• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Terespolem

(27)
  • Dom całoroczny lub rekreacyjny. Małaszewicze Małe
    Dom całoroczny lub rekreacyjny. Małaszewicze Małe

    Małaszewicze Małe

    • 195 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten dom to idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości w niskiej cenie z ogromnym potencjałem. Zapraszam do kontaktu wszelkich zainteresowanych tą wyjątkową ofertą, którz...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.Równy suchy teren, wszystkie media w ulicy przy działce.Możliwość zabudowy do 22% powierzchni działki, wysokość dla zabudowy jedno...

  • 1 / 4
    Zalesie działka 1243m2

    Zalesie

    • 298 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1243m2 zlokalizowana w miejscowości Zalesie gmina Żabia Wola. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Działka porośnięta samosiejkami.Media - prąd, woda, gaz w drod...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana z pozwoleniem na budowę- Kodeń
    Działka budowlana z pozwoleniem na budowę- Kodeń

    Kodeń

    • 119 000 zł cena
    • 4 835 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DUŻA DZIAŁKA 4835 m² z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ – KODEŃ Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 4835 m², położona w spokojnej, zielonej części miejscowości Kodeń, gm. K...

  • 1 / 4
    Działki budowlane | Sprzedaż | Elżbiecin

    Elżbiecin

    • 135 000 zł cena
    • 1 177 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Elżbiecin, gm. Opinogóra Górna o powierzchni od 953 m2 do 1177 m2. PRZEZNACZENIE:- wydane warunki zabudowy pod zabud...

  • Ładna działka wśród nowej zabudowy

    Zalesie

    • 318 250 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Zalesie działka 1243m2

    Zalesie

    • 298 000 zł cena
    • 1 243 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom - Zalesie gm. Niemce - oferta cenowa!!

    Zalesie

    • 219 500 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sporej działce budowlanej w Zalesiu gm. Niemce - OKAZJA!!Nieruchomość stanowi 33 ary zabudowanego gruntu, w większości budowlanego - teren przeznaczony zarówno jako strefa s...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zagacie

    • 550 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 2 697 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Dobratycze-Kolonia

    • 250 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kopytów

    • 219 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 2 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Małaszewicze

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobylany

    • 365 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 3 763 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Mokrany Stare

    • 580 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 7 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obsługi Nieruchomości Zalewscy Spółka Jawna
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Łobaczew Mały

    • 1 499 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Kożanówka

    • 599 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kodeń

    • 179 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Kodeń

    • 285 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 4 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Kodeń

    • 550 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości