• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Płońskiem

(54)
  • Sprzedam dzialke blisko Warszawy z wz.3000m2, Zlotopolice
    Sprzedam dzialke blisko Warszawy z wz.3000m2, Zlotopolice

    Złotopolice

    • 170 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki po 3000m2 nr.134/11 i 134/14 z warunkami zabudowy na Dom+garaz w Zlotopolicach w kompleksie 9 dzialek.Prad I woda przy dzialka.Wjazd od asfaltu z drogi gminnnej.Obok Domy I...

  • Sprzedam dzialke
    1 / 8
    Sprzedam dzialke

    Grabie

    • 180 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona działka wm. Grabie gm. Nowe Miasto, pow. płoński. Zlokalizowana przy szosie asfaltowejprowadzącej z Nowego Miasta do Jońca. Działka o kształcie prostokątnym,uzbroj...

  • Dom Bożewo

    Bożewo

    • 379 900 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 934 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Kawa na tarasie z pięknym widokiem na własny kawałek lasu - w zasięgu ręki... Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w stanie surowym zamkniętym w...

  • działka wielkość 1,7 ha malużyn
    działka wielkość 1,7 ha malużyn

    Malużyn

    • 9 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    sprzedam działkę możliwość budowy , jako na działce lub podzielić w przypadku braku możliwości , można budować jako rolnik ponieważ działka jest powyżej 1 hektara we wieś malużyn...

  • Dom Nowe Krubice

    Nowe Krubice

    • 449 900 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 5 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Na sprzedaż siedlisko, w którego skład wchodzi: murowany budynek mieszkalny (88m2) po częściowym remoncie, z możliwością adaptacji poddasza dwa budynki gospodarcz...

  • Działka budowlana

    Nowe Miasto-Folwark

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy 14 km od Nasielska , 20 km od Płońska, 3 km od Nowomiejskiego zalewu na rzece Sony , 8 km do Jońca gdzie odbywają się spływy kajakow...

  • Działka budowlana 3 km od zalewu

    Nowe Miasto

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy 14 km od Nasielska , 20 km od Płońska, 3 km od Nowomiejskiego zalewu na rzece Sony , 8 km do Jońca gdzie odbywają się spływy kajakowe...

  • Działka z warunkami zabudowy na 5 domów

    Nowe Miasto-Folwark

    • 290 000 zł cena
    • 7 618 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy na 5 domów jednorodzinnych całorocznych w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 3 km od zalewu

    Nowe Miasto

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działki z warunkami zabudowy w Nowym Mieście Folwark 3 km od Noego Miasta i zalewu na rzece Sony, 65 km od Warszawy 14...

  • Wynajmę lokal
    1 / 2
    Wynajmę lokal

    Joniec

    • 2 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal po byłym sklepie przemysłowym.w miejscowości Joniec pow.płoński.pow.ok.90 m.kw.Doskonała lokalizacja w centrum miejscowości.. Lokal posiada 2 wejścia,na sali głównej...

  • 1 / 4
    Bogusławice - działki - super lokalizacja

    Bogusławice

    • 137 437 zł cena
    • 947 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    * DZIAŁKI W BOGUSŁAWICACH (GM. OLEŚNICA) *Zapraszam się do zapoznania się z ofertą dotyczącą 9 działek w Bogusławicach. Znakomita cena: 165,00 zł/m2Działki są objęte planem zagosp...

  • Lokal Aleksandria ul.

    Aleksandria

    • 4 400 000 zł cena
    • 140 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjne gospodarstwo rolne o pow. 14 ha położone w malowniczej miejscowości Aleksandria, w gminie Puszcza Mariańska, w powiecie żyrardowskim.W skład gospodarstwa wch...

  • Sprzedam malowniczo położoną działkę pod siedlisko, rekreacje
    1 / 4
    Sprzedam malowniczo położoną działkę pod siedlisko, rekreacje

    Nowa Wrona

    • 282 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną nieruchomość powierzchnia 1,13 ha podzielona na 3 działki rekreacyjne - 0,29 ha, 0,49 ha ,0,30 ha plus droga wewnętrzna 0,05 ha, możliwość podziału na...

  • Sprzedam działkę w ok. Glinojeck na dom w zielonym otoczeniu
    Sprzedam działkę w ok. Glinojeck na dom w zielonym otoczeniu

    Malużyn

    • 79 000 zł cena
    • 2 230 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka o powierzchni ok. 2230 m2, prostokątna o wymiarach (ok. 100m*22m od strony ulicy) z dostępem do lokalnej szutrowej drogi, w okolicy l...

  • Działka inwestycyjna blisko Suntago i DK50

    Aleksandria

    • 752 500 zł cena
    • 21 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nieruchomość doskonale nadająca się na inwestycję.Położona w miejscowości Aleksandria ul. Spokojna, 2km od Suntago Wodny Świat - Park of Poland koło Mszczonowa.Możliwość inwestycji...

  • Działka siedliskowa Halinin
    1 / 8
    Działka siedliskowa Halinin

    Halinin

    • 165 000 zł cena
    • 2 256 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę siedliskową nr 42 o powierzchni 2256 m2 z budynkiem mieszkalnym o powierzchni 60 m2 do remontu oraz garażem. Działka znajduje się w Halininie w pobliżu Sochocina i...

  • OKAZJA ! Załuski ostatnia działka budowlana !

    Załuski

    • 95 000 zł cena
    • 1 452 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna ostatnia działka usługowo-budowlana. Działka o powierzchni 1455 m2. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w miejscowości Załuski, piękna okolica, bogat...

  • Sprzedam Ziemię Rolną 2 Hektary w Jednym Kawałku Zobacz
    Sprzedam Ziemię Rolną 2 Hektary w Jednym Kawałku Zobacz

    Baboszewo

    • 190 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam Ziemię Rolną 2 Hektary Ziemia Rolna Bardzo dobra pod Siew Burak Pszenica Kukurydza Obecnie jest cały czas Użytkowana Inwestycja na lata Zobacz Warto W późniejszym czasie m...

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Skarżyn

    • 300 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 3 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Joniec

    • 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości