• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Poznań

(566)
  • APARTAMENT z klimatyzacją, prestiżowa lokalizacja w Poznaniu

    Poznań

    • 2 450 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia APARTAMENT z klimatyzacją w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Poznaniu z bezpłatnym, nieograniczonym dostępem do BASENU i sauny TYLKO dla mieszkańców bl...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w świeżo oddanym bloku

    Poznań

    • 2 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Okazja! Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie 2 POKOJOWE na ul. Barańczaka 3j| Wysoki standard| W PEŁNI UMEBLOWANE - praktyczne ​​​​​​​Dostępne od 01.06.2024 r. NOWE STANDARDY R...

  • Przestronna kawalerka, w atrakcyjnej lokalizacji

    Poznań

    • 1 700 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MIESZKANIEM W FORMIE: WIRTUALNY SPACER - [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url] LOKALIZACJA Kawalerka znajduje się przy ulicy Hetmańskie...

  • PRZESTRONNE, 3- POKOJOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ

    Poznań

    • 542 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER​​​​​​-  [url] FILM - [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ - www.euro-dom.co   LOKALIZACJA Mieszkanie znajduje się na o...

  • Zwierzolubna kawalerka na wynajem w centrum Poznania

    Poznań

    • 1 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferta wynajmu przestronna, jasna kawalerka w centrum Poznania, przy ulicy Czartoria. To wyjątkowe mieszkanie oferuje przestronność, mnóstwo naturalnego światła oraz spokój, co spr...

  • Do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w centrum Poznani...

    Poznań

    • 2 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w centrum Poznania przy ul. Garbary. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie klimat Starego Miasta. ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA S...

  • PRZESTRONNA KAWALERKA W CENTRUM POZNANIA - UL MOSTOWA

    Poznań

    • 1 700 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    PRZESTRONNA KAWALERKA W CENTRUM POZNANIA - UL MOSTOWA - PO REMONCIE - KLIMATYZACJA ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER​​​​​​- [url] FILM - [url]...

  • Na wynajem komfortowa kawalerka w centrum Poznania obok Warty

    Poznań

    • 1 800 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie – dwa niezależne pokoje – ul. Jasna Rola - Naramowice...

    Poznań

    • 500 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne mieszkanie 2 pokojowe z oknami od południa na II piętrze o powierzchni ok. 42,5 m2, składające się z pokojów niezależnych (po 13 m2), osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszka...

  • nowe mieszkanie z ogrodem w willi czterolokalowej bezczynszowe na...

    Poznań

    • 1 115 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 12 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Katarzyna
    archiwista

  • Mieszkanie Poznań Wilda ul. 28 Czerwca 1956 R.

    Poznań » Wilda » ul. Czerwca

    • 690 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w odnowionej kamienicy na poznańskiej Wildzie.Mieszkanie jest duże i jasne- posiada dwa balkony- jeden od strony ulicy.Cztery niezal...

  • Mieszkanie Poznań Łazarz ul. Józefa Chełmońskiego

    Poznań » ul. Chełmońskiego

    • 720 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 414 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Jeśli marzyli  Państwo o pięknym mieszkaniu w odrestaurowanej kamienicy- to zapraszam do zapoznania się z ofertą.Dwupokojowe, ciche mieszkanie o bardzo ładnym układzie pomieszczeń....

  • Sprzedam dom idealny na siedzibę firmy w Poznaniu
    1 / 5
    Sprzedam dom idealny na siedzibę firmy w Poznaniu

    Poznań

    • 1 098 999 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam atrakcyjny dom idealny na siedzibę firmy w Poznaniu. Mam do zaoferowania atrakcyjny, funkcjonalnie zaprojektowany dom, idealny na siedzibę firmy. Piętrowy budynek o powi...

  • Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w Poznaniu
    1 / 16
    Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w Poznaniu

    Poznań

    • 1 099 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 996 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej w Poznaniu na Dziedzickiej. Mam do zaoferowania atrakcyjny, funkcjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej. Piętrowy budynek o powi...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Poznań

    • 15 000 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 10 715 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni ok. 5.5 tys. m2 zabudowana budynkiem usługowym (funkcjonujący Dom Seniora) o powierzchni całkowitej 1007 m2 oraz budynkiem pomocnicz...

  • apartament 1-4 osobom na Dąbrowskiego Poznań

    Poznań

    • 2 550 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Atrakcyjny apartament o pow.65,7 mk+ logia 4,5mk wynajmę 1-max 4 osobom. W samym sercu Poznania na Dąbrowskiego 60 w energooszczędnym budynku z własnym ogrzewaniem gazowym. W najmo...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Poznań

    • 8 320 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    KONTAKT: Agnieszka Paprocka 501 pokaż telefon Budynek biurowo - usługowy, czytelny adres, rejon ul. Głogowskiej od str. wiaduktu Górczyńskiej - jeszcze od str. centrum miasta. Bard...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Poznań » os. Piastowskie

    • 227 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 12 612 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro Immo House poleca do sprzedaży mikroapartament o powierzchni całkowitej 19 m2 + dodatkowa powierzchnia na antresoli ( w cenie ), który znajduję się w 2-piętrowym Kompleksie b...

  • 1 / 4
    Działka ROD na sprzedaż

    Poznań

    • 40 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr