• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Ostrzeszowem

(64)
  • Dom na sprzedaż

    Chojnik

    • 999 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 5 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM NA SPRZEDAŻ | ChojnikChojnik185 m² (pow. użytkowa 147,5 m²) | działka ok. 10-11 ar999 000 złFunkcjonalny układ: 6 pokoi + aneks kuchenny.Budynek dwukondygnacyjny, z garażem w b...

  • Przetarg - ul. Malczewskiego

    Syców » ul. Malczewskiego

    • 92 200 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BURMISTRZ MIASTA I GMINYW SYCOWIEogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości,położonych na terenie miasta Syców, w okolicy ul. Malczewskieg...

  • Kawalerka w centrum Bralina z najemcą, pewny dochód pasywny
    1 / 9
    Kawalerka w centrum Bralina z najemcą, pewny dochód pasywny

    Bralin

    • 210 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o wysokim potencjale inwestycyjnym, położone w centrum Bralina. Świetna propozycja dla singla, dla pary, a nawet dla pary z dzieckiem ze...

  • Dom Brzezie

    Brzezie

    • 1 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 21 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój kawałek nieba na ziemi Napisać, że jest to urokliwy dom z własną linią brzegową jeziora to jak nic nie napisać. Nieruchomość ta jest wręcz wtopiona w okoliczn...

  • Twój nowy dom w Sycowie  funkcjonalność i komfort
    Twój nowy dom w Sycowie funkcjonalność i komfort

    Syców

    • 839 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 4 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom z przestronnymi wnętrzami komfort i elegancja w Sycowie Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty domu, który łączy nowoczesne rozwiązania, przestronność i funkcjon...

  • Wynajmę magazyn blaszany z placem
    1 / 6
    Wynajmę magazyn blaszany z placem

    Kępno

    • 3 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję na wynajem halę na magazyn o powierzchni 300 m² oraz plac - 980 m2. Obiekt posiada betonową podłogę oraz utwardzony teren. Hala znajduje się w Kępnie, przy ul. Wrocławskiej...

  • Działki inwestycyjne - łącznie 1,1417 ha – Syców

    Syców

    • 1 484 210 zł cena
    • 11 417 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki inwestycyjne łącznie 1,1417 ha – Syców | MPZP | media | zabudowa bliźniacza i szeregowa Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o łącznym potencjale deweloperskim, położo...

  • Dom Mąkoszyce ul. Mąkoszyce

    Mąkoszyce

    • 1 259 900 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego domu ta of...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Mikorzyn

    Mikorzyn

    • 550 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 2 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w budowie z budynkiem komercyjnym Przedstawiamy Państwu o fertę sprzedaży dwóch nieruchomości w Mikorzynie obejmującą dom jednorodzinny oraz budynek...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 11
    Wynajem mieszkania

    Syców

    • 1 700 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę mieszkanie o pow.39,90 m2 w samym centrum m.Syców przy ul.Jana Pawła II 16 po generalnym remoncie ze względu na zmianę ogrzewania ze wspólnej kotłowni na ogrzewanie własne...

  • Działka 2.26ha
    1 / 2
    Działka 2.26ha

    Marszałki

    • 190 000 zł cena
    • 22 600 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 22600m2

  • Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna
    1 / 4
    Działka budowlana 1386 m2 zaledwie 10 km od Kępna

    Mikorzyn

    • 140 000 zł cena
    • 1 386 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz dla siebie i dla swojej rodziny działki budowlanej w spokojnej miejscowości zaledwie 10 km od miasta Kępno? Chciałbyś/abyś zamieszkać na tworzącym się nowym i młodym os...

  • Sprzedam
    1 / 8
    Sprzedam

    Mikorzyn

    • 159 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    domek letniskowy, w ośrodku wypoczynkowym w Mikorzynie koło Kępna nad jeziorem, 2 pokoje, w jednym z pokoi kominek, kuchnia, łazienka, zadaszony taras, grunt dzierżawa od gminy Kęp...

  • Mieszkanie dwupoziomowe z garażem i ogródkiem

    Międzybórz

    • 439 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 5 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Dwupoziomowy lokal mieszkalny z garażem i udziałem w gruncie – Międzybórz, ul. Sycowska.Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w Międzyborzu? Ten dwupoziomowy lokal mieszkalny...

  • Działka Kobyla Góra
    1 / 6
    Działka Kobyla Góra

    Kobyla Góra

    • 368 000 zł cena
    • 2 043 m2 powierzchnia
    • 181 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Kobylej Górze o pow. 2043 mkw. Kobyla Góra jest urokliwym miastem między Ostrzeszowem, a Sycowem. Działka jest przy ul. Ks. Wincentego Rudy, na ł...

  • działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak
    1 / 3
    działka budowalna - Brzezie, gm. Babiak

    Brzezie

    • 50 000 zł cena
    • 998 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 998 m², zlokalizowana 350m od jeziora w malowniczej miejscowości Brzezie, w gminie Babiak. To doskonała propozycja dla osób szukających...

  • 1 / 4
    Działki leśne- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 42 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż dwie działki leśne w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działek - 49 arów ( 34 i 15 arów )...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 49 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 60 arów, obok działka 41 arów możli...

  • Działka leśna- Olszowa-Zakliczyn -Małopolska

    Olszowa

    • 39 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka leśna w miejscowości Olszowa, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski, Małopolska.Opis nieruchomości: - Powierzchnia działki - 41 arów, obok działka 60 arów, możl...

  • Mieszkanie 2 poziomowe,malownicza okolica!Nowe!

    Ligota

    • 390 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania bezczynszowego z rynku wtórnego, o powierzchni łącznej 50,15 m2 z tarasem i ogródkiem jak również 2 miejscam...