAM BARDZO TANIO MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY NA WŁASNOŚĆ I DZIAŁKĘ REKREACYJNĄ. GARAŻ MUROWANY Z MIESZKANIEM 1,5 KM DO NAPISU GRYFINO CZYLI W MIEJSCOWOŚĆI ŻA...

  • NAJTANIEJ MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWAN, DZIAŁKA REKREA
    1 / 16
    NAJTANIEJ MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWAN, DZIAŁKA REKREA

    Gryfino

    • 320 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    BARDZO TANIO MIESZKANIE 1 PIĘTRO, GARAŻ MUROWANY NA WŁASNOŚĆ I DZIAŁKA REKREACYJNA 1,5km GRYFINO tablica z napisem Gryfino widnieje przy wyjeżdzie z Żabnicy lub jest dojazd do Gr...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Do wynjęcia 2 pok w Szczecinie

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie o pow 56 mkw połozone na pierwszym piętrze bloku przy ul. Jana Kazimierza w Szczecinie. Mieszkanie rozkładowe z balkonem, umeblowane. CO i...

  • Mieszkanie Szczecin załom os.kasztanowe kawalerka/ 2 pokoje

    Szczecin

    • 269 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kawalerka/ 2 pokoje 39m2 Mieszkanie na 4 piętrze, w niskim bloku na osiedlu Kasztanowym w Szczecinie. Okna pcv. Zabudowany balkon. Na podłodze panele oraz kafelki, ściany malow...

  • Polecam mieszkanie na sprzedaż, ul. Przepiórki

    Szczecin » ul. Przepiórki

    • 457 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w nowym budynku z windą | Szczecin – Warszewo / Żelechowa, ul. Przepiórki.Mieszkanie o powierzchni 31,55 m²,...

  • Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna
    1 / 10
    Mieszkanie Szczecin Dąbie, Przestrzenna

    Szczecin

    • 4 800 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m, położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca na zamkniętym, zadbanym i prestiżowym osiedlu Victoria Ap...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 13 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,61 m, położone na spokojnej, kameralnej uliczce na Pogodnie w jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Szcz...

  • 2-pokojowe mieszkanie–Szczecin, Kijewo | 45,48m2
    1 / 5
    2-pokojowe mieszkanie–Szczecin, Kijewo | 45,48m2

    Szczecin

    • 515 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 45,48 m², położone w bardzo spokojnej części Szczecina – Kijewo. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym...

  • Na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje

    Szczecin » Śródmieście » al. Bohaterów Warszawy

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch...

  • Do remontu 2 pokoje Centrum 2 p.!!!
    1 / 2
    Do remontu 2 pokoje Centrum 2 p.!!!

    Szczecin

    • 270 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura . Idealne pod najem ale nie tylko ! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój , -pokój , -prze...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    Mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 720 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe mieszkanie dwupokojowe w pełni wyposażone.

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Środowa
    1 / 16
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, Środowa

    Szczecin

    • 3 199 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny i elegancki apartament o powierzchni 61 m, położony na 1. piętrze prestiżowego apartamentowca na Podzamczu. Imponująca przestrzeń stylowy salo...

  • Słoneczne 2-pok. Warzymice 569 tys. gotowe!

    Warzymice » park Przy ul. Lipowej

    • 569 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą jasnego, komfortowego i gotowego do natychmiastowego zamieszkania 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m², położonego na kamer...

  • 2 pokoje, parter, balkon, os. Kresy I

    Warzymice

    • 590 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 11 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z balkonem – os. Kresy I, Warzymice Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m², położone na parterze w niskim bloku na spokojnym osiedlu os. Kresy I w Warzy...

  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Dunikowskiego
    1 / 7
    Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Dunikowskiego

    Szczecin

    • 329 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 658 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji - Pomorzany, ul. Dunikowskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętr...

  • Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Pogodno, Brata Alberta

    Szczecin

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA SZCZECIN, UL. BRATA ALBERTA, bezczynszowe. Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w spokojnej części Szczecin, przy ul. Brat...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 659 516 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 14 338 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.08, taras: 15,94 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 721 174 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.1.UT.7 - balkon: 9,06 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 699 270 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL E.3.02, taras: 10,39 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 683 709 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 15 901 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( inwestycyjny z VAT 23% ) - D1.2.UT.4 - balkon: 7,34 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • 0%, Apartament nad J.Dąbie, osiedle z mariną

    Szczecin » ul. Przestrzenna

    • 946 704 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 22 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Apartament ( turystyczny - z VAT 23% ) - D2.1.UT.4 - balkon: 6,81 m / pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o standardzie na...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 760 485 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.6.01, balkon: 11,40 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obej...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 733 268 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 14 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL F.3.01, taras: 19,43 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » ul. Celna

    • 640 035 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 885 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ETAP 2 - LOKAL G.6.04, balkon: 9,33 m m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe na kondygnacji 0,1,2 !! ] obejr...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, Unikalny projekt nad Odrą

    Szczecin » pl. Gdański

    • 754 290 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji , INWESTYCJA Z WŁASNĄ MARINĄ !!! ETAP 1 - LOKAL F2.02, balkon: 3,79 m , m-ce parkingowe w garażu: 65.000 zł ( płatne dodatkowo ) [ M-ca garażowe...

  • Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem
    1 / 13
    Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,74 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Magnolia przy ul. Klonow...

  • 2-pokoje z widokiem na Park Stare Miasto!
    1 / 10
    2-pokoje z widokiem na Park Stare Miasto!

    Szczecin

    • 599 999 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy s...

  • Szczecin Wojska Polskiego 2 pokoje
    1 / 9
    Szczecin Wojska Polskiego 2 pokoje

    Szczecin

    • 298 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż oferujemy bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,4 m², idealne zarówno do zamieszk...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 436 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,42 m z dużym tarasem (9 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji nad Odrą, w budynku z 2025 roku. Atuty: -topowa loka...

  • Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Legnicka
    Mieszkanie Szczecin Pomorzany, Legnicka

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się ofertą wynajmu przestronnego mieszkania 2 pokojowego, z osobną kuchnią, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany przy ul. Legnickiej. Mieszkanie ulokowane...

  • Apartament 2-pokojowy z miejscem postojowym w cenie
    1 / 11
    Apartament 2-pokojowy z miejscem postojowym w cenie

    Szczecin

    • 3 150 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Mieszkanie, które Państwu oferujemy, mieści się na nowoczesnym osiedlu Reda City z basenem i siłownią. Apartamentowiec posiada windę i parking podziemny. W parkingu znajduje się mi...

  • Szczecin: Komfortowe 2-pok. mieszkanie na sprzedaż
    1 / 14
    Szczecin: Komfortowe 2-pok. mieszkanie na sprzedaż

    Szczecin

    • 440 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 362 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA DO 19.05.2026! Atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecina. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż oferuję jasne mieszkanie zlokalizowane w dobrze skomunikowanej częśc...