• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Narolem

(27)
  • Mieszkanie 48,8 mkw Tomaszów Lubelski

    Tomaszów Lubelski

    • 245 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej lokalizacji o powierzchni 48,8 m2, 4 piętro Tomaszów Lubelski, ul. Skłodowskiej 48B Nieruchomość zlokalizowana na spokoj...

  • 1 / 3
    sprzedam

    Dziewięcierz

    • 130 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 2 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    kuchnia dwa pokoje poddasze lazienka okna pcv duza stodola

  • 1 / 3
    Działka budowlana- "Sosnowe zacisze", Tomaszów Lubelski.

    Tomaszów Lubelski

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania oferuję działki budowlane (ok.3000 m^2), na prężnie rozwijającym się osiedlu "Sosnowe Zacisze" (Łaszczówka-Kolonia 22), jedna z najbardziej dogodnych lokalizacji, obr...

  • atrakcyjna działka rolna na sprzedaż
    atrakcyjna działka rolna na sprzedaż

    Prusie

    • 350 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na skraju wsi Prusie działka rolna 160/1 granicząca z uzbrojoną w media działką budowlaną 160/4 przy asfalcie (możliwość dokupienia za 350.ooo,-zł)

  • atrakcyjna działka budowlana
    atrakcyjna działka budowlana

    Prusie

    • 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    regularna, uzbrojona działka budowlana 160/4 na skraju wsi Prusie przy asfalcie [możliwość (za 350000,- zł) dokupienia działki rolnej 160/1 (2,85 ha)], media w działce

  • Wynajmę

    Cieszanów

    • 1 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Wynajmę mieszkanie w Cieszanowie 50m2 (ścisłe centrum) dwa pokoje, kuchnia, łazienka.Mieszkanie posiada osobne wejście Cena wynajmu 1200zł(w tym ogrzewanie)+ media. Tel [tel]

  • Sprzedam dom w Cieszanowie, duża działka
    Sprzedam dom w Cieszanowie, duża działka

    Cieszanów

    • 450 000 zł cena
    • 1 230 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom piętrowy z budynkiem gospodarczym, garażaem i z dużymi działakami na sprzedaż. Zapraszam po więcej informacji na tefefon. Ogłoszenie grzecznościowe.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom z budynkami gospodarczymi (siedlisko)

    Dzierążnia

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Sprzedam bezpośrednio (bez opłat dodatkowych dla agencji nieruchomości) siedlisko z domem i budynkami gospodarczymi murowanymi. Dom o pow. ok.120 m2 z 4 dużymi słonecznymi pokojami...

  • DOMEK CAŁOROCZNY Z KOMINKIEM SOSENKA HUTKI, ROZTOCZE, KRASNOBRÓD,...

    Krasnobród

    • 300 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOMEK CAŁOROCZNY Z KOMINKIEM SOSENKA HUTKI NA ROZTOCZU Zapraszamy do wypoczynku w nowym (wybudowany w 2021) całorocznym domku z kominkiem SOSENKA HUTKI, który położony jest w sa...

  • Okazja -sprzedam działke - łąkę w dobrym położeniu..

    Niemstów

    • 15 000 zł cena
    • 4 822 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę nr geodezyjny 515/2 { łąka} o powierzchni 0,4822 ha w lokalizacji gmina Cieszanów na terenie miejscowości przysiółka "Łęgowa" w terenie geodezyjny miejscowości Nie...

  • Działka Podlesie

    Podlesie

    • 29 000 zł cena
    • 808 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    DZIAŁKA BUDOWLANA W GMINIE CZARNA, POWIAT DĘBICKI - PODLESIE KOŁO STAREJ JASTRZĄBKI. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 808m2, zlokalizowaną w...

  • Dom Stary Dzików

    Stary Dzików

    • 400 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 1 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Dom bliźniak do zamieszkania od zaraz. Oferuję dom bliźniak o powierzchni 240 m2 połowa domu ma 120 m2. W skład domu wchodzi: - 4 pokoje, - 2 łazienk...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Jacnia

    • 450 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Krowica Hołodowska

    • 219 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana z WZ- Załuże 24,5 ar
    Działka budowlana z WZ- Załuże 24,5 ar

    Załuże

    • 125 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 125 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PRYWATNA Sprzedam działkę budowlaną położoną w Załużu, gmina Lubaczów (od działki do centrum Lubaczowa 5.5km) numer działki 458 Działka z całą pewnością zachwyca swoimi at...

  • Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    1 / 3
    Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 10 686 zł cena
    • 1 781 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2495 podklasztor pow. użytku ha 0.1781

  • Sprzedam działkę rolną
    Sprzedam działkę rolną

    Łukawiec

    • 35 000 zł cena
    • 12 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolną o powierzchni 1,20 ha.,częściowo zalesioną , położoną w miejscowości Łukawiec powiat lubaczowski, oznaczoną na planach nr.1396/3 ,dostęp do drog...

  • Działka z pozwoleniem na budowę

    Łukawiec

    • 440 000 zł cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w ŁukawcuGrunt z aktualnym pozwoleniem na budowęOpis nieruchomości:- wydane pozwolenie na budowę domu jedn...

  • Dom w Suchowoli, gmina Adamów, Roztocze działka 0,3188 ha,
    Dom w Suchowoli, gmina Adamów, Roztocze działka 0,3188 ha,

    Suchowola-Kolonia

    • 198 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zakupu nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej na Roztoczu w Suchowoli gmina Adamów. W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny, konstrukcji murowanej o...

  • Działka budowlana 63 ar | uzbrojona | z budynkami
    1 / 6
    Działka budowlana 63 ar | uzbrojona | z budynkami

    Stare Sioło

    • 179 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknej działki budowlanej na sprzedaż w malowniczej okolicy w miejscowości Lipina w gminie Oleszyce w woj. Podkarpackim. NAJWIĘKSZE ZALETY O...

  • Działka rolna, Wierszczyca, pow. 6,5 ha, cena do negocjacji...

    Wierszczyca

    • 330 000 zł cena
    • 65 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż duża działka rolna w jednym kawałku o powierzchni 6,5 ha. Bardzo dobry dojazd, z jednej strony bezpośrednio przy drodze asfaltowej, a z drugiej (od strony lasu) przy d...

  • działka leśna Krasnobród
    1 / 3
    działka leśna Krasnobród

    Krasnobród

    • 11 000 zł cena
    • 1 781 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2495 poklasztor pow. użytku ha 0.1781

  • Wyjątkowy dom Łabunie
    1 / 16
    Wyjątkowy dom Łabunie

    Łabunie

    • 1 000 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 6 712 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy OBNIŻKA o 50 000zł!! Wyjątkowy dom dla wymagających Łabunie, ul. Górna 8 Zabudowa stała, kuchnia ze sprzętem AGD zostanie przekazana n...

  • 3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 50 000 zł cena
    • 100 981 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    3x Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2380 podklasztor pow. użytku ha 0.52 nr działki 2495 podklasztor pow. użytku ha 0.1781 nr działki 2242 podklasztor...

  • Nowoczesny dom na Roztoczu, koło Krasnobrodu
    1 / 16
    Nowoczesny dom na Roztoczu, koło Krasnobrodu

    Krasnobród

    • 790 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ! WSZYSTKIE ! nasze oferty są 0% dla Nabywcy MEGA OBNIŻKA aż o 40 000 zł!! jednorodzinny dom z 2019r na Roztoczu przy lesie i blisko rzeki Wieprz Nowa Wieś 1A / koło Krasnobrodu...

  • DOM JEDNORODZINNY W BASZNI DOLNEJ | Rezerwacja
    1 / 9
    DOM JEDNORODZINNY W BASZNI DOLNEJ | Rezerwacja

    Basznia Dolna

    • 350 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 4 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ – DOM JEDNORODZINNY W BASZNI DOLNEJ | 47 AR DZIAŁKI W ofercie biura Millenium Home nieruchomości na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bas...

  • Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru
    1 / 3
    Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru

    Krasnobród

    • 30 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2380 podklasztor pow. użytku ha 0.52

  • Sprzedam dom w m. Adamów k. Krasnobrodu
    1 / 5
    Sprzedam dom w m. Adamów k. Krasnobrodu

    Bliżów

    • 460 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 5 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom murowany w dobrym stanie w Adamowie k/Krasnobrodu. W pobliżu sklepy , Przychodnia , Apteka , skład budowlany, stolarz , stacja paliw , przystanek autobusowy. Cena do...

  • Las na Roztoczu Krasnobród
    1 / 3
    Las na Roztoczu Krasnobród

    Krasnobród

    • 20 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam mam do sprzedania Las na Roztoczu w Krasnobrodzie w okolicach szuru nr działki 2242 podklasztor pow. użytku ha 0.40

  • Działka budowlana nr 395/1 o pow. 20 arów
    1 / 4
    Działka budowlana nr 395/1 o pow. 20 arów

    Stare Sioło

    • 96 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę budowlaną nr 395/1, w przeważającej części ogrodzoną, zlokalizowaną przy drodze asfaltowej w miejscowości Stare Sioło (nr adresowy148) o powierzchni 20 arów. Nr ID...

  • Sprzedam Dom
    1 / 15
    Sprzedam Dom

    Basznia Dolna

    • 520 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Stan prawny: Pełna własność, uregulowany stan spadkowy, dostępna Księga Wieczysta (PR1L/00052131/2). Standard wykończenia i wnętrze Dom charakteryzuje się nowoczesną bryłą i wysoki...

  • Dom, siedlisko z 36 arowa działką
    1 / 3
    Dom, siedlisko z 36 arowa działką

    Basznia Górna

    • 360 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dom całoroczny wraz zabudowaniami gospodarczymi znajdujący się na działce 35 arowej prostokątnej działce oznaczonej numerem 708 w miejscowości 37-621 Bas...

  • Dom Krasnobród
    1 / 15
    Dom Krasnobród

    Krasnobród

    • 369 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 2 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Domovia zaprasza do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego w malowniczym Krasnobrodzie. W celu zapisania się nadzień pokazowy prosimy o k...

  • Sprzedam działkę budowlaną 8 ar
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną 8 ar

    Dąbków

    • 62 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Dąbków, ulica Żuki. Numer działki 45/9, wymiary: szer: 18m, dl. 50m. Dojazd do działki bezpośrednio z drogi asfaltowej. Działka znaj...

  • Dom Szewnia Dolna gm. Adamów
    1 / 14
    Dom Szewnia Dolna gm. Adamów

    Szewnia Dolna

    • 160 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży zabudowanej działki z własnym lasem i łąką w sercu Roztocza, w miejscowości Szewnia Dolna, w gminie Adamów. Loka...

  • DZIAŁKI BUDOWLANE W JACNI, GMINA ADAMÓW, POWIERZCHIA 0,25HA,
    1 / 12
    DZIAŁKI BUDOWLANE W JACNI, GMINA ADAMÓW, POWIERZCHIA 0,25HA,

    Jacnia

    • 180 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działek położonych w Jacni, gmina Adamów: Powierzchnia łączna działek: 0,2539 ha. Klasy bonitacyjne gruntów: RV, ŁII, ŁIV Nr-y ewidencyjne działek: 1523,...

  • Dom w Baszni POMPA CIEPŁA FOTOWOLTAIKA REKUPERACJA
    1 / 16
    Dom w Baszni POMPA CIEPŁA FOTOWOLTAIKA REKUPERACJA

    Basznia Dolna

    • 455 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z cegły, położony w miejscowości Basznia Dolna, ul. Wiejska 61, zaledwie 8 km od centrum Lub...