• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka Radzymińska
  • Ostrów Lubelski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczuczynem

(36)
  • Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.
    1 / 11
    Mieszkanie bezczynszowe.2 pok.

    Prostki

    • 138 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 2 510 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    mieszkanie bezczynszowe, ,Cicha ,spokojna okolica.Niewielka miejscowość ok 6 km od Prostek.., .Do Grajewa czy do Ełku-15km.do najbliższego jeziora ok.2 km..Budynek pokryty blachą,...

  • Sprzedam dom w Grajewie

    Grajewo

    • 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam wolnostojący, piętrowy dom o powierzchni 85 m kw, w dobrym stanie technicznym. Na parterze znajdują się : duży, słoneczny salon (25 m kw), kuchnia, 3 sypialnie, przedpokój...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Grajewo

    • 345 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 5 848 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele
    1 / 16
    Działka z linią brzegową jeziora - Długochorzele

    Długochorzele

    • 350 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości oferuje! Nieruchomość zlokalizowana we wsi Długochorzele na Pojezierzu Ełckim. Działka (nr 123/2) z linią brzegową jeziora Długiego Chorzelskiego. Grunt o powi...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Słucz

    • 220 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 2 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Grajewo

    • 450 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 4 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Guty Rożyńskie

    • 1 790 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Ełk
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Słucz

    • 120 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Słucz

    • 450 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Mroczki

    • 340 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Agema
    Biuro nieruchomości

  • NA SPRZEDAŻ PAWILON HANDLOWO-USŁUGOWY
    1 / 16
    NA SPRZEDAŻ PAWILON HANDLOWO-USŁUGOWY

    Prostki

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni 2...

  • Siedlisko na Mazurach
    1 / 16
    Siedlisko na Mazurach

    Świdry

    • 525 000 zł cena
    • 87 632 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Atrakcyjna nieruchomość gruntowa z zabudowaniami mieszkalno-gospodarczymi o łącznej powierzchni 8,7632 ha, położona w miejscowości Dzięgiele Oleckie, gmina Olecko. Gospodarstwo odd...

  • Siedlisko na pograniczu Mazur i Podlasia OKAZJA!

    Glinki

    • 165 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży siedlisko w malowniczej i spokojnej miejscowosci Glinki w powiecie kolnienskim ,na pograniczu Podlasia i Mazur.Może stanowić świetna bazę wypadową na Mazury i do atrak...

  • Sprzedam działkę rolno budowlaną
    Sprzedam działkę rolno budowlaną

    Świdry

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działke 30 a. rolno budowlaną, znajdującą się w miejscowości Świdry 4 km. od Giżycka. Cena 150 tyś. Więcej informacji udzielę na telefon [tel]

  • Sprzedam mieszkanie o pow.17 m2 położone w bloku przy ul.Witosa w...

    Grabowo

    • 62 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Witam, Sprzedam mieszkanie o pow.17 m2 położone w bloku przy ul.Witosa w Grabowie (powiat kolneński). Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, korytarza oraz ła...

  • Sprzedam pastwisko

    Biała Piska

    • 440 000 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 55 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pastwisko 8h obręb Guzki gmina Biała Piska

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka nad Kanałem Rudzkim
    1 / 5
    Działka nad Kanałem Rudzkim

    Sojczyn Grądowy

    • 65 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działki rolne o powierzchni ponad 3000 m2 położone w miejscowości Sojczyn Grądowy nad Kanałem Rudzkim, w pobliżu Biebrzańskiego Parku Narodowego, 14 km od Grajewa, natomiast 65 km...

  • Dom w Starym Gromadzynie, lokal usługowo-gospodarczy na działce,...

    Stary Gromadzyn

    • 285 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko w miejscowości Stary Gromadzyn, 2 km od Kolna, powierzchnia domu to 100m2, po remoncie: 4 pokoje, kuchnia, łazienka. Dom bezpośrednio przy oświetlonej drodze asf...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Budy-Kozłówka

    • 6 000 zł cena
    • 304 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    RENATA DERBIN, BEAUTY SECRET, FINE PROPERTIES
    Biuro nieruchomości

  • Działka Ruda

    Ruda

    • 274 000 zł cena
    • 1 616 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz działki budowlanej na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich to ta oferta jest dla Ciebie!!! Mam na sprzedaż działki budowlane w m. Ruda gm. Miłki pow. Giżycki. Dz...

  • 50-letni Las Brzoza Sosna Gmina Rajgród

    Pieńczykowo

    • 640 000 zł cena
    • 118 093 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż 50-letni las brzozowo-sosnowy nieopodal Biebrzańskiego Parku Narodowego.Działka położona jest w województwie podlaskim , gminie Rajg...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Downary

    • 279 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRZEGOREK NIERUCHOMOŚCI Aneta Grzegorek
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Atrakcyjna działka w Osowcu

    Osowiec

    • 535 440 zł cena
    • 4 462 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka składająca się z dwóch części. 2147 m2 to część przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne - oznaczona w MPZP M17.Druga część to piękne treny leśne - 2315 m2 i bezpośr...

  • Atrakcyjna działka w Osowcu - M Plan ZP! S8

    Osowiec

    • 600 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Znakomita lokalizacja, wszystkie media, bardzo dobry kształt. Teren objęty MPZP.Urocza okolica, mnóstwo lasów i przestrzeni. Możliwość podziału działki.Sąsiedztwo nowych domów, bar...

