• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Radość
  • Nidzica
  • Knurów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Rożyńsk Wielki

(1)
  • Działki - usługi turystyczne nad Jeziorem Dybowskim. Rożyńsk
    1 / 10
    Działki - usługi turystyczne nad Jeziorem Dybowskim. Rożyńsk

    Rożyńsk Wielki

    • 230 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działki doskonale usytuowane nad Jeziorem Dybowskim, Rożyńsk Wielki, gm. Prostki. Miejscowy plan zagospodarowania terenu: zabudowa rekreacji turystycznej. Działki o p...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Bałupiany

    Bałupiany

    • 3 000 000 zł cena
    • 180 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa w miejscowości Gołdap o powierzchni ponad 18 Ha w planie zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na funkcje lecznictwa uzdrowiskowego oraz usług zd...

  • sprzedam mieszkanie

    Banie Mazurskie

    • 180 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 2 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie na II piętrze o powierzchni 73 m2 z balkonem i duży garaż, dużą piwnicę i działkę o pow. 5 arów. W skład wchodzą: - przestronny salon z balkonem, - kuchnia...

  • Działki z linią brzegową i widokiem na jez. Rogale
    1 / 16
    Działki z linią brzegową i widokiem na jez. Rogale

    Rogale

    • 165 000 zł cena
    • 3 002 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomości we wsi Rogale na terenie Pojezierza Ełckiego. Działki z widokiem i bezpośrednim dostępem do jeziora Rogale Małe. Grunty od nr 39/3 do...

  • Działka na Mazurach - Rogojny, jezioro Łaźno, WZ

    Rogojny

    • 98 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki na Mazurach z warunkami zabudowy.Dwie niezabudowane działki położone są obok siebie i mają powierzchnie po 3000m2.Ze względu...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gołdap

    • 38 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 1 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Rogale

    • 450 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 4 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gołdap

    • 45 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 1 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Działki Rolne Leśne
    1 / 8
    Sprzedam Działki Rolne Leśne

    Kowale Oleckie

    • 50 000 zł cena
    • 74 537 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na Sprzedaż Działki Rolne w Kowalach Oleckich tylko 50 000 zł za hektar! Działki rolne położone w miejscowości Kowale Oleckie . Idealne dla rolników lub osób szukających gruntów po...

  • DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ BLISKO MIASTA!
    1 / 12
    DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ BLISKO MIASTA!

    Kośmidry

    • 55 000 zł cena
    • 1 169 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż kompleks działek idealnie stworzonych do realizacji marzenia o własnym domu! Oferujemy 9 urokliwych działek rolno-budowlanych w malowniczej wsi Kośmidry, tylko 5 km od...

  • WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ BLISKO JEZIORA! OKAZJA!
    1 / 12
    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ BLISKO JEZIORA! OKAZJA!

    Żabin

    • 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ BLISKO JEZIORA! OKAZJA ! PROMOCJA DO KOŃCA ROKU! TERAZ TYLKO 299.000 ZŁ /ZA CAŁOŚĆ Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa, która składa się z dwóch dzia...

  • Działka z linią brzegową, Szwałk, Puszcza Borecka
    1 / 3
    Działka z linią brzegową, Szwałk, Puszcza Borecka

    Szwałk

    • 272 460 zł cena
    • 4 541 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działki z linią brzegową Jeziora Szwałk Wielki, położone we wsi Szwałk, gmina Kowale Oleckie. Inwestycja składa się z 16 działek o powierzchni od 4541 m2 do 7092 m2....

  • Działka siedliskowa Banie Mazurskie Widgiry
    1 / 9
    Działka siedliskowa Banie Mazurskie Widgiry

    Banie Mazurskie

    • 120 000 zł cena
    • 3 560 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka o powierzchni 3560 m 2 o wymiarach 65 x 55 m w miejscowości Widgiry, bezposrednio przy drodze asfaltowej. Na działce znajduje się 10 garaży o wys. 4 m Media: prąd, woda...

  • Dzialka inwestycyjna z linią brzegową!
    1 / 11
    Dzialka inwestycyjna z linią brzegową!

    Kuty

    • 2 250 000 zł cena
    • 23 437 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie posiadamy działkę z linią brzegową Jeziora Czarna Kuta – Kuty, gmina Pozezdrze. 1. Dane działki Miejscowość: Kuty, gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski, woj. warmińsko-ma...

