• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Wolsztynem

(24)
  • Dom Rakoniewice, Nowotomyska
    1 / 9
    Dom Rakoniewice, Nowotomyska

    Rakoniewice

    • 390 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeżeli cenisz sobie niezależność i wygodę oraz szukasz wygodnego mieszkania, do którego można się wprowadzić lada dzień, wykończonego w wysokim standardzie to ta oferta jest dla Ci...

  • Sprzedam dom Karpicko / Wolsztyn ul. Wczasowa
    1 / 16
    Sprzedam dom Karpicko / Wolsztyn ul. Wczasowa

    Karpicko

    • 690 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 4 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący murowany piętrowy z płaskim dachem. Położenie nieruchomości to Karpicko przy ul. Wczasowa - wieś w Polsce, położona w województwie wielk...

  • Sprzedam lokal pawilon bar sklep Rudno k/ Wolsztyn
    1 / 16
    Sprzedam lokal pawilon bar sklep Rudno k/ Wolsztyn

    Rudno

    • 550 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 1 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nieruchomość gruntowa zabudowana pawilonem handlowym w miejscowości Rudno - wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie wolsztyńskim, w gminie Wol...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Nowy Jaromierz

    • 57 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,44 ha. działka posiada warunki zabudowy.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Sprzedam pilnie

    Bolewicko

    • 560 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 550m2.Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 118m2.Dom składa się z parteru oraz piętra.Na parterze znajdują si...

  • Sprzedam pilnie

    Bolewice

    • 560 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 4 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o powierzchni 500m2.Powierzchnia mieszkalna domu wynosi 118m2.Dom składa się z parteru oraz piętra.Na parterze znajdują si...

  • Lokal użytkowy Kobylniki gm. Kościan,
    1 / 16
    Lokal użytkowy Kobylniki gm. Kościan,

    Kobylniki

    • 450 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 1 286 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala magazynowo produkcyjna o powierzchni około 350m2 w miejscowości Kobylniki, blisko zjazdu na trasę S5. Nieruchomość położona na działce o powierzchni 1704m2, dobrze...

  • Dom szeregowiec
    1 / 5
    Dom szeregowiec

    Jezierzyce Kościelne

    • 449 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 774 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twoje Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Lokal użytkowy Bucz gm. Przemęt,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Bucz gm. Przemęt,

    Bucz

    • 849 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 831 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu na sprzedaż zabudowaną nieruchomość gruntową w miejscowości Bucz, gm. Przemęt, powiat wolsztyński. Opis lokalizacji: Nieruchomość położona jest w południowo-za...

  • DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ BUCZ | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | RÓŻNE POWIE...

    Bucz

    • 201 520 zł cena
    • 916 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ BUCZ | POZWOLENIE NA BUDOWĘ | BARDZO DOBRA LOKALIZACJA | TRZY RÓŻNE POWIERZCHNIE: 916m2, 1048m2, 1102m2 | SPOKOJNA OKOLICA | Sprawdź nowoczesną prezentację:...

  • Działka inwestycyjna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,

    Krzycko Wielkie

    • 168 000 zł cena
    • 931 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka na sprzedaż w Krzycku Wielkim, przy ul. Franciszka Kaczmarka z rozpoczętą budową. (fundamenty). Oferta posiada projekt domu wolnostojącego z pozwoleniem na budowę. (więcej...

  • NA SPRZEDAŻ PRZESTRONNY DOM W CICHEJ OKOLICY | POŚWIĘTNO

    Poświętno

    • 850 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PRZESTRONNY DOM NA SPRZEDAŻ W CICHEJ OKOLICY | POŚWIĘTNO | DOM 4-KONDYGNACYJNY | OKOŁO 240m2 | NOWOCZEŚNIE URZĄDZONY | WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA | 6 POKOI | TARAS | NOWE STAND...

  • Działka rolna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,
    1 / 6
    Działka rolna Krzycko Wielkie gm. Włoszakowice,

    Krzycko Wielkie

    • 179 000 zł cena
    • 12 502 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedstawiamy Państwu działki rolne o łącznej pow. ok. 12 500 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Krzycko Wielkie, gmina Włoszakowice. Do posesji prowadzi droga polna. Od...

  • Dom Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice,
    1 / 12
    Dom Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice,

    Boszkowo

    • 2 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 16 154 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom premium o powierzchni całkowitej 130,93 m² (powierzchnia użytkowa 114,95 m²), położony w malowniczej miejscowości Boszkowo. Dom usyt...

  • Mieszkanie Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice, Dworcowa
    1 / 14
    Mieszkanie Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice, Dworcowa

    Boszkowo

    • 550 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 19 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Nowoczesny apartament nad jeziorem - HORIZON PARK, Boszkowo Na sprzedaż wyjątkowy, nowy apartament położony nad samym brzegiem jeziora w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Bo...

  • Działka budowlana – Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka

    Krzycko Wielkie » ul. Gołanicka

    • 170 000 zł cena
    • 610 m2 powierzchnia
    • 279 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Krzycko Wielkie, ul. Gołanicka | 610 m² | media w drodze | możliwość powiększenia do 1220 m²Oferta na wyłączność Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 610...

  • Dom Zaborówiec gm. Wijewo,
    1 / 15
    Dom Zaborówiec gm. Wijewo,

    Zaborówiec

    • 989 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 737 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy z całorocznym przeznaczeniem, położony w malowniczej miejscowości Zaborowiec, w województwi...

