• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wronin
  • Falenty Duże
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ostrzeszowem

(64)
  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 430 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    NOWOŚĆ! TYLKO W NASZYM BIURZE! BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i o...

  • Sprzedam działki budowlane
    Sprzedam działki budowlane

    Syców

    • 143 000 zł cena
    • 1 057 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [url]

  • SPRZEDAŻ -działka budowl. o pow. 979 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 176 220 zł cena
    • 979 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 979 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 9,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości M...

  • SPRZEDAŻ-działka budowlana pow. 779 m2. Mechnice

    Mechnice » ul. Polna

    • 140 220 zł cena
    • 779 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAŻ - działka budowlana o pow. 779 m2. - Mechnice gmina Dąbrowa, 3 km od Opola. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 7,79 ar, zlokalizowaną w miejscowości...

  • Działka Baranów

    Baranów

    • 5 850 000 zł cena
    • 130 000 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Do sprzedania 14 ha ziemi rolnej w Baranowie 7 km od Grodziska Maz(.możliwość przekwalifikowania) Gru...

  • Działka Baranów

    Baranów

    • 835 000 zł cena
    • 33 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R.Wyjątkowo atrakcyjna działka siedliskowa dla ludzi lubiących spokój i ciszę, chcących jednocześnie blis...

  • Dom Syców ul. Dziadowa Kłoda

    Syców

    • 550 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 4 911 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją deweloperską w Dziadowej Kłodzie, tylko 8km do Sycowa. Inwestycja będzie składała się z 8 szeregów, w bardzo dobrym standardzie....

  • Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 11
    Dom w spokojnej okolicy - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 740 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się ofertą domu mieszkalnego wraz z dużą działką położonego w gminie Babiak. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 130 m2 w...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom szeregowiec
    1 / 17
    Dom szeregowiec

    Międzybórz

    • 199 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 2 427 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości KRUPIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż-3 pokoje Wiosny Ludów
    1 / 15
    Mieszkanie na sprzedaż-3 pokoje Wiosny Ludów

    Kępno

    • 380 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 344 800 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 663 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kępno

    • 303 100 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 414 500 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 537 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wioska

    • 559 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 2 701 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    United Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Bralin

    • 299 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 3 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Willa
    1 / 12
    Mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Willa

    Kępno

    • 420 906 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 10 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kępno

    • 2 500 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Rojów

    • 1 190 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 7 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!
    1 / 12
    Dom dom na sprzedaż - blisko do jeziora!

    Kobyla Góra

    • 790 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Czarnylas

    • 275 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości