• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Terespolem

(27)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Piszczac

    • 990 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Działka, Zalesie, Wilkołaz, 11 ar, budowlana

    Zalesie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Zalesie, Wilkołaz, 11 ar, budowlana, Działka:- 1 linia zabudowy- 1100 m2- wymiary 23,5m szerokości x 47,5m głębokościMedia: wszystkie w działce- prąd na działce sąsiednie...

  • Atrakcyjna działka z domem - Zalesie gm. Niemce

    Zalesie

    • 220 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z domem w Zalesiu gm. Niemce - OKAZJA!!Nieruchomość stanowi 33 ary zabudowanego gruntu, w większości budowlanego - teren przeznaczony zarówno jako strefa siedliskowa (MR) j...

  • Działka o pow.3219 m2,Łęgi,gm. Dobra,Na Świdwie.

    Łęgi

    • 99 000 zł cena
    • 3 219 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w miejscowości Łęgi, gmina Dobra, powiat policki o powierzchni 3219 m2 ( ul. Na Świdwie). Rodzaj użytku: ŁIV i Ps V. Nieruchomoś...

  • 1 / 2
    Sprzedam budynek handlowo usługowy z mieszkaniem

    Kodeń

    • 1 320 000 zł cena
    • 517 m2 powierzchnia
    • 2 554 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek położony w centrum turystycznej miejscowości Kodeń. Parter to lokale przeznaczone na prowadzenie działalności handlowo usługowej. Pierwotnie miał to być sklep spożywczo prz...

  • 1 / 4
    Działka łęgi

    Łęgi

    • 585 420 zł cena
    • 10 644 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntową zlokalizowaną w Łęgach , gmina Dobra, powiat policki o powierzchni 1 ha 644 m2. Rodzaje użytków, tj. RVI- 1ha 19 m2, ŁV- 625 m2. Dla dz...

  • 1 / 2
    działka rolna w gminie Piszczac

    Piszczac

    • 69 000 zł cena
    • 18 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam dwie działki rolne o łącznej powierzchni 1,85 ha. Grunt przez cały czas jest uprawiany.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka budowlana

    Sajówka

    • 88 000 zł cena
    • 5 676 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną z potencjałem, już zabudowaną domkami do gruntownego remontu lub rozbiórki. Do budynków jest doprowadzony prąd. Są 2 numery porządkowe przypisane...

  • 1 / 4
    Pięknie położona, budowlana działka,w malowniczej miejscowości

    Wiski

    • 48 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną, zadbaną działkę budowlaną w cichej i malowniczej miejscowości. Tu można znaleźć ukojenie po stresie w pracy. Przyjazna gmina. Prąd,woda w działce.Odległość ok. 39...

  • 1 / 4
    Działka budowlana

    Sajówka

    • 58 000 zł cena
    • 5 676 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana z warunkami zabudowy i własną drogą

    Bokinka Pańska

    • 19 800 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z ustalonymi warunkami zabudowy w ustronnej,cudnej miejscowości Bokinka Pańska (gmina Tuczna, powiat bialski), zwłaszcza bezpieczna dla zwierząt, z wł...

  • Blisko stadniny koni w Janowie Podlaskim działka budowlana 12 ar

    Klonownica Duża

    • 68 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do obejrzenia działki budowlanej w miejscowości Klonowica Duża, kilkanaście km od Białej Podlaskiej, 9 km od stadniny koni w Janowie Podlaskim. Piękna, zadbana działka bu...

  • Domek nad Bugiem

    Liszna

    • 48 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam domek drewniany do remontu (dach) w pięknej,cichej nadbużańskiej miejscowości Liszna (gmina Sławatycze) wraz z działką budowlaną 367m2. Do budynku doprowadzony jest prąd,w...

  • Nieruchomość Ziemia Rolna Sprzedam gmina Kodeń 3,26 h
    Nieruchomość Ziemia Rolna Sprzedam gmina Kodeń 3,26 h

    Szostaki

    • 120 000 zł cena
    • 326 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemie rolną w miejscowości Szostaki gmina KODEŃ powiat BIALSKI woj.Lubelskie Działka 3,26 ha.w jednym kawałku tylko ornego jest 1,80ha, i 1,40ha.lasu .działka o numerze...

  • Ziemia Łąka rolna kośna
    Ziemia Łąka rolna kośna

    Liszna

    • 32 000 zł cena
    • 121 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąka kośna w Naturze 2000 w dopłatach Unijnych koszona co roku w pakiecie kwiatki do Sprzedania .Zlokalizowana w Miejscowości Sławatycze Od ręb Liszna działka 1360 i 1355 razem 1...

  • Super okazja na własny szybki dom

    Romanów

    • 119 000 zł cena
    • 2 770 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko o pow. 0,28 ha w miejscowości Romanów Gm. Janów Podlaski w czystym ekologicznym regionie, dookoła łąki, lasy, rzeka. Na siedlisku budynek gospodarczy z czerwonej...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wólka Plebańska

    • 649 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 3 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Wyczółki

    • 399 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 2 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 439 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Ogrodniki

    • 640 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Julków

    • 1 169 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Hrud

    • 600 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Wilczyn

    • 2 490 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 395 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bubel-Łukowiska

    • 450 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 2 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wólka Zabłocka-Kolonia

    • 150 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Działka inwestycyjna
    1 / 14
    Działka inwestycyjna

    Horbów-Kolonia

    • 5 000 zł cena
    • 11 780 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska

    • 299 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 230 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Cieleśnica

    • 75 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Biała Podlaska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Chotyłów

    • 1 062 754 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 901 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Biała Podlaska » al. Tysiąclecia

    • 249 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 671 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjna działka 33,337 m2
    1 / 7
    Atrakcyjna działka 33,337 m2

    Wólka Kościeniewicka

    • 200 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 061 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna 33,337 m2 o wymiarach 82m (36/6) x 593m, zalesiona (22-letni las). Drzewostan: ok. 70% sosna oraz olcha, dąb, brzoza, świerk i modrzew. Atuty: - bezpośredni dostęp d...

  • Sprzedam budynek mieszkalny
    1 / 2
    Sprzedam budynek mieszkalny

    Ortel Książęcy Pierwszy

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek murowany otynkowany, w środku posadzki betonowe. Do urządzenia według swojego projektu. Przeznaczenie obecne jako mieszkalny. Cena do negocjacji.

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Liszna

    • 80 000 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Liszna 21-515 Sławatycze pow. Biała Podlaska nr. działki 366/4. Bezpośredni zjazd z DW816. Wszystkie media łącznie z szybkim internetem w linii dzi...

  • Dom drewniany na wsi KJB
    1 / 9
    Dom drewniany na wsi KJB

    Liszna

    • 175 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 1 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POKÓJ I DOBRO. Budynek drewniany z bali 11 cm, podwaliny dębowe, do remontu Powierzchnia domu 89m2, ogrzewanie - piece kaflowe po remoncie przez zduna. Powierzchnia działki 2993m2...

  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Tessaro
    1 / 14
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Tessaro

    Biała Podlaska

    • 500 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego przytulnego oraz jasnego mieszkanie położonego na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą o powierzchni 54,08 m2, zlok...

  • Działka inwestycyjna 12434 m2 Woskrzenice Duże
    1 / 4
    Działka inwestycyjna 12434 m2 Woskrzenice Duże

    Woskrzenice Duże

    • 1 250 000 zł cena
    • 12 434 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 12 434 m² (1,2434 ha) położona w miejscowości Woskrzenice Duże, bezpośrednio przy drodze krajowej E30, stanowiącej ważny s...