• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Winów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Płońskiem

(54)
  • Syndyk sprzeda - Obrąb
    1 / 8
    Syndyk sprzeda - Obrąb

    Obrąb

    • 85 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Tomasza Nawrockiego – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej działając na mocy prawomocnego postanowienia Sądu Rejonowego w Białymstoku VIII...

  • Malowniczo położona działka pod siedlisko lub rekreacje
    1 / 5
    Malowniczo położona działka pod siedlisko lub rekreacje

    Nowa Wrona

    • 113 760 zł cena
    • 2 844 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam malowniczo położoną nieruchomość, działka pow. 2844m2 teren zadrzewiony w otulinie starego lasu. zabudowa kolonialna , cisza i spokój. Działka uzbrojona w drodze woda i p...

  • Przetarg - udział 1/3

    Stare Olszyny

    • 47 337 zł cena
    • 6 738 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ UDZIAŁU W WYSOKOŚCI 1/3W NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ W GM. ZAŁUSKI,STANOWIĄCY DZIAŁKĘ 33/1 Z OBRĘBU STARE OLSZYNY 13 Syndyk m...

  • Mieszkanie Skotniki gm. Teresin,
    Mieszkanie Skotniki gm. Teresin,

    Kuchary-Skotniki

    • 275 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 3 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m², położone w Skotnikach. Mieszkanie o...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Zdunowo

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Zdunowo, gm. Załuski Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1200 m², położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Zdunowo (gmina Załusk...

  • Mieszkanie Skotniki ul.

    Kuchary-Skotniki

    • 275 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość: dwupokojowe, przestronne mieszkanie z własnym ogródkiem, garażem oraz działką o powierzchni 500 m², położone w Skotnikach.Mieszkanie o ł...

  • Urokliwa działka z domkiem 100 km od Warszawy. Raj dla wędkarzy i...

    Kałki

    • 320 000 zł cena
    • 780 m2 powierzchnia
    • 411 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Urokliwa działka letniskowa w Kałkach Na sprzedaż wyjątkowa, malownicza działka rekreacyjna o powierzchni 780 m² (nr ewidencyjny 144/7), położona w spokojnej miejscowości Kałki w...

  • Luksusowy Pałac na sprzedaż | Perła Mazowsza
    1 / 16
    Luksusowy Pałac na sprzedaż | Perła Mazowsza

    Strzembowo

    • 17 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 17 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy Pałac w Strzembowie – Perła Mazowsza Na malowniczym Mazowszu, w urokliwej miejscowości Strzembowo, znajduje się wyjątkowy pałac, który przenosi mieszkańców w czasie i pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Siedlisko Nowe Sarnowo gmina Dzierzążnia
    1 / 9
    Siedlisko Nowe Sarnowo gmina Dzierzążnia

    Nowe Sarnowo

    • 280 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 3 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana kilkoma budynkami o zróżnicowanej funkcji i stanie technicznym. Tere...

  • Sprzedam działkę okolice gm. Gostynin
    Sprzedam działkę okolice gm. Gostynin

    Bielawy

    • 55 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 25/3 w okolicach Gostynina, miejscowość Bielawy, o pow. 1100 m2, z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej, wodociąg w drodze. Działka z decyzją o warunki zabudowy....

  • Działka Złotopolice
    1 / 13
    Działka Złotopolice

    Złotopolice

    • 250 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Piękna działka o powierzchni 3000 m2 tuż przy lesie w Złotopolicach, gmina Załuski, powiat płoński. ATUTY: Cisza, spokój w otoczeniu natury oraz bliskość Warszawy to największe za...

  • Działka Młyńsk Młyńsk

    Młyńsk

    • 75 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane w miejscowości Młyńsk położone w gminie Płońsk w pięknym otoczeniu lasów, pięć minut od zjazdu do węzła E7 w Poczerninie- Warszawa-Gdańsk. Teren...

  • Sprzedam Działki Gmina Naruszewo Powiat Płoński
    Sprzedam Działki Gmina Naruszewo Powiat Płoński

    Skwary

    • 75 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki Gmina Naruszewo Powiat Płoński .Działki zaczynają się od 1200m2 .Warunki zabudowy wydane .Zainteresowany proszę o tel .[tel]

  • Działka rolna Jeżewo gm. Pułtusk,
    1 / 7
    Działka rolna Jeżewo gm. Pułtusk,

    Jeżewo

    • 2 318 000 zł cena
    • 30 907 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż ! Działki  ponad 3 ha - funkcja rolno-usługowe - Jeżewo 2, gmina Pułtusk. Na sprzedaż kompleks  działek o łącznej powierzchni ok. 3 ha, położonych w miejscowości Jeżewo...

  • Duża działka z domem do rozbiórki. Piękny teren
    1 / 6
    Duża działka z domem do rozbiórki. Piękny teren

    Kondrajec

    • 210 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża działka ze starym drewnianym domem do rozbiórki. Dojazd bezpośrednio drogą asfaltową. Prąd i wodociąg w drodze. Działka sucha i płaska, z ładnymi drzewami. Przy k...

  • Dom 143 m2 : poddasze, taras, garaż na wsi Rąbież

    Rąbież

    • 649 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 4 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143 m2 wraz z ogrzewanym garażem przylegającym do budynku, usytuowany na działce o powierzchni 1075 m2 w mi...

  • Działka budowlana Luszewo 80km od Warszawy
    1 / 2
    Działka budowlana Luszewo 80km od Warszawy

    Luszewo

    • 100 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę mieszkaniowa 1200m2 przy ulicy w Luszewie ok 80km od Warszawy, spokojna wieś.

  • Kamienica, działki, BEZPOŚREDNIO
    1 / 3
    Kamienica, działki, BEZPOŚREDNIO

    Kamienica

    • 55 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjne Działki Rolne z Możliwością Przekształcenia. BEZPOŚREDNIO, bez prowizji pośrednika. Lokalizacja: Kamienica, powiat Płońsk, gmina Załuski Opis: Przedstawiam wyjątkową...

  • Złotopolice, Działki, BEZPOŚREDNIO
    1 / 3
    Złotopolice, Działki, BEZPOŚREDNIO

    Złotopolice

    • 80 zł cena
    • 1 727 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna Działka rolna z możliwością przekształcenia z dostępem do drogi publicznej - BEZPOŚREDNIO, bez prowizji! Lokalizacja: Złotopolice, powiat Płońsk, Gmina Załuski Cena:8...

  • Siedlin k/Płońska działka 1,2 ha
    1 / 5
    Siedlin k/Płońska działka 1,2 ha

    Siedlin