• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Duszniki-Zdrój
  • Oleszno
  • Polanica-Zdrój
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Włoszczową

(56)
  • Celiny k/Chmielnika sprzedam
    Celiny k/Chmielnika sprzedam

    Celiny

    • 270 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka pow 7200m2 w miejscowości Celiny przy drodze Kielce-Busko Zdrój, wymiary 106x68. Brak MPZP

  • 1 / 2
    Śliczna działka Bieganów 1700 m2 z MPZP!

    Bieganów

    • 350 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 206 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przepiękna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną w Bieganowie gm. Jaktorów.Bardzo dobry kształt, suchy teren.Wjazd od strony północno wschodniejObowiązuje MPZP, obszar 27...

  • Działka z mediami niedaleko szkoły w Międzyborowie

    Bieganów

    • 282 530 zł cena
    • 1 487 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1487m2 położona w miejscowości Bieganów gmina Jaktorów.Otoczona zielenią, polami i niewielkimi zagajnikami, zapewnia ciszę, prywatność oraz bliski kontakt z natu...

  • 1 / 2
    Grunt z potencjałem inwestycyjnym

    Łazów

    • 1 720 912 zł cena
    • 29 168 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną, komercyjną w miejscowości Łazów w powiecie niżańskim. Oferta na wyłączność, tyl...

  • Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną

    Jeżowice

    • 110 000 zł cena
    • 1 503 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1503 m2 w miejscowości Jeżowice, gmina Włoszczowa. Działka o nr ewid. 50/1, położona przy ulicy. Przy działce przyłącze wodoci...

  • działka budowlana uzbrojona 5400 m2 Kossów gmina Radków
    1 / 4
    działka budowlana uzbrojona 5400 m2 Kossów gmina Radków

    Kossów

    • 99 900 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno-budowlana 0,54 ha niezabudowana, uzbrojona (prąd na działce, woda i kanalizacja przy drodze), ogrodzona z jednej strony. Szerokość działki 25 m x 215 m. Położona w K...

  • Działka z rozpoczętą budową - las , spokojna okolica Oksa
    Działka z rozpoczętą budową - las , spokojna okolica Oksa

    Oksa

    • 185 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 7 ar z rozpoczętą budową domu 90 m2. Projekt domu jednorodzinnego www.archipelag.pl dom LEA A Działka położona w pobliżu centrum Ok...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Okołowice

    • 440 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Stare Miasto
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Budynek pod Twoją działalność. Dostosujemy go!

    Rudniki

    • 21 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Sylwia Lula Magdalena Rataj
    Agent nieruchomości

  • Atrakcyjna działka 2902 m2 w Oblasach-Księżę.

    Oblasy

    • 320 000 zł cena
    • 2 902 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o pow. 2902 m2 rolno-budowlana z możliwością zabudowy letniskowej, jednorodzinnej i pensjonatowej w atrakcyjnej lokalizacji m Oblasy-Księżę gm. Janowiec pow. puławskiDziałk...

  • Atrakcyjna działka 2618 m2 w Oblasach-Księżę.

    Oblasy

    • 160 000 zł cena
    • 2 618 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nowa cena. Działka o pow. 2618 m2 rolno-budowlana z możliwością zabudowy letniskowej, jednorodzinnej i pensjonatowej w atrakcyjnej lokalizacji m Oblasy-Księżę gm. Janowiec pow. puł...

  • Działka pod zabudowę w klimacie leśnym
    1 / 12
    Działka pod zabudowę w klimacie leśnym

    Oksa

    • 240 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowalną przy ul. Modrzewiowej w Oksie o pow. 11,5 ar - działkę można zabudować 2 domami typu np. stodoła .Działka porośnięta jest pięknymi drzewami - m...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 4
    Działka na sprzedaż

    Kąty

    • 50 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działki w Kątach gmina Żytno powiat Radomsko.Działka przy drodze asfaltowej,uzbrojona,prąd,woda.O powierzchni 0,35h nad rzeką Pilicą.Cena do uzgodnienia.

  • Działka siedliskowa, Okołowice

    Okołowice

    • 108 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż działka budowlano-siedliskowa o powierzchni 1900 m² o wymiarach (20 m x 80 m). Miasto Koniecpol w odległości ok. 5 km z siedzibą gminy i wszystkimi urzędami administr...

  • sprzedam działkę rekreacyjną
    sprzedam działkę rekreacyjną

    Rudniki

    • 70 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną w pięknym miejscu wśród lasów sosnowych.

  • tania działka
    tania działka

    Secemin

    • 38 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam tanio działkę

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 45 840 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sadowie II teren składający się z kilku działek tworzy powierzchnię 1528 m.kw. Wymiary 27x50x27x48, teren płaski zadrzewiony, zjazd z drogi asfaltowej, dojazd drogą utwardzoną. Med...

  • 1 / 2
    Działka Michałopol

    Michałopol

    • 139 000 zł cena
    • 9 100 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy Państwu działkę rolną zlokalizowaną w miejscowości Michałopol w gminie Gidle. Działka znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, sąsiaduje z budynkami jednorodzin...

  • Dom z sadem owocowym + możliwość dokupienia pola 3ha

    Irządze

    • 420 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania wolnostojący budynek parterowy o powierzchni użytkowej 90m2 z sadem owocowym. Istnieje możliwość dokupienia pola o powierzchni 3 ha przylegającego do działki. Dom w...

  • Działka Przyrów

    Przyrów

    • 599 000 zł cena
    • 43 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    [i] CZĘSTOCHOWA --PYRZYCE [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia [/i] [i] Do sprzedaży duża działka obecnie status rolna [/i][i] w pobliżu węzła autostrady A1 o powierzc...

  • Działka Drochlin

    Drochlin

    • 120 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję państwu działkę położoną w spokojnej miejscowości o pow.1000m2 z zabudowaniami. Działka uzbrojona jest w wodę i prąd w sąsiedztwie innych domów. Szerokość od drogi 40,2m2...

  • działka rolna Ciężkowice gmina Gidle Powiat radomszczański woj. ł...

    Ciężkowice

    • 99 000 zł cena
    • 30 090 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka Ciężkowice nr 715/2 -3,06ha uprawiana wymiary 58 x 517 m dojazd droga polna. Sprzedaż od właściciela [tel]

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 135 000 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana o powierzchni ok 1128m2 położona w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego: ok 600m2 to działka b...

  • Na sprzedaż obiekt usługowo-handlowy w Chlewicach

    Chlewice

    • 750 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż obiekt usługowo-handlowy w ChlewicachKupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną – obiekt usługowo-handlowy o powierzc...

  • Wyjątkowa karczma góralska na sprzedaż

    Moskorzew

    • 3 900 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa karczma góralska na sprzedaż – Moskorzew 33Kupujący nie płaci prowizji agencji nieruchomości!Oferujemy na sprzedaż malowniczą góralską karczmę, położoną w spokojnej i uro...

  • Działka Wąsosz gm. Konopiska
    1 / 8
    Działka Wąsosz gm. Konopiska

    Wąsosz

    • 399 000 zł cena
    • 10 424 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w gminie Konopiska w miejscowości Wąsosz około 20 minut od Centrum Częstochowy, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz zabudo...

  • Lokal użytkowy Nowa Wieś gm. Poczesna
    1 / 15
    Lokal użytkowy Nowa Wieś gm. Poczesna

    Nowa Wieś

    • 4 200 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa 12 km od Częstochowy z doskonałym połączeniem z uwagi na sąsiedztwo DK1 Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Nowa Wieś. Znajduje si...

  • Działka Lgoczanka

    Lgoczanka

    • 33 000 zł cena
    • 2 898 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży są dwie niezabudowane działki rolne, położone w obrębie Lgoczanka, gmina Janów, powiat częstochowski, województwo śląskie, oznaczone w ewidencji gruntów jako:...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Irządze

    • 649 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 356 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Przyrów
    1 / 13
    Dom Przyrów

    Przyrów

    • 190 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Przyrowie - 45 m² na działce ok 1300 m² Oferujemy na sprzedaż niewielki, urokliwy dom o powierzchni ok. 45 m², położony na ogrodzonej działce o powierzchni 13...

  • Gospodarstwo-fotowoltaika
    1 / 8
    Gospodarstwo-fotowoltaika

    Damiany

    • 1 490 000 zł cena
    • 2 980 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Gospodarstwo rolne media w działce szer.61m, dł.490m. ,zasięg średniego zasięgu -możliwość budowy farmy fotowoltaicznej. Powierzchnia działki 2,98ha.

  • Działka Rolno-Siedliskowa
    1 / 2
    Działka Rolno-Siedliskowa

    Damiany

    • 300 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka rolno-siedliskowa Powierzchnia 6000m2 Szerokość 21m. Długość 280m. Położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media: woda wodociąg, światło,telefon w obrębie działki.

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Łysaków

    • 195 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom letniskowy do wykończenia możliwość własnej aranżacji parter dwa pomieszczenia góra możliwość podziału na dwie sypialnie na dole jeszcze jedno pomieszczenie z os...

  • Działka Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 499 000 zł cena
    • 20 557 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano-rolna z przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową, położona w miejscowości Nowa Wieś w Mierzęcicach. Powierzchnia działki 2,0557 ha Szerokość od ulicy 20m. Teren z...

  • Nieruchomość - Staropole

    Staropole

    • 14 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk Katarzyny Kaliszak-Bąk osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zamieszkałej w Zielonej Górze oferuje do sprzedaży udział 1/8 w nieruchomości zabudowa...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 385 000 zł cena
    • 10 332 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sadowie w gminie Mierzęcice, na sprzedaż działka o powierzchni 1,0332 ha. Działka ujęta częściowo w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową- ok 1270m2, 660m2 jako teren...

  • Działka Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 124 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowa Wieś gmina Mierzęcice, działki z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia każdej działki 800m2, wymiary: od ulicy 41,4m, w głąb 19,9m. Media:...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 138 780 zł cena
    • 771 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sadowie, działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 771m2, wymiary od drogi szerokość 45,5m, w głąb 17,5m. Jest możliwość powiększ...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 150 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nowopowstałe działki w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice, widokowe, z lekkim nachyleniem o powierzchni 900m2 i 1059m2. Działka 900m2 (są 2 sztuki o wymiarach 39x23,6 i 37x24 w...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 144 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 800m.kw położona w miejscowości Sadowie gmina Mierzęcice. Wymiary działki 24x33, na lekkim wzniesieniu, teren płaski, działka pust...

  • Dom Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 149 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Chcesz kupić dom w niskiej cenie i przeprowadzić remont według własnego gustu? Jeżeli tak to den dom jest dla Ciebie! [/i] Na sprzedaż niewielki dom położony w miejscowości...

  • Dom w centrum Nakła gm. Lelów
    1 / 16
    Dom w centrum Nakła gm. Lelów

    Nakło

    • 275 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 3 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem w centrum miejscowości - idealny do własnej aranżacji Szukasz niedużego domu z działką w spokojnej miejscowości, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 237 900 zł cena
    • 2 379 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy domem jednorodzinnym położona w miejscowości Sadowie bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Działka ma powierzchnie 2379m2, od ulicy ok 16, ter...

  • Działka Sadowie

    Sadowie

    • 90 150 zł cena
    • 601 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sadowie, działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego. Powierzchnia działki 601m2, wymiary od drogi szerokość 34,8m, w głąb 17,5m. Działka jest płaska p...

  • Działka Wolica ul. 26 Maja

    Wolica » ul. Maja

    • 107 000 zł cena
    • 826 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 0,0826 ha (826 m²), położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Wolica, w gminie Chęciny. To idealna propozycja dla osób sz...

  • Twoje miejsce pod dom przy lesie | Działka 984 m²

    Cielętniki

    • 134 900 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 984 m² – Cielętniki, gm. Zawonia | Spokojna okolica blisko lasówNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 984,06 m² położona w miejscowości Cielętniki (gmina Za...