mieszkanie na sprzedaż
30 kwi 2025

Mieszkanie Poznań Jeżyce rynek pierwotny ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań Jeżyce ul. Dąbrowskiego
woj. Wielkopolskie pow. Poznań gm. Poznań
Dodane 1 rok temu, środa, 30 kwiecień 2025 14:20
583 947 zł 46 m2
583 947 zł 46 m2 12 695 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 46 m2
Cena za metr 12 695 zł/m2
Pokoje 2
Piętro Parter
ID oferty K37115280

Opis

# Jeżyce
# centrum
# kompletne mieszkanie
# okna na południe
# ogródek 47m2, w tym taras 5m2
# miejsce na szafę przy wejściu
# pozwolenie na montaż rolet zewnętrznych
# prosto od dewelopera
# nowoczesny kompleks mieszkalny
# komfort i funkcjonalność
# dogodna lokalizacja
# bez prowizji
# bez podatku od czynności cywilnoprawnych
# dostępne od 2025-12-31

Prowadzę sprzedaż całego projektu - zadzwoń i zapytaj o dostępne opcje!
Oferuję bezpłatną obsługę oraz fachowe doradztwo na każdym etapie transakcji.

Zadzwoń dziś, skorzystaj z okazji do zamieszkania w wyjątkowym miejscu w Poznaniu.

Live in a unique place in Poznań! Don't hesitate, call me today in English and reserve your new apartment!

Are you looking for the perfect place to live? A great opportunity is waiting for you in Poznań - Jeżyce.
The project was created with the comfort of residents in mind, offering a self-sufficient city within a city where you can enjoy everyday life here and now.
Comfort and Convenience - Modern Amenities - Prestigious Location
Free Benefits of Buying Through Me:
* Selecting the best variant according to your needs
* Conducting the transaction at all stages
* Support in obtaining a mortgage loan with services from the best credit advisor in Poland
*Interior Styling Numer oferty: 405355
  • Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 46 m2
  • Lokalizacja mieszkania: Poznań, osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego
  • Mieszkanie położone na parterze