• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Ludynia

(2)
  • Działka Ludynia ul.

    Ludynia

    • 686 400 zł cena
    • 15 600 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - działkę budowlaną o powierzchni 1,5599 ha, idealnie podzieloną na 10 mniejszych działek, każda z łatwym dostępem do drogi dojazdowej biegn...

  • Działka Ludynia ul.

    Ludynia

    • 63 700 zł cena
    • 1 417 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - działkę budowlaną o powierzchni 1417 m² (numer działki: 139/1), idealnie zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Ludynia, w gminie Krasoc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Okazja! Sprzedam działki budowlane w Chorzewie
    1 / 3
    Okazja! Sprzedam działki budowlane w Chorzewie

    Chorzewa

    • 100 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane o powierzchni 16a (40m x 40m) w miejscowości Chorzewa (8 km od Jędrzejowa). Posiadam warunki zabudowy do każdej z działek. Cena: 100 000 tys. / 1działka

  • Sprzedam piękną działkę rolną w sąsiedztwie lasów

    Bocheniec

    • 121 000 zł cena
    • 2 455 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, porośniętą drzewami (sosna, brzoza), o powierzchni 2455 m2 i wymiarach ok. 30 m szerokości i ok. 82 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wieś....

  • Sprzedam działkę w Parku Krajobrazowym

    Bocheniec

    • 235 000 zł cena
    • 4 778 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, porośniętą drzewami (sosna, brzoza), o powierzchni 4778 m2 i wymiarach ok. 20-27m szerokości i ok. 215 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wi...

  • Sprzedam 2 działki w lesie

    Bocheniec

    • 120 000 zł cena
    • 7 687 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam 2 działki: leśną o powierzchni 5964 m2 (o wymiarach ok. 26 m x 212-225 m, częściowo porośniętą sosnami a częściowo lasem liściastym, niektóre drzewa przewrócone), oraz rol...

  • Sprzedam działkę nad rzeką

    Bocheniec

    • 32 000 zł cena
    • 705 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, z dostępem do rzeki Wiernej, o powierzchni 705 m2 i wymiarach ok. 8-10 m szerokości i ok. 75 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wieś. Dział...

  • Działka pod zabudowę w klimacie leśnym
    1 / 12
    Działka pod zabudowę w klimacie leśnym

    Oksa

    • 240 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowalną przy ul. Modrzewiowej w Oksie o pow. 11,5 ar - działkę można zabudować 2 domami typu np. stodoła .Działka porośnięta jest pięknymi drzewami - m...

  • Działka z rozpoczętą budową - las , spokojna okolica Oksa
    Działka z rozpoczętą budową - las , spokojna okolica Oksa

    Oksa

    • 185 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 7 ar z rozpoczętą budową domu 90 m2. Projekt domu jednorodzinnego www.archipelag.pl dom LEA A Działka położona w pobliżu centrum Ok...

  • działka budowlana uzbrojona 5400 m2 Kossów gmina Radków
    1 / 4
    działka budowlana uzbrojona 5400 m2 Kossów gmina Radków

    Kossów

    • 99 900 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolno-budowlana 0,54 ha niezabudowana, uzbrojona (prąd na działce, woda i kanalizacja przy drodze), ogrodzona z jednej strony. Szerokość działki 25 m x 215 m. Położona w K...

  • Działka usługowa Oksa
    1 / 8
    Działka usługowa Oksa

    Oksa

    • 1 100 000 zł cena
    • 5 793 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 2 działek o łącznej powierzchni 5793 m2, zlokalizowana w Oksie, k. Jędrzejowa Działka położona w pierwszej linii w stosu...

  • Sprzedam działkę rolną w sąsiedztwie lasów
    1 / 7
    Sprzedam działkę rolną w sąsiedztwie lasów

    Bocheniec

    • 84 000 zł cena
    • 4 871 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Sprzedam działkę nad rzeką
    1 / 9
    Sprzedam działkę nad rzeką

    Bocheniec

    • 28 000 zł cena
    • 705 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną, z dostępem do rzeki Wiernej, o powierzchni 705 m2 i wymiarach ok. 8-10 m szerokości i ok. 75 m długości, położoną w miejscowości Bocheniec-Nowa Wieś. Działk...

  • Sprzedam 2 działki w lesie
    1 / 13
    Sprzedam 2 działki w lesie

    Bocheniec

    • 42 000 zł cena
    • 7 687 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam działkę w Parku Krajobrazowym
    1 / 10
    Sprzedam działkę w Parku Krajobrazowym

    Bocheniec

    • 42 000 zł cena
    • 2 455 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka budowlana w pięknym krajobrazie przyrody
    1 / 11
    Działka budowlana w pięknym krajobrazie przyrody

    Oksa

    • 65 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną o pow. 6 ar z położoną w Oksie przy ul. Modrzewiowej . Dojazd do działek drogą gminną -media obok działki. Działka posiada bardzo atrakcyjne walor...

  • Działka Oksa
    1 / 5
    Działka Oksa

    Oksa

    • 66 000 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 951 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka położona w czwartej linii w stosunku do drogi głównej. W sąsiedztwie działki zabudo...

  • Działka Oksa
    1 / 7
    Działka Oksa

    Oksa

    • 70 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2, zlokalizowana w Oksie, w gm. Jedrzejów. Działka w trakcie wydzielania z większej powierzchni. Działka położona w drugiej linii w s...

  • Działka Czałczyn gm. Łopuszno
    1 / 4
    Działka Czałczyn gm. Łopuszno

    Czałczyn

    • 65 000 zł cena
    • 5 152 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 5 152 m2, zlokalizowana w Czałczynie gm. Łopuszno, położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Dzia...

  • 1 / 3
    Sprzedam łąkę

    Oleszno

    • 30 100 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę o powierzchni 0,43ha położoną w obrębie Kozia Wieś w gminie Krasocin. Działka leży nad rzeką Czarną. Cena 7zł za metr kwadratowy. Proszę dzwonić wieczorem - tel. [tel...

  • Działka Antonielów gm. Łopuszno
    1 / 5
    Działka Antonielów gm. Łopuszno

    Antonielów

    • 100 000 zł cena
    • 14 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 14 800 m2 (1,48 ha) zlokalizowana w Antonielowie, w gm. Łopuszno. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej. W sąsiedztwi...

  • Działka Nagłowice
    1 / 6
    Działka Nagłowice

    Nagłowice

    • 70 000 zł cena
    • 1 859 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o pow. 1859 m2, zlokalizowana przy ul. Kosickiego w miejscowości Nagłowice, gmina Jędrzejów. Działka niezagospodarowana, płaska o kształcie litery L, częś...

  • Działka Snochowice gm. Łopuszno
    1 / 4
    Działka Snochowice gm. Łopuszno

    Snochowice

    • 145 000 zł cena
    • 13 600 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 13 600 m2 , położona w Snochowicach gmina Łopuszno. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiara...

  • Działka Ewelinów gm. Łopuszno
    1 / 8
    Działka Ewelinów gm. Łopuszno

    Ewelinów

    • 5 000 000 zł cena
    • 337 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej pow. 337 500 m2 (33,750 ha) położona w Ewelinowie, w gminie Łopuszno. Nieruchomość składa się z 6 działek położonych poza wsią, w nied...

  • Działka Snochowice gm. Łopuszno
    1 / 4
    Działka Snochowice gm. Łopuszno

    Snochowice

    • 55 000 zł cena
    • 11 100 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 11 100 m2 , położona w Snochowicach w gminie Łopuszno. Działka płaska, częściowo zalesiona, w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach:...

  • Działka Sarbice Pierwsze gm. Łopuszno
    1 / 6
    Działka Sarbice Pierwsze gm. Łopuszno

    Sarbice Pierwsze

    • 80 000 zł cena
    • 3 225 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3 225 m2, zlokalizowana w miejscowości Sarbice Pierwsze, gm. Łopuszno. Nieruchomość położona w pierwszej linii od strony drogi, z bezpośrednim...

  • Udział 1/2 nieruchomości niezabudowanej - Borowiec
    1 / 12
    Udział 1/2 nieruchomości niezabudowanej - Borowiec

    Borowiec

    • 16 370 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Wiolety Kowalczyk dysponujący ½ udziału w nieruchomości stanowiącej niezabudowaną działkę nr 222/1 zaprasza do składania ofert na zakup ww udziału. Działka p...

  • Działka Zakrucze rynek pierwotny ul.

    Zakrucze

    • 298 000 zł cena
    • 8 116 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 8116 m², położona w malowniczej miejscowości Zakrucze, gmina Małogoszcz, powiat Jędrzejowski. Charakterystyka działki:• Powierzchnia: 8116 m²• Wym...

  • Działka Wielebnów ul.

    Wielebnów

    • 58 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9 arów, położona w miejscowości Wielebnów, powiat kielecki.Najważniejsze informacje:• powierzchnia: 9 arów• wymiary: 17 m x 56 m• kształ...

  • Działka Bolmin rynek pierwotny ul.

    Bolmin

    • 125 000 zł cena
    • 5 810 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 5810 m², położona w miejscowości Bolmin, gmina Chęciny, województwo świętokrzyskie. Grunt znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej,...

  • Działka Zakrucze rynek pierwotny ul.

    Zakrucze

    • 107 100 zł cena
    • 2 380 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki rolnej z potencjałem przekształcenia na działkę budowlaną. Położona w miejscowości Zakrucze, Gmina Małogoszcz, w...

  • Atrakcyjna działka w Krasocinie 9170m2 piękny widok okazja
    1 / 7
    Atrakcyjna działka w Krasocinie 9170m2 piękny widok okazja

    Krasocin

    • 450 000 zł cena
    • 9 170 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry. Przedmiotem sprzedaży jest piękna działka o powierzchni 9170 m2. Dojazd do działki jest od dwóch stron ulic Arianskiej i 1 Maja drogami asfaltowymi. Szerokość działki...