• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Poznań

(566)
  • Do wynajęcia APARTAMENT około 82m2 w jednej z najbardziej prestiż...

    Poznań

    • 2 800 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia APARTAMENT około 82m2 w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Poznaniu i z dostępem do BASEN, sauny tylko dla mieszkańców bloku. Zobacz jak przygotowaliś...

  • STYLOWE MIESZKANIE 2 POKOJOWE NA WYNAJEM | NOWE BUDOWNICTWO | WIL...

    Poznań

    • 2 300 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    STYLOWE MIESZKANIE 2 POKOJOWE NA WYNAJEM | NOWE BUDOWNICTWO | WILDA UL. ROLNA | 42 M2| STARANNIE WYKOŃCZONE I PRAKTYCZNE| BALKON| KLIMATYZACJA | PEŁNA INFRASTRUKTURA USŁUGOWA NO...

  • KAWALERKA NA WYNAJEM | RATAJE OS POWSTAŃ NARODOWYCH| 23,5 M2| ROZ...

    Poznań

    • 1 450 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    KAWALERKA NA WYNAJEM | RATAJE OS POWSTAŃ NARODOWYCH| 23,5 M2| ROZWNIĘTA INFRASTRUKTURA HANDLOWO-USŁUGOWA | DUŻO MIEJSC PARKINGOWYCH BUDYNEK I POŁOŻENIE Mieszkanie znajduje s...

  • Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie, niezależne pokoje,...

    Poznań

    • 360 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie, niezależne pokoje, Dębiec, ul. Bukowa! Mieszkanie dostępne od zaraz ! Poznań, ul. Bukowa, w pobliżu ul. 28 Czerwca 1956 r. W nieda...

  • DUŻA STYLOWA KAWALERKA Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ| 31 M2| Łazarz| Ul. Mo...

    Poznań

    • 1 700 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    DUŻA STYLOWA KAWALERKA Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ| 31 M2| Łazarz| Ul. Mottego Do wynajęcia DUŻA, STYLOWA kawalerka 31 m2! Atrakcyjna okolica w pobliżu Rynku Łazarskiego ! Oddzielna ku...

  • 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | dogodna lokalizacja | Winograd...

    Poznań

    • 2 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    2-pokojowe mieszkanie na wynajem | dogodna lokalizacja | Winogrady | os. Zwycięstwa | rozwinięta infrastruktura | umeblowane Wolne od 01.04.2025 r. NOWE STANDARDY REKLAMY: opró...

  • Zostań pierwszym lokatorem w całkowicie nowym mieszkaniu! 2-pokoj...

    Poznań

    • 2 550 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zostań pierwszym lokatorem w całkowicie nowym mieszkaniu! 2-pokoje | 41,55 m2 | balkon | miejsce postojowe | nowe budownictwo | ul. Aleksandry Bielerzewskiej NOWE formy REKLAM...

  • Do wynajęcia duża i przestronna kawalerka na ul. Jackowskiego - J...

    Poznań

    • 1 650 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia duża i przestronna kawalerka na ul. Jackowskiego - Jeżyce| Ogródek| Nowe budownictwo| Pełna infrastruktura handlowo usługowa| Miejsce parkingowe| Komórka lokatorska...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe mieszkanie w Centrum Poznania. Komfortowe 2-pokojowe z miej...

    Poznań

    • 2 250 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe mieszkanie w Centrum Poznania. Komfortowe 2-pokojowe z miejscem postojowym. Dostępne od 01.03.2025 r. Wyjątkowa okazja! SPRAWDŹ NOWOCZESNĄ PREZENTACJE: FILM - [url] WIR...

  • OKAZJA DLA INWESTORÓW | 2 MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ | UL. GWARNA | C...

    Poznań

    • 579 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OKAZJA DLA INWESTORÓW | 2 MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ | UL. GWARNA | CENTRUM ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: 1. WIRTUALNY SPACER - [url] 2. FILM - [url] BLOK I P...

  • Mieszkanie na wynajem w centrum ul. Kościuszki

    Poznań

    • 2 500 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    DO WYNAJĘCIA JASNE I PRZYTULNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE | CENTRUM | 53,41 m2 | Komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania, przy ulic...

  • DO WYNAJĘCIA JASNA I PRZYTULNA KAWALERKA | WINOGRADY 32 m2 | INST...

    Poznań

    • 1 600 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia komfortową kawalerkę położoną w doskonałej lokalizacji na osiedlu Zwycięstwa. Mieszkanie charakteryzuje się przestronnym wnętrzem oraz blisk...

  • DO WYNAJĘCIA JASNE I PRZYTULNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE, | ŁAZARZ |...

    Poznań

    • 2 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania, przy ulicy Kossaka. Idealne dla osób szukających dogodnej lokalizacji w pobliżu centrum m...

  • DO WYNAJĘCIA PRZESTRONNE, DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE | 3 BALKONY | 6...

    Poznań

    • 3 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    DO WYNAJĘCIA PRZESTRONNE, DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE | 3 BALKONY | 62 m2 | JUNIKOWO  Idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, łatwy dostęp do centrum oraz spokojne otoczenie....

  • Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce,
    1 / 12
    Mieszkanie Poznań gm. Poznań-Jeżyce Jeżyce,

    Poznań

    • 810 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 13 966 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania położonego na poznańskich Jeżycach, przy ul. Mickiewicza. To funkcjonalne mieszkanie znajduje się na wysokim parterze k...

  • GRUNWALD parterowy dom z garażem w ok.ul.Leszczynskiej
    1 / 7
    GRUNWALD parterowy dom z garażem w ok.ul.Leszczynskiej

    Poznań

    • 3 050 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom parterowy na Grunwaldzie z poddaszem do dowolnej aranżacji. Budynek wolnostojący o pow.220m2 na działce 700m2 z wolnostojącym garażem. Budowany z cegły , podpiwniczony, ociepl...

  • NA SPRZEDAŻ KAWALERKA W STYLU LOFTOWYM Z BALKONEM I MIEJSCEM POST...

    Poznań

    • 410 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    NA SPRZEDAŻ KAWALERKA W STYLU LOFTOWYM Z OTWARTĄ KUCHNIĄ I BALKONEM | GÓRCZYN | UL. KRAUTHOFERA | 32 m2 | ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ W FORMIE: WIRTUALNY SPACER - [u...

  • Mieszkanie 3 pokojowe, Łazarz, sprzedaż / zamiana
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe, Łazarz, sprzedaż / zamiana

    Poznań

    • 950 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 794 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 97,50 m2, zlokalizowanego na Łazarzu. Lokal położony na 3 piętrze, w 4 piętrowej odnowionej i bardzo z...

  • Atrakcyjne mieszkanie 47 m² z balkonem i piwnicą - Os. Wichrowe W...

    Poznań

    • 469 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 998 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m², na 14. piętrze w jednym z budynków na osiedlu Wichrowe Wzgórze. W cenie mieszkania jest pełne umeblowanie oraz sprzęt widoczny...

  • Działka usługowa Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo,
    1 / 7
    Działka usługowa Poznań gm. Poznań-Stare Miasto Piątkowo,

    Poznań

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 935 m2 powierzchnia
    • 1 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Niezwykła nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż! To przestronna działka o powierzchni 1935 m² zlokalizowana na atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy w Poznaniu. Dla inwesto...