  • Dom Widziszewo gm. Kościan,
    1 / 14
    Dom Widziszewo gm. Kościan,

    Widziszewo

    • 1 399 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 6 110 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący z 2017 roku, zlokalizowany w spokojnej  miejscowości Widziszewo...

  • Dom 400m od jeziora – po kapitalnym remoncie

    Gołanice

    • 897 900 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 454 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z częścią usługową po kapitalnym remoncie – Gołanice, ul. Parkowa – blisko jeziora!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni działki 2013 m² (nr geodezyjny 89/5), położo...

  • Hala magazynowa 249 mkw, działka 1609 mkw

    Gołanice

    • 650 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 2 611 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa 250 m² na działce 1500 m² – Gołanice, gm. ŚwięciechowaOferta na wyłączność – Power InvestNa sprzedaż funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni 250 m², położona na...

  • działki budowlane Sądzia
    działki budowlane Sądzia

    Sądzia

    • 100 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Sądzia (15 km od Leszna / kierunek Krzycko / okolice Boszkowa). Pełna dokumentacja + prawo do zabudowy, woda w drodze. Pozostały dział...

  • Działka budowlana Kokorzyn gm. Kościan,
    1 / 6
    Działka budowlana Kokorzyn gm. Kościan,

    Kokorzyn

    • 160 000 zł cena
    • 825 m2 powierzchnia
    • 194 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w Kokorzynie: Idealne Miejsce na Twój Dom Opis Działki Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 825 m² zlokalizowaną w  miejscowości Kokorzyn, w pobl...

  • OKAZJA! dom wolnostojący w Dominicach, 500m plaża

    Dominice

    • 400 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 3 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Dominicach, przy ul. Jana Kowalewicza – stan surowy zamknięty, z pełną dokumentacją i możliwością natychmiastowego wznowienia prac wykończeniowych. Budowa rozpoc...

  • Leśny dom pośród jezior w Miedzichowie
    1 / 16
    Leśny dom pośród jezior w Miedzichowie

    Miedzichowo

    • 1 149 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż prezentujemy Leśny Dom, który leczy duszę - położony w miejscowości Miedzichowo (woj.wielkopolskie, pow.nowotomys...

  • wynajmę sklep spożywczy
    wynajmę sklep spożywczy

    Czacz

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę sklep spożywczy można na biuro fryzjer inne cele CZACZ WIELKOPOLSKA więcej inf [tel]

  • Dom Smyczyna gm. Lipno
    1 / 11
    Dom Smyczyna gm. Lipno

    Smyczyna

    • 2 780 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 13 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. [tel] Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w prestiżowej, zielonej części miejscowości Smyczyna, w bezpośrednim sąsiedztwie...

  • Lokal użytkowy Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice, Dominicka
    1 / 13
    Lokal użytkowy Boszkowo-Letnisko gm. Włoszakowice, Dominicka

    Boszkowo

    • 2 500 000 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 7 508 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż obiekt, pełniący dotychczas funkcję restauracji wraz z dużym apartamentem na piętrze. Nieruchomość usytuowana jest na działce o całkowitej powier...

  • Dom Brenno gm. Wijewo, Wiatraczna
    1 / 15
    Dom Brenno gm. Wijewo, Wiatraczna

    Brenno

    • 940 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Brenno - dom 350 m² w formie pensjonatu, blisko jeziora i lasów, potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż budynek jednorodzinny w miejscowości Brenno, położony w atrakcyjnej turystyczni...

  • Działka budowlana Kobylniki gm. Rokietnica, Szkolna
    1 / 3
    Działka budowlana Kobylniki gm. Rokietnica, Szkolna

    Kobylniki

    • 478 000 zł cena
    • 1 734 m2 powierzchnia
    • 276 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka pod Twój nowy dom! Przedstawiam ofertę sprzedaży pakietu 2 działek (838m2 + 896m2) budowlanych w podpoznańskich Kobylnikach. Dla obu działek zostały wydane osobne wa...

  • Dom Jezierzyce Kościelne gm. Włoszakowice,
    1 / 2
    Dom Jezierzyce Kościelne gm. Włoszakowice,

    Jezierzyce Kościelne

    • 490 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 5 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta specjalna dla Kupujących Przy zakupie lokalu zapewniamy dostęp do rabatu do -20% na wysokiej jakości materiały wykończeniowe marki KABE. Parter: Przestronny salon z aneksem...

  • Dom Dominice gm. Włoszakowice,
    1 / 14
    Dom Dominice gm. Włoszakowice,

    Dominice

    • 619 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowy dom całoroczny wybudowany w 2022 roku, położony w spokojnej części Dominic, blisko jeziora i lasu. Nieruc...

  • Działka rolna Łęczno gm. Miedzichowo,
    1 / 5
    Działka rolna Łęczno gm. Miedzichowo,

    Łęczno

    • 249 000 zł cena
    • 41 912 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zakupu 4-hektarowiej działki we wsi Łęczno (gm. Miedzichowo, pow. nowotomyski). Nr działki 57/20. Powierzchnia: 4,19ha Klasoużytki: RVI Media: prąd i woda w drodze....

  • Dom Wijewo,
    1 / 8
    Dom Wijewo,

    Wijewo

    • 480 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,5m2 w malowniczym Wijewie. Przedstawiam nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i urokliwej miejscowo...

  • Dom Jezierzyce Kościelne gm. Włoszakowice,
    1 / 2
    Dom Jezierzyce Kościelne gm. Włoszakowice,

    Jezierzyce Kościelne

    • 368 010 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zielone Wzgórze  Lokal nr 2 z dużym ogrodem - Jezierzyce Kościelne Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej, położonego w kameralnej...