• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kaźmierz
  • Staniszów
  • Mazanów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wolsztynem

(24)
  • Zamieszkaj blisko natury - działka 1217m2 z WZ
    Zamieszkaj blisko natury - działka 1217m2 z WZ

    Jesiona

    • 109 530 zł cena
    • 1 217 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ??? Twoje miejsce blisko natury - działka budowlana 1217 m² ???? Szukasz idealnego miejsca na dom w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Położona w k...

  • Działka inwestycyjna nad Jeziorem Zbąszyńskim!
    1 / 16
    Działka inwestycyjna nad Jeziorem Zbąszyńskim!

    Perzyny

    • 2 300 000 zł cena
    • 9 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę nr 29/2 o powierzchni 9.200 m², położoną w miejscowości Perzyny, w gminie Zbąszyń, w...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość
    1 / 5
    Syndyk sprzeda nieruchomość

    Kiełpiny

    • 1 631 200 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 14 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Ewy Piątek, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu prowadzonym pod sygnaturą akt PO1P/GUp-s/1108/2024 sprzeda prawo własnoś...

  • Ośrodek Wypoczynkowy z restauracją nad Jeziorem Kuźnickim
    1 / 15
    Ośrodek Wypoczynkowy z restauracją nad Jeziorem Kuźnickim

    Boruja

    • 7 000 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 875 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ośrodek Wypoczynkowy Wrzos położony nad Jeziorem Kuźnickim w Wielkopolsce. Jest to jedno z najczystszych jezior w Polsce. Teren w bezpośrednim sąsiedztwie publicznej plaży oraz las...

  • Dom Rakoniewice,
    1 / 5
    Dom Rakoniewice,

    Rakoniewice

    • 539 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 695 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam wyjątkową ofertę zakupu, niezwykle przestronnego, pięciopokojowego domu. Nieruchomość o powierzchni  ok. 200m², położona na działce o powierzchni 892m², znajduje się n...

  • Lokal użytkowy Ruchocice gm. Rakoniewice,
    1 / 16
    Lokal użytkowy Ruchocice gm. Rakoniewice,

    Ruchocice

    • 2 947 500 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 3 468 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Ruchocicach (gmina Grodzisk Wielkopolski, woj. wielkopolskie), bezpośrednio przy drodze krajowej nr 32, na trasie Poznań -...

  • Sprzedam działka nad jeziorem Obra ul. Smugowa k/ Wolsztyn
    1 / 8
    Sprzedam działka nad jeziorem Obra ul. Smugowa k/ Wolsztyn

    Obra

    • 180 000 zł cena
    • 635 m2 powierzchnia
    • 284 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedania działka typu rekreacyjnego w miejscowości Obra k/ Wolsztyn (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Wolsztyn) przy ul. Smugowa. Działka objęta miejscowym pl...

  • Działka Siedlec ul. Siedlec

    Siedlec

    • 168 155 zł cena
    • 995 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż ustawne działki budowlane położone na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Siedlec, w gminie Kostrzyn. Spokojna okolica, doskonała lokalizacja!...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działka Obra ul. Kwiatowa k/ Wolsztyn
    1 / 7
    Sprzedam działka Obra ul. Kwiatowa k/ Wolsztyn

    Obra

    • 198 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka położona w miejscowości Obra k/ Wolsztyn (woj. wielkopolskim, powiecie wolsztyńskim, gminie Wolsztyn) przy ul. Kwiatowej. Powierzchnia 2200 mkw. (22 ar) nr ewid...

  • Piękne działki w Kaszczorze, blisko Jeziora Wieleńskiego
    1 / 14
    Piękne działki w Kaszczorze, blisko Jeziora Wieleńskiego

    Kaszczor

    • 85 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy kilka działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Kaszczor, blisko Wielenia Zaobrzańskiego (gmina Przemęt, powiat Wolsztyn) – miejscu, które zac...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ | GMINA WIELICHOWO | 130zł/m2 | RÓŻNE ROZMIAR...

    Wielichowo-Wieś

    • 85 280 zł cena
    • 656 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ | GMINA WIELICHOWO | 130zł/m2 | RÓŻNE ROZMIARY | SPOKOJNA, DOGODNA LOKALIZACJA | Sprawdź nowoczesną prezentacje: 1. FILM - [url] 2. WIĘCEJ ZDJĘĆ - [url]...

  • DZIAŁKA BLISKO JEZIORA | WIELEŃ ZAOBRZAŃSKI | 912m2 | WARUNKI ZAB...

    Wieleń

    • 500 000 zł cena
    • 912 m2 powierzchnia
    • 549 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z WARUNKAMI ZABUDOWY | BLISKO JEZIORA | WIELEŃ ZAOBRZAŃSKI | 912m2 | WARUNKI ZABUDOWY | IDEALNA POD INWESTYCJĘ | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | Sprawdź nowoczes...

  • Sprzedam dom z garażem przy lesie Nowa Tuchorza k/ Wolsztyn
    1 / 16
    Sprzedam dom z garażem przy lesie Nowa Tuchorza k/ Wolsztyn

    Nowa Tuchorza

    • 399 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny całoroczny w stanie surowym otwartym w przepięknej lokalizacji - niedaleko od Jeziora Kuźnickiego. Cudowna okolica, piękne widoki na jezioro, łąki i lasy. Gwaran...

  • Dom Sprzedaż, Kargowa, 410 m2

    Kargowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cenisz komfort, luksus i wygodę? Doceniasz ciszę i spokój? Ten dom jest idealny dla Ciebie- zadzwoń i umów się na prezentacje. Na sprzedaż duży, luksusowy dom w prestiżowej lokaliz...

  • Energooszczędny dom gotowy do zamieszkania!
    1 / 12
    Energooszczędny dom gotowy do zamieszkania!

    Rakoniewice

    • 380 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż duży, luksusowy dom w prestiżowej lokalizacji domów j...

    Kargowa

    • 1 350 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Uście gm. Kolsko,
    1 / 12
    Dom Uście gm. Kolsko,

    Uście

    • 465 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż drewniany całoroczny jednokondygnacyjny dom letniskowy o powierzchni użytkowej parteru około 42,12 m2 dodatkowo użytkowe poddasze w skład ,którego...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Stary Widzim

    • 1 050 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 5 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Solec

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RANDAL NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Energooszczędny dom gotowy do zamieszkania!
    1 / 12
    Energooszczędny dom gotowy do zamieszkania!

    Rakoniewice

    • 380 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości