Chmielno » ul. Tulipanowa
Dwie działki na sprzedaż blisko Jezior Raduńskich. Bardzo pięknie położone dwie działki budowlane na sprzedaż łącznie (bądź osobno). Położone między jeziorami, w samym centrum wypo...
Oferta sprzedaży działki w Borzestowie (stary dwór, Kaszuby – stolica Kaszub) Oferuję na sprzedaż działkę gruntową, położoną w wyjątkowej lokalizacji:- Działka nr 19/21Lokalizacja:...
Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 28 lipca 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny nie...
Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 11 sierpnia 2026 r. o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny...
Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 11 sierpnia 2026 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny...
Gdańsk » ul. Wielopole
Pollytag S.A. i PGE Energia Ciepła S.A.ogłaszająpierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości o łącznej powierzchni 5,4032 hapołożonych w Gdańsku przy ul. Wielopol...
NOWA CENA!!! TYLKO U NAS SUPER OFERTA! Do sprzedania działka rolna nr 72 / 2. Lokalizacja: Zakrzów/Drągów, gmina Twardogóra. Przy działce media: prąd, woda, kanalizacja. Bezpo...
POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R. Do sprzedania 14 ha ziemi rolnej w Baranowie 7 km od Grodziska Maz(.możliwość przekwalifikowania) Gru...
Bardzo ładnie położona działka rolna otoczona drzewami Powierzchnia działki 30 000 m2 dojazd drogą szutrową ---DON---Waldemar Zołoteńki kom [tel] Treść niniejszego ogłoszeni...
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana, składająca się z trzech działek ewidencyjnych nr 356/86, 356/87 oraz 356/88 o łącznej powierzchni 11 402 m², położona w miejscowośc...
Witam, na sprzedaż mam działkę nr 93 o powierzchni 3385 m2 (wymiary 28m x 116m) uwzględnioną w MPZP Kamieniec Wrocławski jako teren rolniczy IV kategorii. Działka znajduje się przy...
Ładna działka rolna położona na wylocie z Zawoni w stronę Trzebnicy o pow 26 591 m2 Dojazd do działki z dwóch stron drogą nie utwardzoną ( polną ) Do ulicy asfaltowej około 350...
Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej ogłasza, że do dnia 22.09.2026 r. można składać pisemne oferty na zakup nieruchomego składnika masy...
Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej ogłasza, że do dnia 22.09.2026 r. można składać pisemne oferty na zakup nieruchomego składnika masy...
Pod lasem pięknie położona działka rolna w niedalekiej odległości od zabudowań domów wolnostojących Łączna powierzchnia działki która jest w trakcie podziału po 3000 m2 wynosi 370...
Działka rolno-budowlana – Olszowa | możliwość podziału na 3 działkiNa sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana, położona w miejscowości Olszowa.Nieruchomość stanowi bardzo dobrą...
Do sprzedania działka rolna z możliwością wystąpienia o warunki zabudowy w Bojanowie o pow 4178. m2 . Media w bezpośrednim sąsiedztwie. Możliwe podłączenie Energi elektrycznej, wod...