• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wicie

(35)
  • Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną w sercu malowniczej nadmorskiej miejscowośc...

  • Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną w sercu malowniczej nadmorskiej miejscowości...

  • Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    !!!REZERWACJA!!! Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną w sercu malowniczej nadmor...

  • Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 539 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!
    Wyjątkowa inwestycja 150m od morza - Wicie!

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Wicie

    • 549 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX NA TROPIE
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad morzem, 200 m od p
    1 / 2
    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad morzem, 200 m od p

    Wicie

    • 750 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną nad samym morzem, 200 m od plaży, pierwsza linia zabudowy, 200 m od morza, miejscowość Wicie, ul. Wydmowa, gmina Darłowo. Działka jest niezab...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana nad morzem, bezpośrednio od właściciela
    1 / 8
    Działka budowlana nad morzem, bezpośrednio od właściciela

    Jarosławiec

    • 1 zł cena
    • 1 880 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rodzaj działki: pod zabudowę jednorodzinną z mozliwością zabudowy turystycznej do 30% Powierzchnia: 1880 m2 Dojazd: płyty betonowe Ogrodzenie: teren nieogrodzony Kształt: prost...

  • Darlowo/Kopnica

    Kopnica

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka malowniczo położona z dostępem do drogi publicznej .Niedaleko zabudowania gospodarcze oraz widok na morze. Działka porośnięta samosiejkami. Świetnie nadaje się na postawien...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Kowalewiczki

    • 270 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jarosławiec

    • 2 700 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Zakrzewo

    • 1 978 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 6 941 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek s.c. Maria Peryga-Dubiel, Lilla Budynek
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jezierzany

    • 599 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami Kancelaria WGN Przedstawicielstwo w Słupsku
    Biuro nieruchomości

  • W pobliżu Bałtyku
    1 / 2
    W pobliżu Bałtyku

    Cisowo

    • 200 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Będa działki od 500m,x2 szt,,30000,x2szt,w przyszłym roku będą dokonane dokładne pomiary i zezwolenia na kupno działek-Cisowo Gm,Darłowo

  • Działka nad morzem Darłowo/Kopnica
    Działka nad morzem Darłowo/Kopnica

    Kopnica

    • 129 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka nr ew 29/2 malowniczo położona z dostępem do drogi publicznej .Niedaleko zabudowania gospodarcze,nowo wybudowane domy/ 200-300m/ oraz widok na morze i jezioro Kopań. Działk...

  • Dom Jezierzany gm. Postomino, Kąpielowa
    1 / 7
    Dom Jezierzany gm. Postomino, Kąpielowa

    Jezierzany

    • 998 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 2 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcielibyśmy Państwu zaprezentować dom wolnostojący cztero-kondygnacyjny w Jezierzanach przy ul. Kąpielowej 2. Nieruchomość, zlokalizowany jest on w niedalekiej odlegości od jezior...

  • Działka inwestycyjna nad morzem oraz jeziorem
    1 / 5
    Działka inwestycyjna nad morzem oraz jeziorem

    Jezierzany

    • 315 000 zł cena
    • 1 276 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna o powierzchni 1 276 m² (0,1276 ha). Położona w dynamicznie rozwijającej się części Jezierzan zaledwie kilka minut spacerem od...

  • großes Investitionsgrundstück am Meer und See
    1 / 10
    großes Investitionsgrundstück am Meer und See

    Łącko

    • 750 000 zł cena
    • 29 022 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Large investment plot by the sea and lake. Großes Investitionsgrundstück am Meer und See. Offer 395/9434 OGS. For sale a large plot of land designated in the zoning plan for hous...

  • Działka bud. 2,90 ha nad morzem i jeziorem Łącko
    1 / 9
    Działka bud. 2,90 ha nad morzem i jeziorem Łącko

    Łącko

    • 750 000 zł cena
    • 29 022 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 396/9434 OGS. Na sprzedaż duża działka przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe i domy jednorodzinne. Działka leży w miejscowości Ł...

  • Dom Jarosławiec gm. Postomino
    Dom Jarosławiec gm. Postomino

    Jarosławiec

    • 790 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 1 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wieś Naćmierz / Jarosławiec / Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż prosperujący pensjonat z duszą i klimatem z 1852 roku, całkowicie odrestaurowany w 2010 roku. Dom...

  • Działka rolna Naćmierz gm. Postomino
    1 / 9
    Działka rolna Naćmierz gm. Postomino

    Nacmierz

    • 33 000 zł cena
    • 382 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kameralna działka blisko Bałtyku | Naćmierz | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż oferujemy udział o powierzchni 382 m2 w działce nr 110/1, położonej w spokojnej, nadmorskiej miejs...

  • Działka inwestycyjna Jezierzany gm. Postomino
    Działka inwestycyjna Jezierzany gm. Postomino

    Jezierzany

    • 1 690 920 zł cena
    • 5 124 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki inwestycyjnej zlokalizowanej w Jezierzanach w bliskiej odległości od Jarosławca nad morzem w województwie zachodniopomorskim. Prezent...

  • Działka rolna Naćmierz gm. Postomino
    1 / 14
    Działka rolna Naćmierz gm. Postomino

    Nacmierz

    • 67 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż udział wielkości 400m2 w atrakcyjnie położonej działce rolnej nr 110/1 w miejscowości Naćmierz, zaledwie 4 km od wybrzeża Bałtyku. To idealna propozycja dla osób szukaj...