• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Paczkowo
  • Makowice
  • Stradomia Wierzchnia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ostrzeszowem

(64)
  • Działka budowlana - Kobyla Góra - 3569 m2 - 120 zł/m2

    Kobyla Góra

    • 430 000 zł cena
    • 3 569 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    - Zjazd na drogę wojewódzką. - Zapewnienie dostawy prądu, wody i kanalizacji. - Przy zatoce autobusowej. - Warunki gruntowe bardzo dobre. - Możliwy podział na 2-4 mniejsze dzia...

  • Dom na sprzedaż 160,13 m², oferta nr 497792 nowość
    Dom na sprzedaż 160,13 m², oferta nr 497792 nowość

    Mnichowice

    • 990 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Gotowy dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 Mnichowice-  jest to wieś położona w gminie Żórawina , która charakteryzuje się kameralna zabudową domów jednorodzinnych ot...

  • 1 / 2
    Działki budowlano-usługowe Olszyna Ostrzeszów

    Olszyna

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam trzy działki budowlano-usługowe położone na obrzeżach miasta Ostrzeszowa 1,5 km od rynku, 700 m od szkoły podstawowej i przedszkola. Wszystkie media w odległości 10 metró...

  • Działka Budowlana (6600 m2) okolice Różanej (Syców)
    1 / 16
    Działka Budowlana (6600 m2) okolice Różanej (Syców)

    Syców

    • 679 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TYLKO U NAS SUPER OFERTA! Do sprzedania działka budowlano-inwestycyjna z warunkami zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usługowej, oznaczone symbolem 6MN/U w planie zagospoda...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Borek działka budowlana 1302m

    Borek

    • 143 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana 1302m Położona na górce wśród własnych drzew z ładnymi widokami. Wydane warunki zabudowy Woda i prąd w drodze ( od strony działki) Działka przygoto...

  • lokal handlowo-gastronomiczny-restauracyjny

    Skalmierzyce

    • 4 450 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 2 023 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość usługowa o profilu gastronomicznym o łącznej powierzchni użytkowej 1833 m2 . Nieruchomość położona na działkach o łącznej powierzchni 4982m2. Całkowita powierzchnia b...

  • Wynajmę działkę budowlaną 2000m2

    Sieroszewice

    • 2 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W Sieroszewicach wydzierżawię działkę budowlaną 2000m2, bez ogrodzenia, bez zabudowy,

  • Wydzierżawię dzialki 2000m2

    Sieroszewice

    • 2 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Działki budowlane w Sieroszowich obok siebie, bez ogrodzenia, bez zabudowy, o pow.łącznej 2000m2 wydzierżawię

  • Sprzedam dom koło Kalisza

    Żydów

    • 1 100 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Prezentuję Państwu na sprzedaż fantastyczny dom z poddaszem mieszkalnym, położony w spokojnej okolicy, ok.4,6 km od centrum Kalisza w miejscowości Żydów. Bardzo fun...

  • działka budowlana Parcice gmina Czastary powiat Wieruszowski woje...

    Parcice

    • 57 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Parcice gm. Czastary działka nr 1152/3 - 1800m2 wymiary 55 x 33m. Warunki Zabudowy na dom całoroczny, media przy działce Działka posiada mapę do celów projektowyc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Boników

    • 625 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Wrząca

    • 399 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Lokator Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gorzyce Wielkie

    • 795 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Sokolniki

    • 925 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 4 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Osiek

    • 240 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    KWADRAT Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący w spokojnej okolicy
    1 / 13
    Dom wolnostojący w spokojnej okolicy

    Stobno Siódme

    • 895 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Szczurawice

    • 430 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WGN Ostrowskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny

    Brzeziny

    • 86 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DZIAŁEK ROLNYCH W GMINIE WIELOPOLE SKRZYŃSKIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ODROLNIENIA.Oferujemy do sprzedania dwie działki rolne 86a i 1,13ha w miejscowości Brzeziny- gmina Wielopole Sk...

  • Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska
    Działka dla dewelopera Mroczeń/Kępno/Wielkopolska

    Mroczeń

    • 979 000 zł cena
    • 9 700 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa Mroczeń (gmina Baranów, powiat Kępno). Sprzedam dużą działkę budowlano-usługową dla inwestora/dewelopera. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomo...

  • Dom Michałów gm. Nowe Miasto Nad Wartą,
    1 / 15
    Dom Michałów gm. Nowe Miasto Nad Wartą,

    Michałów

    • 658 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 3 446 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w  miejscowości Michałów, gmina Nowe Miasto nad Wartą, powiat średzki. Opis nieruchomośc...

  • Józefów (pow. zgierski) - działkę sprzedam
    1 / 3
    Józefów (pow. zgierski) - działkę sprzedam

    Józefów

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w Józefowie, powiat zgierski (łódzkie)! Szukasz idealnego miejsca pod budowę swojego wymarzonego domu? Ta działka o powierzchni 1000 m² to doskonały...

  • Józefów - sprzedam działkę (pow. zgierski)
    1 / 3
    Józefów - sprzedam działkę (pow. zgierski)

    Józefów

    • 350 000 zł cena
    • 1 678 m2 powierzchnia
    • 209 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na wymarzony dom! Na sprzedaż działka o regularnym kształcie — położona w malowniczej miejscowości Józefów (gm. Zgierz), zaledwie kilkanaście minut od Łodzi. Spok...

  • Łąka pod produkcję siana lub na KRUS
    1 / 4
    Łąka pod produkcję siana lub na KRUS

    Józefów

    • 64 000 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunty rolne sklasyfikowane jako łąki i pastwiska o powierzjchni 1,16 ha położone w Józefowie Widawskim/ gmina Widawa/ powiat łaski/ województwo łódzkie Oferta obejmuje 3 działki...

  • Działki Budowlane na sprzedaż Przystajnia Kolonia
    1 / 10
    Działki Budowlane na sprzedaż Przystajnia Kolonia

    Przystajnia-Kolonia

    • 100 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane Przystajnia Kolonia nad planowanym zalewem Wielowieś Klasztorna. 20 km od miasta Kalisz, 4 km do Brzezin. Atrakcyjne miejsce do budowy domu z dala od miejskiego z...

  • Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa
    1 / 8
    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa

    Skalmierzyce

    • 1 390 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa o łącznej powierzchni użytkowej ok 360 m2 usytuowana na działce 2544 m2 w Skalmierzycach. Powierzchnia domu ok. 190 m2, powierzchnia bu...

  • Dom Dziadowa Kłoda ul. Cicha

    Dziadowa Kłoda » ul. Cicha

    • 1 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dziadowa Kłoda Oferujemy dużą działkę z domem na której można wybudować drugi dom lub podzielić na dwie niezależne działki. Jeśli planujesz zakup nowego domu, ranczo lu...

  • działka budowlana Parcice gmina Czastary powiat Wieruszowski
    1 / 7
    działka budowlana Parcice gmina Czastary powiat Wieruszowski

    Parcice

    • 72 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dom z budynkiem gospodarczym w Białej
    1 / 16
    Dom z budynkiem gospodarczym w Białej

    Biała

    • 670 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 5 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dobrze utrzymany dom po remoncie, położony w urokliwej lokalizacji, tuż przy lesie, w otoczeniu natury, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości prz...

  • Duży dom 500m z miejscem na działalność
    1 / 9
    Duży dom 500m z miejscem na działalność

    Lamki

    • 99 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom pompa ciepła 10kw instalacja fotowoltaiczna podana cena to kaucja przy najmie długoterminowe Poza tym wynajmę lub zamienię na mniejszy , dom ma wydzieloną powierzc...

  • Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką
    1 / 5
    Sprzedam dom/ bliźniak wraz z działką

    Osiek

    • 475 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowa cena: Nowa cena Dom posiada parter czyli salon, duży pokój i mały, kuchnie,przedpokój prowadzący na taras, pom. gosp. ,łazienkę z kabiną prysznicową oraz klatkę schodową.na g...

  • 1 / 3
    Działka 0.1294ha,Żdzary, gm. Goleniów.

    Żdżary

    • 142 340 zł cena
    • 1 294 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy do zakupu nieruchomość gruntowa niezabudowaną, w miejscowości Żdżary, gmina Goleniów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 0.1294 ha, Rodzaj użytku...

  • SPRZEDAM DOM 200M2 NA DZIAŁCE 0,5186HA
    1 / 12
    SPRZEDAM DOM 200M2 NA DZIAŁCE 0,5186HA

    Kraszewice

    • 350 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z cegły. Pow. działki 0,5186ha. Dobra lokalizacja. Kuźnica Grabowska 30, 63-522 Kraszewice. Powierzchnia 200m2. W skład wchodzą: - parter 100m2 - piwnica 100m2 - pod...

  • Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!
    Domek z dużą działką - Sadogóra. Okazja!

    Sadogóra

    • 45 000 zł cena
    • 2 377 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom z działką w miejscowości Sadogóra (woj. Wielkopolskie). Dom do gruntownego remontu, duża działka 0,24 ha. Dom w stanie takim jaki widać na zdjęciach, można wyremontow...

  • Dom + duża działka Sadogóra. Okazja!
    1 / 12
    Dom + duża działka Sadogóra. Okazja!

    Sadogóra

    • 45 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 1 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam domek w miejscowości Sadogóra. Dom do gruntownego remontu, duża działka 0,24 ha. Dom w stanie takim jaki widać na zdjęciach, można wyremontować bądź zburzyć i wybudować w...