działka na sprzedaż
21 lut 2025

Strzeniówka działka 2500m2

woj. Mazowieckie pow. pruszkowski gm. pruszkowski
Dodane 1 rok temu, Piątek, 21 luty 2025 15:00
599 000 zł 2 500 m2
599 000 zł 2 500 m2 240 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 2 500 m2
Cena za metr 240 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K37014675

Opis

Działka budowlana o powierzchni 2.500m2 zlokalizowana w Strzeniówce k/Nadarzyna.

Media - wszystkie miejskie w drodze przy działce. Ogrodzona jest siatką na podmurówce.

W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna.

Położona w otulinie lasu. Ciekawa lokalizacja, niedaleko do przystanku autobusowego linia warszawska oraz busa,
który dojeżdża do WKD w Nowej Wsi. W okolicy bogata nadarzyńska infrastruktura.

Jest obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego.

Zapraszam!

OGÓLNE WARUNKI:
Cena: 480000 PLN; Powierzchnia działki: 2500; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 192 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana; Szerokość działki (mb.): 50; Długość działki (mb.): 50; Kształt działki: Kwadrat; Ukształtowanie działki: Płaska;

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Droga dojazdowa: Utwardzona; Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna; Ogrodzenie: Siatka;

MEDIA:
Ujęcie wody: Miejska na działce; Prąd: Bezpośrednio na działce; Gaz: W drodze; Rodzaj kanalizacji: Miejska w drodze;

WARUNKI ZABUDOWY:
Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego;

POLA DODATKOWE:
Tagi ogolne: ogłoszenia nieruchomości na sprzedaż, oferty nieruchomości online, ogłoszenia nieruchomości online, biuro nieruchomości Grodzisk Mazowiecki, biuro nieruchomości Pruszków, gratka nieruchomości, morizon nieruchomości, szybko nieruchomości, otodom nieruchomości, gumtree ogłoszenia nieruchomości, klikmapa, tabelaofert, oferty net;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie mkwadrat.eu):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie mkwadrat.eu znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! mkwadrat.eu
  • Data aktualizacji: 2025-02-21
  • ID ogłoszenia: K37014675
  • Źródło: M Kwadrat
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!