  • Działka budowlana Jabłońskie gm. Gołdap
    1 / 2
    Działka budowlana Jabłońskie gm. Gołdap

    Jabłońskie

    • 215 000 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 374 m, położona w obrębie Jabłońskie, w gminie Gołdap, w sąsiedztwie Zajazdu Piękna Góra (stoku narciarskiego, toru saneczkowego i res...

  • Sprzedam ziemię rolną
    Sprzedam ziemię rolną

    Główka

    • 237 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną o powierzchni użytkowej 3 ha . Działka położona jest w okolicach Gołdapi , przy dróżce rowerowe Grand Velo . Odległość do drogi Wojewódzkiej 650 to...

  • Dom Jakunówko gm. Pozezdrze
    1 / 6
    Dom Jakunówko gm. Pozezdrze

    Jakunówko

    • 550 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 5 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko na Mazurach. Siedlisko położone jest w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Zabudowa Budynek mieszkalny par...

  • Dom Jakunówko gm. Pozezdrze
    1 / 6
    Dom Jakunówko gm. Pozezdrze

    Jakunówko

    • 1 340 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 12 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż siedlisko na Mazurach. Nieruchomość składa się z gospodarstwa oraz działek rolnych. Łączny obszar 7 działek to 14,9...

  • Działka rolno-budowlana Zatyki gm. Gołdap
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Zatyki gm. Gołdap

    Zatyki

    • 290 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości WŁASNY KĄT z Giżycka oferuje na sprzedaż działkę na Mazurach Działka z widokiem na jezioro. Działka położona jest w miejscowości Zatyki ok. 8km od Gołdapi. N...

  • Dom dwór, zamek, pałac
    Dom dwór, zamek, pałac

    Banie Mazurskie

    • 850 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Działka nad jeziorem | z długą własną linią brzegową
    1 / 11
    Działka nad jeziorem | z długą własną linią brzegową

    Pluszkiejmy

    • 155 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka nad jeziorem | z długą linia brzegową Chcę sprzedać pięknie położona działkę. Działka z linią brzegową wzdłuż całej działki co zdarza się dość rzadko. 1. Miejsce Mazury,...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Piękne Łąki

    • 160 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę wraz z zaczętą budową domku o powierzchni całkowitej 95m. Działka posiada media , garaż blaszak oraz ogrodzenie żywopłot . Wiecej inf [tel]

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 15 000 zł cena
    • 1 428 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 13.04.2026 r.PP.6840.10.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 31 000 zł cena
    • 5 263 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 13.04.2026 r. PP.6840.11.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce n...

  • Dom Banie Mazurskie
    Dom Banie Mazurskie

    Banie Mazurskie

    • 749 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 121 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom/dworek usytuowany w gminie Banie Mazurskie /na terenie Mazur Garbatych do których są zaliczane , Miasta Gołdap i Olecko i inne miejscowości tego regionu: Banie M...

  • Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap
    1 / 16
    Przestronne mieszkanie w kamienicy - Gołdap

    Gołdap

    • 320 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 951 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem - Mazurska 7 Szukasz komfortowej przestrzeni dla siebie i swojej rodziny? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Naj...

  • Wszystko w cenie: mieszkanie blok, garaż, działka
    1 / 14
    Wszystko w cenie: mieszkanie blok, garaż, działka

    Gołdap

    • 269 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie + garaż + budynek gospodarczy + działka + ogródek – wszystko w jednym miejscu! Gołdap Masz dość szukania miejsca parkingowego? Dojazdów na działkę ROD oraz zimą skroban...

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 180 000 zł cena
    • 32 397 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 28.04.2026 r.PP.6840.14.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Działka Kuty

    Kuty

    • 80 000 zł cena
    • 930 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pozezdrze, dnia 24.04.2026 r.PP.6840.7.2025.WK OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 100 000 zł cena
    • 17 882 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pozezdrze, dnia 05.05.2026 r.PP.6840.12.2025.WKOGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie art. 37 ust. 1, art. 38 i art. 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce ni...

  • Działka Piłaki wielkie

    Piłaki Wielkie

    • 120 000 zł cena
    • 20 875 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna