• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nakłem nad Notecią

(66)
  • Dom parterowy, garaż na 2 auta, super ogród
    1 / 19
    Dom parterowy, garaż na 2 auta, super ogród

    Łochowo

    • 1 150 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działka rod Kruszyn Krajeński
    1 / 5
    Działka rod Kruszyn Krajeński

    Kruszyn Krajeński

    • 94 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam fajna działka blisko Bydgoszczy dojazd gminnym autobusem. Z domkiem 37m . Calo roczna kominek. Budynek jest na fundamencie lanym z pustaka dziurawki 18cm plus docieplenie. Je...

  • Gm. Wąwolnica - 100ar z projektem domu.

    Stanisławka

    • 199 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położona działka rolno-budowlana z pozwoleniem na budowę.Stanisławka gm. Wąwolnica100-arowa nieruchomość składająca się z 3 działek (9a, 28a, 63a), położona w dogodnej loka...

  • 1 / 4
    Posiadamy na sprzedaż działkę budowlaną w Łachowie koło Szubina

    Łachowo

    • 241 040 zł cena
    • 3 013 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie . Prezentujemy Państwu działkę na sprzedaż koło Szubina . Działką o powierzchni ponad 3000 tys m2 . Działka ma ładny kształt . Lokalizacja jest oazą spokoju i cisz...

  • Sprzedam łąkę, działkę 10395m2 koło Szubina
    1 / 5
    Sprzedam łąkę, działkę 10395m2 koło Szubina

    Wolwark

    • 64 000 zł cena
    • 10 395 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam łąkę, działka 10395m2 koło Szubina miedzy wioską Wolwark a Słupy. Łąka znajduje się ok 10 km od Szubina. Do łąki jest dojazd droga polną. Ziemia rolna. Cena 63000 zł. W p...

  • Działka Murowaniec

    Murowaniec

    • 270 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ostatni bliźniak w sprzedaży! ZIELONKA!
    1 / 5
    Ostatni bliźniak w sprzedaży! ZIELONKA!

    Zielonka

    • 679 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom w surowym stanie nad Gopłem 100 m od jeziora!
    1 / 2
    Dom w surowym stanie nad Gopłem 100 m od jeziora!

    Byszewo

    • 250 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Urokliwy dom całoroczny z dojściem do Jeziora!
    1 / 13
    Urokliwy dom całoroczny z dojściem do Jeziora!

    Byszewo

    • 549 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 922 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZAS NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zielonka

    • 2 199 999 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 6 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Huta

    • 389 999 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Włocławek
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda dom wolnostojący – 55% ceny oszacowania

    Białe Błota

    • 339 350 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI Syndyk masy upadłości Aldony Pawłowskiej – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży prawo własności nieru...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zielonka

    • 679 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sfera Nieruchomości S.C.
    Biuro nieruchomości

  • Działka Huta Stara Huta ul.

    Huta

    • 330 000 zł cena
    • 10 082 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka budowlana - Stara Huta, kujawsko-pomorskiePowierzchnia: 10 082 m²Wyjątkowa działka budowlana położona w sercu lasu, w miejscowości Stara Huta (woj. kujawsko-pom...

  • Sprzedam Mieszkanie
    1 / 13
    Sprzedam Mieszkanie

    Salno

    • 204 999 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 3 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z działką i garażem – Salno, gmina Gruta (20 minut od Grudziądza) Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni...

  • Dom Gościeradz gm. Koronowo
    1 / 15
    Dom Gościeradz gm. Koronowo

    Gościeradz

    • 729 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    To Widok kojący oczy, który zachęca do wypoczynku w Domu, wtapiając się w piękno pobliskiej natury, jeżeli zachwycił i Ciebie zapraszam do zapoznania się z wyjątkowa Ofertą....

  • Działka budowlana z prywatnym lasem.
    1 / 8
    Działka budowlana z prywatnym lasem.

    Tryszczyn

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 575 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam na sprzedaż urokliwą i jedyną w swoim rodzaju pod względem położenia krajobrazowego działkę budowlaną o powierzchni 5.575m2, położoną w Tryszczynie 14 km od centrum Bydgos...

  • Dom Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 15
    Dom Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 950 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przyłęki polecam dom gotowy do zamieszkanie ! Dom wolnostojący z ogrodem w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Przyłęki. DOM wybudowany w roku 2006 roku, z gara...

  • Dom na dużej działce
    1 / 14
    Dom na dużej działce

    Augustowo

    • 480 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    500 m od głównej drogi do Bydgoszczy i Inowrocławia (35 min) – za płotem las i cisza | 480 000 zł 500 metrów od asfaltu. 35 minut do Bydgoszczy i Inowrocławia. A za płotem – las,...

  • Działka budowlana w Przyłeki
    Działka budowlana w Przyłeki

    Przyłęki

    • 175 000 zł cena
    • 760 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w Przyłekach. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Szybki dojazd do Bydg...

  • Działka rolna Samociążek gm. Koronowo
    1 / 13
    Działka rolna Samociążek gm. Koronowo

    Samociążek

    • 240 000 zł cena
    • 3 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zalew Koronowski - Samociążek działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy , o powierzchni 3061m2- do Zalewu Koronowskiego -500m , częściowo zalesiona + linia lasu. S...

  • Dom Prądki gm. Białe Błota
    1 / 11
    Dom Prądki gm. Białe Błota

    Prądki

    • 545 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Jagła Nieruchomości poleca : Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w pięknej malowniczej okolicy tuż przy parku Krajobrazowym pięknym otoczeniu lasu i stawów. Og...

  • Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota
    1 / 5
    Działka budowlana Ciele gm. Białe Błota

    Ciele

    • 197 000 zł cena
    • 1 421 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzień dobry, Przedmiotem sprzedaży jest działka w miejscowości Ciele, gmina Białe Błota, o powierzchni 1421m2. Wymiary działki: Front działki to 35m, głębokość 37m, tylnia...

  • Mieszkanie Lucim gm. Koronowo
    1 / 12
    Mieszkanie Lucim gm. Koronowo

    Lucim

    • 259 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 4 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci prowizji ! Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Wyjątkowa oferta: mieszkanie z balkonem + działka w Lucimiu - 259,900 zł! Z przyjemnością przedstawiamy w...

  • Dom Białe Błota
    1 / 14
    Dom Białe Błota

    Białe Błota

    • 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Kruszynie Krajeńskim gm. Białe Błota. Przestronne 6 pokoi w spokojnej lokalizacji z ogrodem i świetnym dojazdem do Bydgoszczy co jest dodatkowym atutem, Po...

  • Działka Białe Błota, Lechicka
    1 / 6
    Działka Białe Błota, Lechicka

    Białe Błota

    • 1 116 345 zł cena
    • 11 751 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD INWESTYCJĘ MIESZKANIOWĄ Powierzchnia działki 11751 m2 Dogodna lokalizacja, grunt graniczy z lasem Dojazd - asfalt Media - woda i prąd w granicy d...

  • Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo
    1 / 6
    Działka rolna Tryszczyn gm. Koronowo

    Tryszczyn

    • 178 000 zł cena
    • 2 253 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Atrakcyjnie zlokalizowana działka 2253m2 - Tryszczyn gmina Koronowo, powiat bydgoski, z Księgą Wieczystą , pełna własność, konieczność wystąpienia o warunki zabudowy- w sąsiedztwi...

  • Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota
    1 / 6
    Działka budowlana Przyłęki gm. Białe Błota

    Przyłęki

    • 496 000 zł cena
    • 2 677 m2 powierzchnia
    • 186 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz kameralnie i spokojnie położonej, dużej działki , nad Notecią, blisko Bydgoszczy ??? Zapraszam. Oferuję Państwu działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę...

  • Dom Buszkowo gm. Koronowo
    1 / 15
    Dom Buszkowo gm. Koronowo

    Buszkowo

    • 1 530 000 zł cena
    • 431 m2 powierzchnia
    • 3 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta TYLKO w Jagła Nieruchomości Wyjątkowa Willa nad Jeziorami Byszewskimi 7 km do Koronowa, 25 km do Bydgoszczy i 25 km do Sępólna. Więcej zdjęć na stronie biura...

  • Dom Byszewo gm. Koronowo
    1 / 11
    Dom Byszewo gm. Koronowo

    Byszewo

    • 210 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy Państwu dom o powierzchni całkowitej 192 m2, użytkowej 125 m2, w stanie surowym zamkniętym w Byszewie obok Koronowa. BUDYNEK Trzy-kondygnacyjny (piwnic...

  • Działka Budowlana Tryszczyn
    1 / 5
    Działka Budowlana Tryszczyn

    Tryszczyn

    • 279 400 zł cena
    • 1 558 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1554 m² – Tryszczyn, nr działki 215/2 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1554 m², na końcu ulicy – cisza, spokój i prywatność. Teren objęty MPZP – zabu...

  • Dom Białe Błota sprzedam
    Dom Białe Błota sprzedam

    Białe Błota

    • 450 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednorodzinny, w miejscowości Białe Błota w bardzo dobrym punkcie blisko las ,szkoła przedszkole przystanek ,sklepy sprzedam

  • Lokal usługowy 52m2 w Białych Błotach wynajmę
    1 / 4
    Lokal usługowy 52m2 w Białych Błotach wynajmę

    Białe Błota

    • 2 850 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy w Białych Błotach o powierzchni 52m2 na parterze w pawilonie przy ul Szubińskiej- droga krajowa. Lokal składa się z głównej dużej sali oraz toalety i pokoju...

  • Dom Samociążek gm. Koronowo
    1 / 13
    Dom Samociążek gm. Koronowo

    Samociążek

    • 339 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 1 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój azyl w sercu natury - wyjątkowy dom z księgą wieczystą i dużym tarasem w Samociążku! Marzysz o ucieczce od codzienności, miejscu, gdzie szum drzew i śpiew ptaków zastępują...

  • Dom Przyłęki ul.

    Przyłęki

    • 755 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 5 393 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak 140m2 w Przyłękach | Działka 700m2| Szukasz domu, który łączy ciszę natury z szybkim dojazdem do miasta? Odkryj ofertę dwóch komfortowych domów w zabudowie bliź...

  • Przetarg - obręb Dobieszewo

    Dobieszewo

    • 800 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 2 235 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kcynia, dnia 22 kwietnia 2026 r.INFORMACJAInformuję, że na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu wywieszone zostało „Ogłoszenie o drugim publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na zbyci...