• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Neklą

(147)
  • Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem
    1 / 4
    Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem

    Września

    • 397 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Września Drugie Piętro 47 m2 z Balkonem Sprzedam gotowe do zamieszkania mieszkanie świeżo po remoncie generalnym składające się z trzech pokoi w tym pokój z aneksem kuchennym. Mies...

  • 1 / 3
    Przetarg - pod budownictwo mieszkan. jednorodzinne

    Pobiedziska

    • 1 046 959 zł cena
    • 3 778 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 25 maja 2026 r. o godz. 10:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny nieo...

  • Wyjątkowe, super lokalizacja, kameralny budynek
    1 / 3
    Wyjątkowe, super lokalizacja, kameralny budynek

    Pobiedziska

    • 595 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 6 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż niepowtarzalne – klimatyczne i bardzo przestronne mieszkanie w Pobiedziskach. W wyjątkowej lokalizacji – w samym centrum miasta, w bliskości rynku, a jednocześnie przy...

  • Działka budowlana Wierzyce gm. Łubowo, Wierzyce
    Działka budowlana Wierzyce gm. Łubowo, Wierzyce

    Wierzyce

    • 260 000 zł cena
    • 2 265 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w miejscowości Wierzyce położonej przy ekspresowej drodze S5. Bardzo szybki dojazd m.in. do: - Gniezna (ok 15min), - Kostrzyna (ok 10min),...

  • Przetarg - nieruchomość usługowa

    Pobiedziska

    • 4 097 585 zł cena
    • 13 884 m2 powierzchnia
    • 296 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 1 czerwca 2026 r. o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny ni...

  • Przetarg - nieruchomość usługowa

    Pobiedziska

    • 3 405 424 zł cena
    • 10 777 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska informuje, że 1 czerwca 2026 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny n...

  • Dom Miłosław,
    Dom Miłosław,

    Miłosław

    • 750 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 2 632 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej położonej w samym centrum Miłosławia przy ulicy Wrze...

  • NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1423M2 - CZERLEJNKO, GMINA KOST...

    Czerlejnko

    • 244 000 zł cena
    • 1 423 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA O POWIERZCHNI 1423M2 - CZERLEJNKO, GMINA KOSTRZYN - BLISKO POZNANIA ! Nowe standardy reklamy: FILM: [url] WIRTUALNY SPACER: [url] WIĘCEJ ZDJĘĆ: [url] L...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • MIESZKANIE NA WYNAJEM | GWIAZDOWO | KOŁO KOSTRZYNA | 2 POKOJE |...

    Gwiazdowo

    • 1 700 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE NA WYNAJEM | GWIAZDOWO | KOŁO KOSTRZYNA | 2 POKOJE | 35,28 m² | KOMFORTOWY UKŁAD | NOWE MIESZKANIE- ZOSTAŃ PIERWSZYM NAJEMCĄ ! Na wynajem przytulne i funkcjonalne m...

  • Lokal użytkowy Łubowo,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Łubowo,

    Łubowo

    • 4 999 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HALA z częścią socjalno-biurową i dużym PLACEM na wynajem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali usługowo-produkcyjno-magazynowej, położonej w miejscowości Łubowo,...

  • Dom Wagowo gm. Pobiedziska, Wilcza
    1 / 14
    Dom Wagowo gm. Pobiedziska, Wilcza

    Wagowo

    • 850 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 3 513 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w miejscowości Wagowo, przy ul. Wilczej, w bezpośrednim sąsiedztwie Pobiedzisk. Nieruchomość położona jest na przestronnej...

  • Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje
    1 / 16
    Pomarzanowice mieszkanie 3 pokoje

    Pomarzanowice

    • 349 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 540 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe położone w spokojnej, zielonej miejscowości Pomarzanowice, z bardzo dobrym dojazdem do Poznania. Idealna propozycja dla rod...

  • Działka budowlana Pobiedziska,
    1 / 6
    Działka budowlana Pobiedziska,

    Pobiedziska

    • 612 300 zł cena
    • 2 041 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę wymarzonego domu z dużym ogrodem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gruntu o powierzchni 2041 m². Nieruchomość objęta jest miejscowym p...

  • Lokal użytkowy Środa Wielkopolska,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Środa Wielkopolska,

    Środa Wielkopolska

    • 14 997 000 zł cena
    • 9 834 m2 powierzchnia
    • 1 526 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tereny po dawnym zakładzie produkcyjnym w Środzie Wielkopolskiej. Obiekt zlokalizowany jest praktycznie w centrum miasta- dookoła osiedla domów jedno i wielorodzinnych. Całość była...

  • Na sprzedaż działka budowlana Mnichowo
    1 / 16
    Na sprzedaż działka budowlana Mnichowo

    Mnichowo

    • 245 000 zł cena
    • 2 375 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż teren budowlany z wydaną decyzją o warunkach zabudowy dla inwestycji obejmującej budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego: - dla działki gruntu o powierzchni - ok. 2...

  • Sprzedam działkę w Obłaczkowie pow. 2167m2
    1 / 6
    Sprzedam działkę w Obłaczkowie pow. 2167m2

    Obłaczkowo

    • 350 000 zł cena
    • 2 167 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę nr 97/1 w gminie Obłaczkowo o powierzchni 2167m2. Teren ogrodzony, posiada warunki zabudowy dla dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej o wysokości do 9m. Działka...

  • Dom i 2 budynki gospodarcze, 5 km od Wrześni
    1 / 10
    Dom i 2 budynki gospodarcze, 5 km od Wrześni

    Chocicza Wielka

    • 640 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 4 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w spokojnej okolicy, 5 km od Wrześni. Na działce znajduje się budynek mieszkalny (3 pokoje, kuchnia, łazienka) z możliwością adaptacji...

  • Mieszkanie Gwiazdowo gm. Kostrzyn, Półwiejska
    1 / 15
    Mieszkanie Gwiazdowo gm. Kostrzyn, Półwiejska

    Gwiazdowo

    • 345 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje z balkonem i ogródkiem! Zapraszam do zapoznania się oferty sprzedaży przytulnego 3-pokojowego mieszkanie z ogródkiem, usytuowanego w świetnej lokalizacji blisko Poznania...

  • Mieszkanie Kleszczewo, Szymborskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kleszczewo, Szymborskiej

    Kleszczewo

    • 450 379 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się oferty sprzedaży nowopowstałego 2-pokojowego mieszkania z tarasem, usytuowanego na parterze w inwestycji Kleszczewo, blisko Poznania. Funkcjonalność i...

  • Działka Lednogóra ul.

    Lednogóra

    • 205 000 zł cena
    • 2 010 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Lednogóra - blisko dworca PKP Działka o powierzchni 2010 m², położona w spokojnej i malowniczej okolicy,  idealna na  zamieszkanie lub prowadzenie działalności usługowej. Dzięki pl...