• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łukowica
  • Potok
  • Skrybicze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Włoszczową

(56)
  • Atrakcyjna działka w Krasocinie 9170m2 piękny widok okazja
    1 / 7
    Atrakcyjna działka w Krasocinie 9170m2 piękny widok okazja

    Krasocin

    • 450 000 zł cena
    • 9 170 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka o powierzchni 9170 m2. Dojazd do działki jest od dwóch stron ulic Arianskiej i 1 Maja drogami asfaltowymi. Szerokość działki...

  • Działka Celiny ul.

    Celiny

    • 949 000 zł cena
    • 24 139 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 2,41 ha położoną w miejscowości Celiny gmina Chmielnik, woj. świętokrzyskie, posiadającą bezpośredni dostęp do drogi krajowej 73, działk...

  • Działka Ludynia ul.

    Ludynia

    • 686 400 zł cena
    • 15 600 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - działkę budowlaną o powierzchni 1,5599 ha, idealnie podzieloną na 10 mniejszych działek, każda z łatwym dostępem do drogi dojazdowej biegn...

  • Działka Ludynia ul.

    Ludynia

    • 63 700 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - działkę budowlaną o powierzchni 1417 m² (numer działki: 139/1), idealnie zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Ludynia, w gminie Krasoc...

  • Atrakcyjna działka budowlana Komparzów 20 ar
    1 / 4
    Atrakcyjna działka budowlana Komparzów 20 ar

    Komparzów

    • 140 000 zł cena
    • 2 012 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w sercu natury – Komparzów! Zainwestuj w swoje marzenia o domu w spokojnej, malowniczej okolicy! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 2012 m² w ur...

  • Działka Oksa rynek pierwotny ul. Leśna

    Oksa » ul. Leśna

    • 380 000 zł cena
    • 7 400 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***TYLKO U NAS***Działka z domem parterowym 7400m2. Dom ma powierzchnie około 40m2. Do domku zostały doprowadzone media, przed domem jest również hydrant.Na działce tuż obok domu z...

  • Działka Celiny rynek pierwotny ul.

    Celiny

    • 249 000 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4 hektara, położoną w bardzo wygodnej  miejscowości Celiny, powiat kielecki, gmina Chmielnik. Nieruchomość skład...

  • Działka Celiny ul.

    Celiny

    • 295 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Obniżka ceny!Przedstawiam do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 35 000 m2, w jednym kawałku położoną w malowniczej miejscowości Celiny gmina Raków. Wjazd na działkę z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Krasocin
    Lokal użytkowy Krasocin

    Krasocin

    • 1 300 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 3 292 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 395,93 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 900 m2 w centrum Krasocina. Obiekt w stanie surowym otwartym do wykończenia wedł...

  • 1 / 2
    Śliczna działka Bieganów 1700 m2 z MPZP!

    Bieganów

    • 374 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przepiękna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w Bieganowie gm. Jaktorów.Bardzo dobry kształt, suchy teren.Wjazd od strony północno wschodniejObowiązuje MPZP, obszar 27...

  • Udział 1/2 nieruchomości niezabudowanej - Borowiec
    1 / 12
    Udział 1/2 nieruchomości niezabudowanej - Borowiec

    Borowiec

    • 16 370 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Wiolety Kowalczyk dysponujący ½ udziału w nieruchomości stanowiącej niezabudowaną działkę nr 222/1 zaprasza do składania ofert na zakup ww udziału. Działka p...

  • 1 / 3
    Sprzedam łąkę

    Oleszno

    • 30 100 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę o powierzchni 0,43ha położoną w obrębie Kozia Wieś w gminie Krasocin. Działka leży nad rzeką Czarną. Cena 7zł za metr kwadratowy. Proszę dzwonić wieczorem - tel. [tel...

  • Działka Grodzisko

    Grodzisko

    • 259 000 zł cena
    • 889 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o pow.889m2 (wymiary działki 41x22,5), wydane WZ oraz projekt domu o pow.100m2+ poddasze. Miejscowość Grodzisko gm. Rzgów, 3 km od granicy Łodzi, b...

  • Działka Grodzisko

    Grodzisko

    • 259 000 zł cena
    • 889 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Działka Grodzisko

    Grodzisko

    • 259 000 zł cena
    • 889 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

• Działka Ewelinów gm. Łopuszno
    1 / 8
    Działka Ewelinów gm. Łopuszno

    Ewelinów

    • 5 000 000 zł cena
    • 337 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 337 500 m2 (33,750 ha) położona w Ewelinowie, w gminie Łopuszno. Nieruchomość składa się z 6 działek położonych poza wsią, w nied...

  • Działka Antonielów gm. Łopuszno
    1 / 5
    Działka Antonielów gm. Łopuszno

    Antonielów

    • 100 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 14 800 m2 (1,48 ha) zlokalizowana w Antonielowie, w gm. Łopuszno. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej. W sąsiedztwi...

  • Sprzedam działkę w Rudnikach gmina Włodowice
    1 / 8
    Sprzedam działkę w Rudnikach gmina Włodowice

    Rudniki

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 721 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję działkę do sprzedaży położoną w Rudnikach gmina Włodowice o powierzchni 6721m2 ,szerokość 85m wzdłuż drogi na 80m. Nr działki 2401. Działka ogrodzona od frontu pięknym og...

  • Lokal użytkowy Czostków gm. Krasocin
    1 / 9
    Lokal użytkowy Czostków gm. Krasocin

    Czostków

    • 240 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala o pow. 80 m2 zlokalizowana na działce o pow. 1940m2 w miejscowości Czostków, gm. Krasocin, pow. włoszczowski. Budynek wybudowany z pustaka H+H, kryty blac...

  • Dom Oksa, Kościelna
    1 / 11
    Dom Oksa, Kościelna

    Oksa

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem nieużytkowym; o powierzchni użytkowej ok. 108 m2, zlokalizowany przy ul. Kościelnej w Oksie, gm. Jędrzejów Dom wybudowa...