  • Osowiec gm. Żabia Wola | 1653m2 | narożna | MPZP

    Osowiec

    • 379 000 zł cena
    • 1 653 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Osowiec gm. Żabia Wola pow. Grodziski. Działka o powierzchni 1653 m2.Wymiary działki ok. 55m x 30m. Działka narożna, dojazd ulicą asfaltow...

  • Działka siedliskowa w Zabielne 18 ar
    1 / 16
    Działka siedliskowa w Zabielne 18 ar

    Zabielne

    • 110 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana we wsi Zabielne nr działki 28/2 gmina Biała Piska. Działka znajduje się w centralnej części wsi i posiada powierzchnię 1800 m2. Przy działce znajduje...

  • Działka siedliskowo w Zabielne 4 km od jeziora Roś Mazury

    Zabielne

    • 11 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Czerwone

    Czerwone

    • 980 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 5 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Czerwone, gmina Kolno...

  • Działki przy jeziorze Skomętno w Kuleszach

    Kulesze

    • 287 130 zł cena
    • 38 284 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolno-budowlane położone nieopodal jeziora Skomętno.Nieruchomość zlokalizowana we wsi Kulesze, 16km od Ełku, w cichej i spok...

  • Działka Czerwone

    Czerwone

    • 85 000 zł cena
    • 1 275 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod swój wymarzony dom ? Zależy Ci na dobrym połączeniu z miastem ? Zatrzymaj się na chwilę i zapoznaj z ofertą ! Lokalizacja: W ofercie działka nr...

  • Dom Czerwone rynek pierwotny

    Czerwone

    • 580 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 2 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki zabudowanej nowoczesnym domem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość położona jest w malowniczej,...

  • Działka 1157 m Osowiec

    Osowiec

    • 300 000 zł cena
    • 1 157 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w zacisznym miejscu Osowca.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.Dostępne media woda, gaz i prąd.Wygodny i sprawny dojazd od S8. Dobre połączenie do Grodziska Maz...

  • Działka pod dom 2 -lokalowy

    Osowiec

    • 369 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowalna usytuowana w okolicy ulicy Szkolnej w Osowcu.Wymiary działki 60 x 25. Dobry kształt działki pod dom 2 -lokalowy. Wjazd na działkę od strony wschodn...

  • Działka, cicha, MPZP, Osowiec

    Osowiec

    • 511 000 zł cena
    • 1 460 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położone działki budowlane w Osowcu gmina Żabia Wola. Doskonałe dla osób szukających ciszy, spokoju oraz bliskiego sąsiedztwa lasu. Działki objęte miejscowym planem zagospo...

  • Działka budowlana, Pasmo Brzanki Burzyn! OKAZJA

    Burzyn

    • 208 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana widokowa 25 ar – Burzyn, Pasmo Brzanki Oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 25 ar, położoną w malowniczej miejscowości Burzyn, w sercu P...

  • Działka budowlana Burzyn - gm. Tuchów!

    Burzyn

    • 157 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Burzyn, w gminie Tuchów.Nieruchomość o powierzchni 10 ar, powierzchnia płaska o regularnym, kwadratowym kształcie,...

  • Sprzedam siedlisko
    1 / 7
    Sprzedam siedlisko

    Mieszołki

    • 250 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko z budynkami we wsi mieszolki dojazd z drogi asfaltowej

  • Działka w Osowcu dobra lokalizacja

    Osowiec

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom Korzeniste

    Korzeniste

    • 650 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 4 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o domu niedaleko miasta? Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Korzeniste, gmina...

  • Działka Przytuły-Las ul. Przytuły Las

    Przytuły-Las » ul. Las

    • 1 799 000 zł cena
    • 35 608 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Szukasz dużego terenu pod działalność produkcyjną , składową , usługową lub rozwój nowego biznesu w dobrej lokalizacji komunikacyjnej? Ta nieruchomość w miejscowości Przytuł...

  • Lokal Przytuły ul. Przytuły Las

    Przytuły » ul. Las

    • 1 799 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 10 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprzedam nieruchomość 0,63 ha z zabudowaniami
    1 / 7
    Sprzedam nieruchomość 0,63 ha z zabudowaniami

    Kramkówka Duża

    • 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam nieruchomość 0,63 ha. wraz z zabudowaniami dom ok.120m 2 ,budynki gospodarcze, oraz łąka przynależna do tej posesji. Nieruchomość jest położona we wsi Kramkówka Duża gm....

  • Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Giętkie gm. Biała Piska

    Giętkie

    • 1 680 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna  o powierzchni ok. 1,4H zlokalizowana w miejscowości Giętkie u ujścia rzeki Święcek do jeziora Roś. . W MPZP przeznaczona pod obiekty i usługi turystyki - hote...

  • Działka w Osowcu dobra lokalizacja

    Osowiec

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom dla rodziny, duża działka, 20 min. od Warszawy

    Wszebory

    • 1 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości – nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom w miejscowości Wszebory, gmina Dąbrówka, powiat wołomi...

  • Działka rolna Rogale gm Stare Juchy jez. Mleczówka

    Rogale

    • 250 000 zł cena
    • 28 800 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż działkę rolną nr 127/6 o powierzchni 28.800 m2, położoną na obrzeżach wsi Rogale w gminie Stare Juchy.Atrakcyjna lokalizacja, jedynie 2...