• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Samborowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczuczynem

(36)
  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Grajewo

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • Ustawne, trzypokojowe mieszkanie w Grajewie

    Grajewo

    • 265 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w Grajewie przy ul. Osiedle Południe 21. Lokal mieszkalny o powierzchni 60,76 m2 znajduje się na trzecim piętrze, trzypiętrowego budyn...

  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Prostki

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Biała Piska (gw), Drygały dzialka
    1 / 5

    Nowe

    Biała Piska (gw), Drygały dzialka

    Drygały

    • 220 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka rolna o powierzchni 2,42ha, położona na uboczu malowniczej wsi Drygały. Około kilometra do zabudowań miejscowości, pomiędzy miejscowością Nitki i Drygały...

  • Biała Piska (gw), Drygały Dom
    Biała Piska (gw), Drygały Dom

    Drygały

    • 440 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż działka położona w centru, wsi Drygały (powiat Biała Piska) między dwiema wiejskimi ulicami. Działka o powierzchni 5400m2, siedliskowa z domem (pow. ok. 140m2) do remon...

  • 0%, klimatyczna inwestycja nad jeziorem Kownatki

    Kownatki

    • 2 049 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 18 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - 2 etap inwestycji z realizacją do czerwca 2026 roku. Cena ofertowa odnosi się do stanu deweloperskiego. Budynek C2 - pow. domu 110,13 m (...

  • 0%, klimatyczna inwestycja nad jeziorem Kownatki

    Kownatki

    • 2 235 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 20 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - 2 etap inwestycji z realizacją do czerwca 2026 roku. Cena ofertowa odnosi się do stanu deweloperskiego. Budynek C14 - pow. domu 110,13 m...

  • 0%, klimatyczna inwestycja nad jeziorem Kownatki

    Kownatki

    • 1 785 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 20 756 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! - 2 etap inwestycji z realizacją do czerwca 2026 roku. Cena ofertowa odnosi się do stanu deweloperskiego. Budynek B2 - pow. domu 86,4 m (pa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Grajewo, os. Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie Grajewo, os. Centrum

    Grajewo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" oferuje na sprzedaż mieszkanie w Grajewie. Mieszkanie M4 o powierzchni 60m, położone na 4 piętrze na Osiedlu Centrum w bloku nr 12 w Grajewie. Do...

  • PARTER  |  Wygodne 2 pokoje  |  Piwnica 11 m²
    1 / 12
    PARTER | Wygodne 2 pokoje | Piwnica 11 m²

    Grajewo

    • 270 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 5 095 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², zlokalizowane na parterze w niskim bloku z cegły na Osiedlu Broniewskiego 5 w Grajewie...

  • Sprzedam mieszkanie w Grajewie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie w Grajewie

    Grajewo

    • 299 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na os. Południe w Grajewie. Cena do negocjacji

  • Działka budowlana Sulimy gm. Giżycko
    1 / 6
    Działka budowlana Sulimy gm. Giżycko

    Sulimy

    • 300 000 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki na Mazurach w spokojnym miejscu w okolicy Giżycka Biuro Nieruchomości "Własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż działki pod lasem miejskim w Sulimach. Ostanie dwie dział...

  • Dom Elżbiecin rynek pierwotny

    Elżbiecin

    • 849 900 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 3 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ..::RUSZA SPRZEDAŻ II ETAPU OSIEDLA DOMÓW W ELŻBIECINIE::.. Zapraszam Cię do zapoznania się z naszym ekskluzywnym ogłoszeniem sprzedaży pięknego domu na kameralnym osi...

  • Biała Piska (gw), Drygały Dzialka
    1 / 5
    Biała Piska (gw), Drygały Dzialka

    Drygały

    • 234 000 zł cena
    • 23 400 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż piękna działka rolna o powierzchni 23.4 ha, położona na uboczu malowniczej wsi Drygały. W bezpośrednim sąsiedztwie działki zabudowa wielorodzinna . Działka składa się...

  • Dom łąka las
    1 / 10
    Dom łąka las

    Wiązownica

    • 200 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość w miejscowosci Wiązownica 19-213. Las 70 arów ( ponad 50 letni, głównie sosna) Działka na której stoją budynki wraz z łąka, łącznie 42 arów. Dom ok. 90m2...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Grajewie.
    Sprzedam działkę budowlaną w Grajewie.

    Grajewo

    • 150 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow.3400m2 w Grajewie przy ul.Św.Piotra.Wszystkie media przy działce.Działkę można podzielić na 3 lub 4 mniejsze działki.tel.[tel]

  • NOWA CENA! Dom na Mazurach Sokoły Jeziorne

    Sokoły Jeziorne

    • 299 999 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA CENA! 299.999,00 zł.PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Sokoły Jeziorne około 30 km od Ełku/35 minut jazdy autem. 200 m o...

  • Dom Łebki Duże

    Łebki Duże

    • 170 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż urokliwe siedlisko na wsi w miejscowości Łebki Duże, gmina Grabowo, powiat kolneński, województwo podlaskie. Idealna okazja dla osób ceniących spokój, naturę i możliw...

  • Na sprzedaż duży dom z pięknym ogrodem - dz. 3115 m2
    1 / 16
    Na sprzedaż duży dom z pięknym ogrodem - dz. 3115 m2

    Bogusze

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • 1 / 2
    Działka rekreacyjna nad jeziorem.

    Wilamowo

    • 99 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną nad jeziorem Ruda Woda.Powierzchnia 1235 m2Cena 99 000 zł.Przeznaczenie terenów na cele: zabudowy rekreacji indywidualnejOdległość od linii...